999 rezultate për

david

Alaba te Real Madrid, flet babai i tij Real Madridi është ndër të parët që pritet të hidhet në sulm, mërkaton e verës. Nga shumë emra futbollistësh që gjiga
Sergio Ramos tek MLS Miami i David Beckham Sergio Ramos mban lidhur një kontratë deri në vitin 2020 me Realin e Madridit ku në përfundim të kësaj kontrate, Ramos d
Vdekja e Davide Astorit, mjekët i kërkojnë prokurorisë edhe 30 ditë kohë Duhet edhe një muaj për të dorëzuar ekspertizën mjekësore të vdekjes së Davide Astorit. Mjekët ligjorë, Carlo Moresc
Përkujtohet Astori dy muaj pas ndarjes nga jeta “Gazzetta dello Sport” ka përujtuar Astrin fiks dy muaj nga ndarja nga jeta e futbollistit të Fiorentinës. Gazeta italia
David Luiz tek Napoli, Koulibaly tek Chelsea Mbrojtësi i Chelseat, David Luiz mund të shkëmbehet me senegalezin Kalidou Koulibaly nëse Rafa Benitez kthehet në krye t
Është harruar tek Chelsea, Monaco kërkon mbrojtësin brazilian E ardhmja mbrojtësit brazilian, David Luiz në “Stamford Bridge” lidhet ngushtësisht me atë që do të ndodhë me Antonio Co
Edhe Stefano Pioli bën tatuazh emrin e Davide Astorit Pas Cristiano Biraghit, tani është edhe trajneri i Fiorentinës Stefano Pioli që ka bërë një tatuazh për nder të Davide A
Mbrojtësi i Fiorentinës bën tatuazh emrin e Davide Astorit Mbrojtësi i Fiorentinës, Cristiano Biraghi do të mbajë gjithmonë mend kapitenin Davide Astori ku ka bërë një tatuazh.
Kombëtarja Italiane nderon përsëri Davide Astorin Federata Italiane e Futbollit ka konfirmuar ndryshimin e emrit për çmimin “Fair Play”. Lajmi është konfirmuar nga zëv
Federata Spanjolle konfirmon largimin e David Silvas nga skuadra Kombëtarja e Spanjës ka njoftuar se mesfushori i Manchester Cityt David Silva ka lënë skuadrën për 'arsye personale'.
Astori luan akoma? 31-vjeçari lejohet të jetë pjesë e Fiorentinas në FIFA 18 EA Sports ka njoftuar se, pas konsultimeve me Fiorentinën, ata do të mbajnë Davide Astori në skuadrën e tanishme për nde
Kombëtarja italiane merr vendimin e papritur pas vdekjes së Astorit Italia e ka lënë të lirë numrin 13 të Davide Astori për miqësoret me Argjentinën dhe Anglinë. Kapiteni i Fiorentinës,
Aeroplani shpërthen në flakë, piloti hidhet me parashutë (FOTO LAJM) Piloti i Shigjetave të Kuqe David Stark i shpëtoi vdekjes për pak sekonda pasi u hodh me parashutë. Pasi ai u hodh, a
Pushohet nga puna se gaboi mbiemrin e mbrojtësit të Davide Astorit Një gabim në leximin e mbiemrit të qendërmbrojtësit të Fiorentinës, Davide Astori, i cili u nda nga jeta, bëri që spiker
Kombëtarja e Italisë me një kujtim të veçantë për Davide Astorin Italia pritet të përdorë një fanellë të veçantë në kujtim të Davide Astorit kur ata të përballen me Argjentinën dhe Angl
Pas vdekjes së Astorit, Fiorentina kërkon shqiptarin? Pas vdekjes së papritur të kapitenit të tyre, Davide Astori, drejtuesit e Fiorentinës janë duke menduar futbollistin e r
Gianluigi Buffon shpërthen në lotë pas përkujtimit të Davide Astorit (FOTO LAJM) Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon nuk i ka mbajtur lotët, kur në stadium është përkujtuar Davide Astori gjatë ndes
Me këtë gjest, Victoria dhe David Beckham treguan se janë si çdo çift (FOTO LAJM) Është një ndër femrat më të suksesshme dhe të pasura, por në familjen e saj ka një rregull: bashkëshorti duhet ta marrë
Spalletti: Vdekja e Astroti tregon se në këtë sport jemi të lidhur me njërit-tjetrin Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka thënë se vdekja e Davide Astorit ka treguar se sa thellë të lidhur janë futbol
Beckham shet supemakinën e tij me çmimin marramendës (FOTO LAJM) E bleu 100 mijë sterlina në vitin 2007, pasi “Range Rover” kishte pësuar edhe disa ndryshime posaçërisht për David Beckh