999 rezultate për

david

Benfica kërkon rikthimin e David Luiz E ardhmja e David Luiz me shumë mundësi do të jetë te Benfica. Sipas The Express, mbrojtësi nuk do të rinovojë kont
David ​Luiz zbulon fjalimin emocional të Fabregasit në dhomën e zhveshjes te Chelsea Mesfushori spanjoll, Cesc Fabregas, pritet të largohet nga Chelsea dhe bashkëlojtari i tij, David Luiz, ka zbuluar se ai
David Silva i jep avantazhin Manchester City-t (VIDEO) Manchester City e ka nisur mjaft mirë ndeshjen teksa ka kaluar në epërsi që në minutën 12. Golin për qytetarët e shën
David Luiz: Edhe Chelsea është në garë për titullin Chelsea këtë sezon edhe pse është plot 11 pikë larg Liverpoolit kryesues, mbrojtësi i bluve David Luiz është i bindur se
Ku futet këngëtarja shqiptare çiftet ndahen, krizë mes Victorias dhe David David dhe Victoria Beckham janë një prej çifteve me marrëdhënien më jetëgjatë në showbiz, por prej disa kohësh po flitet
Skeleti që u gjet në këtë varr të lashtë, fsheh një të vërtetë të tmerrshme Zbulimi i mbetjeve të një fëmije 10-vjeçar në një vend të lashtë romak në Itali është dëshmi "jashtëzakonisht e frikshme
"Nuk do të ndaloj edhe nëse vdes", 22-vjeçari harxhon 33 mijë dollarë për tu dukur si David Beckham Nje djalë 22 vjeçar, i quajtur Jack Johnson, ka shpenzuar mbi 33 000 dollarë operacione plastike vetëm që të duket si, D
Teoria e frikshme konspirative: Pak muaj na ndajnë nga fundi i botës! David Meade është një emër i njohur në forumet konspiracioniste, i cili aq herë sa ka parashikuar fundin e botës, po aq
Infiltrohet brenda mafias shqiptare, gazetari nxjerr llahtaret në shesh (VIDEO) Trafiku i drogës nga mafia shqiptare është bërë shumë herë pjesë e mediave botërore dhe europiane për shkak të pushtetit
Dokumentari që do të tronditë Shqipërinë, si shqiptarët janë shërbëtorë të mafies italiane Gazetari David Beriain nis këtë javë udhëtimin e tij nga ‘çizmja’ e Italisë drejt brigjeve shqiptare, një enklavë ku kam
David Villa shkon në Japoni, i bashkohet Iniestës Sulmuesi 36 vjecar David Villa do të bashkohet me ish-shokun e tij të skuadrës te Barcelona e Spanja, Andres Iniesta
Paralajmëroi sekrete tronditëse, si u fut gazetari i infiltruar mes mafias shqiptare Gazetari spanjoll David Beriain njihet për dokumentaret më "bombë" për sa i përket mafias dhe funksionimin e saj. Së
"Kemi hyrë në mafian shqiptare", gazetari i infiltruar paralajmëron "tërmet" Investigimi i linjave ndërkombëtare të trafikut të kokainës dhe të qenieve njerëzore në Amerikën e Jugut duket se e ka “
Sulmuesi tregon makthin e tij pas vdekjes së Astorit Sulmuesi i skuadrës së Atalantës, Josip Ilicic ka theksuar se ka pësuar një makth të madh pas vdekjes së kapitenit të Fi
David De Gea thyen heshtjen dhe hedh dritë mbi të ardhmen Portieri i skuadrës së Mancheser United, David De Gea është i lidhur me një kalim të mundshëm te skuadra e Juventusit. I
E pabesueshme, aktori i njohur në kërkim për vjedhje? Si i përgjigjet policisë (FOTO LAJM) Policia e Mbretërisë së Bashkuar ka shpallur në kërkim një person që disa ditë më parë kishte vjedhur një arkë me birra.
Natë speciale për mesfushorin e Manchester Cityt Manchester City është duke fituar me rezultatin 0-2 ndaj Shakhtar Donetsk. Golin e parë për skuadrën e Guardiolës e
City shënon dy gola të shpejtë ndaj Shakhtarit (VIDEO) Manchester City ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Shakhtar Donekts në "OSC Metalist". Të parin e shënoi David Silva
​David De Gea zgjidhet si portieri më i mirë në botë Portieri spanjoll i Manchester Unitedit, David de Gea, është zgjedhur portieri më i mirë nga lojtarët e tjerë, pasi që k
Pritja fantastike e David De Geas kundër Anglisë (VIDEO) Kur Spanja po fitonte 2-1, Anglia organizoi një super aksion me Marcus Rashford që bëri një goditje me kokë nga afërsia,