999 rezultate për

daenerys

"Game of Thrones" përfundon siç nuk e priste askush Pas 8 sezoneve dhe 73 episodeve, përfundoi “Game of Thrones”, i konsideruar si seriali më i mirë i të gjitha kohërave. A
Mamaja e dragonjve: I lutesha mjekëve të më linin të vdisja Aktorja protagoniste e “Game of Thrones”, Emilia Clarke, ka treguar për The New Yorker se është prekur nga një aneurizëm
Çmenduri, nga cila kafshë janë marrë klithmat e dragonjve në Game Of Thrones “Game of Thrones” është një prej serialeve më të ndjekur në botë, kjo për shkak të misterit, por edhe të kthesave të pap