999 rezultate për

david

Ronaldo ndërhyn në merkaton e Realit, dëshiron blerjen e 4 lojtarëve Ronaldo dhe Real Madrid ose do dëgjojnë njëri-tjetri ose do ta përshëndesin. Ronaldo thuhet të jetë kundër transferimit
Barcelona bën çmendurinë e radhës, ofron 100 milionë euro për mbrojtësin e Bayernit Barcelona ka filluar të mendojë që tani për afatin kalimtar të verës dhe është e gatshme të paguajë 100 milionë euro për
Probleme për çiftin e famshëm? David dhe Victoria Beckham janë në krizë Mesa duket një prej martesave më të forta në jetën e showbizz-it po kalon ditët e saj të këqia. Bëhet fjalë për David dh
14 vite pas vdekjes së babait, fëmijët zbulojnë sekretin e madh Pas vdekjes së tij, sekreti që e kishte marrë me vete në varr mbeti pa u zbuluar për më shumë se një dekadë. 54-vjeça
Nga kryeministër në një të papunë, ky është rasti i David Cameron David Cameron, ish-kryeministri i Britanisë, tani është parë të shëtisë lirshëm në Disneyland Paris, raporton The Mirror
Real Madrid i kthehet dëshirës së vjetër, të quajtur David De Gea Real Madridi dhe Zinedine Zidane do ta shqyrtojnë mundësinë që të transferojnë David de Gean gjatë verës. Në vitin 2
David dhe Victoria darkë romantike në Paris Kanë udhëtuar së bashku të mërkurën drejt Francës, ku kanë qenë të ftuar në një prej eventeve të Louis Vuitton së bashku
Ka bërë botoks? David Beckham flet hapur Vitin e kaluar ish futbollisti u nxeh keq me një fans pasi ky i fundit kishte komentuar se David i është nënshtruar ndër
Mourinho i jep lajmin e vitit tifozëve të United në lidhje me portierin spanjoll Jose Mourinho dëshiron që portieri spanjoll, David de Gea të nënshkruajë kontratë të re afatgjate me skuadrën e tij angl
Real Madrid shikohet favorit për shërbimet e David Luiz David Luiz nuk po ftohet nga trajneri i Chelseas, Antonio Conte pothuajse në asnjë ndeshje në këto muajt e fundit. E gji
David Bechkam si personazhet e Disney Më shumë dashuri se kaq në një foto nuk mund të kishte. Bëhet fjalë për ish futbollistin, David Bechkam dhe vajzën e tij
Fundi tragjik që përloti botën, nusja vdes 18 orë pas dasmës (FOTO LAJM) Martesa, që shihet si një fazë e re në jetë u mbyll shumë shpejt për një çift, pa u hapur mirë ende. Bëhet fjalë për të
VMRO-DPMNE kthehet në Kuvend me propozimin e ligjit për amnisti VMRO-DPMNE-ja është duke përgatitur propozim-ligjin për amnisti përmes të cilit do të përfshihen personat e dyshuar për
David Silva me komunikatë zyrtare se pse mungoi në ndeshjet e fundit për Manchester Cityn (FOTO LAJM) David Silva ka thënë se shkak i mungesës së tij në disa ndeshjet e fundit të Manchester Cityt është lindja e parakohshme
David Silva njofton se mund ta humbasë djalin e tij David Silva së fundmi ka sqaruar dramën familjare që po përjeton, ku djali i sapolindur po lufton me jetën. “Dua të f
Ushqimet që të mbrojnë nga gripi dhe e ftohura Tashmë që stina e vjeshtës ka trokitur dhe temperaturat po vijojnë të bien sistemi ynë imunitar bëhet më i prekshëm nga
Koka apo pjepri, kush është më i fortë? (VIDEO) Skocezët dallohen për natyrën e tyre kokëfortë, por një i ri nga Glasgow ka vendosur që ta provojë edhe fizikisht këtë.
Nuk është Juventus ekipi i ri i David Luiz, qëndron brenda Anglisë David Luiz është jashtë planeve të Antonio Contes te Chelsea, teksa edhe raportet mes mbrojtësit brazilian dhe trajnerit
Kush e do David Luizin të ofrojë sa mundet Sipas mediumit britanik The Mirror, Luiz po shkon drejt largimit nga Chelsea në muajin e ardhshëm, atëherë kur hapet af
Gëzim në familjen e Beckham, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) David Beckham dhe bashkështortja e tij, Victoria njihen si çift që nuk kanë pasur ndonjë krizë në lidhjen e tyre për shu