999 rezultate për

dalje

Distria Krasniqi fiton medaljen e artë në Doha Masters 2021 Distria Krasniqi ka triumfuar në finale duke fituar medaljen e artë në kuadër të Doha World Judo Masters 2021. Krasni
Theu rregullat e izolimit dy herë, dy kompanitë gjigande i "bëjnë dalje" Rita Orës (FOTO LAJM) Thyerja e rregullave të izolimit në Britani, duket se i ka kushtuar shtrenjtë këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora,
Marrëveshja Kosovë-Serbi, Grenell nderohet me medalje Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka dekoruar të dërguarin e tij të posaçëm për dialogun Kosovë-Serbi,
"Ose ajo, ose ne", çfarë do i kërkonte Teuta Pasho të birit pas daljes nga burgu Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e çiftit Pasho nga Vlora. Grupi hetimor i karabinierëve italianë janë rikthye
Medalje për nxënësit e kolegjit "Jahja Kemal" në INOVA të Zagrebit Në Republikën e Kroacisë – Zagreb, organizuar nga Shoqata e Inovatorëve Kroatë, INOVA u mbajt për herë të 44-të nën moto
Vijojnë hyrjet nga Kapshtica në Shqipëri për festat, daljet të ndaluara deri më 7 janar Vijojnë hyrjet e emigrantëve shqiptarë në vendin tonë për festat. Sipas burimeve mësohet se një ditë më parë në vendin t
Dalje nga skenari, Tare tregon për herë të parë arsyen e transferimit të Muriqit Në verë u pa si lëvizja e karrierës, por Vedat Muriqi nuk ka mundur ta marrë dot me vete në transferimin te Lacio shkëlq
Iu ngrit atentat në mes të Tiranës, kështu duket Preng Gjini pas daljes nga spitali Publikohet fotoja e Preng Gjinit, pas operacionit që kreu jashtë shtetit si pasojë e plagosjes nga atentati në 15 shtato
Barcelona – Ossasuna, formacionet zyrtare: Katalanasit kërkojnë daljen nga kriza në kampionat Barcelona kërkon të ndalojë serinë negative në kuadër të xhiros së 10-të të La Ligas ndaj Ossasunas. "Blaugranët" kan
Nga tretja deri tek bukuria, ja vaji që bën gjithçka Industria e kozmetikës po investon gjithnjë e më shumë në produkte organike dhe natyrore. Vaji i ricinit është një nga p
Meta ndërron mendje, shfaqet për herë të parë me maskë Kreu i Shtetit, Ilir Meta është paraqitur sot para mediave në komunikimin përjavshëm me gazetarët. Në konferencën e m
Eleminuan terroristin Kujtim Fejzullai, kryeministri austriak nderon me medalje ari dy efektivët Kryeministri i Austrisë, Sebastian Kurz, i ka dekoruar me Medaljen e Artë të Meritave dy policët që e eliminuan sulmuesi
Mori medalje të artë në Budapest, presidenti Thaçi përgëzon Krasniqin Dje në Budapest të Hungarisë, Distria Krasniqi arriti të kurorëzohej me medalje të artë në turneun prestigjioz “Grand Sl
Shet medaljen e finales më të "çmendur" të Champions për të paguar borxhet Ju kujtohet Steve Finnan, lojtari i Kombëtares së Republikës së Irlandës, pjesë e brezit të artë të Liverpoolit në vitin
The Sun: U tha se ishte shtatzënë, zhduket e dashura e Putin (FOTO LAJM) Janë bërë dy vjet që kur Alina Kabaeva, e dashura e Vladimir Putin është zhdukur nga syri i publikut. Sipas “The Sun
Franca merr masa, fillon ndalesa e daljes në rrugë për shkak të COVID-19 Rrugët në Francë u zbrazën për shkak të fillimit të ndalesës së daljes në rrugë e cila u vendos për shkak të rritjes së
Gjeni se cila dalje është më e sigurt për të shpëtuar nga burgu? (FOTO LAJM) Ka tre mënyra se si burri në foto mund të shpëtojë nga burgu. Në njërën derë ndodhet një qen i zemëruar, në derën tj
Rama i del në mbrojtje Spiropalit: Mos ma mërzit Elisën! Edi Rama ka thumbuar sërish Presidentin Meta për medaljet që jep për heronjtë e vendit duke iu referuar deklaratës së fu
Çfarë po ndodh?! Elbasani nën rrethim, blindohen hyrjet e daljet nga qyteti Policia e Shtetit ka ndërrmarrë një tjetër aksion në Elbasan, duke blinduar hyrjet dhe daljet e këtij qyteti. Dyshohe
Bëhet bjonde? Amarda Toska surprizon ndjekësit me daljen e fundit (FOTO LAJM) Ndonëse Amarda Toska nuk ka eksperimentuar shpeshherë me ‘look-un’ e saj, ajo ka vendosur t’i surprizojë të gjithë ndjek