999 rezultate për

cruz

Trump-Cruz, beteja zhvendoset tek bashkëshortet (FOTO LAJM) Sa më shumë afrohet nëntori, aq më e ashpër bëhet gara mes republikanëve për kandidatin e Shtëpisë së Bardhë. Donald
Romney: Votoni Ted Cruzin Mitt Romney në rrjetin social Facebook ka shkruar se do të votoj për Ted Cruz, javën e ardhshme në Utah. Romney bënë
Shokohet Penelope Cruz: Nuk i kam këmbët e shëmtuara (FOTO LAJM) Penelope Cruz është shënjestruar nga drejtuesja e një programi lidhur me fizikun e saj. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak a
Trump akuzon rivalin e tij Cruz për fitoren Donald Trump ka hedhur akuza mbi rivalin e tij Ted Cruz “makinacione” për fitoren e arritur në Ijoa. Ai mendon se kjo
SHBA, Ted Cruz fiton ndaj Trump në Iowa (VIDEO) Senatori i Texasit, Ted Cruz, ka fituar garën mes kandidatëve republikanë në Iowa, që ishte dhe vota e parë për zgjedhje
Cruz dhe Bardem një çift perfekt E kanë dëshmuar prej vitesh se janë një çift perfekt dhe se fëmijët janë në plan te pare për ta. Paparacët kanë fotograf
Ndahet nga jeta babai i aktores Penelope Cruz (FOTO LAJM) Aktorja Penelope Cruz është në zi, pasi i ka vdekur i ati. Ajo ka humbur babain e saj, Eduardo, për shkak të një ataku k
Ronaldinho super gol, si ndaj Anglisë në 2002-in (VIDEO) Thonë që kampionët mbeten të tillë gjithmonë, ndërsa klasin që kanë, gjejnë kohën ta tregojnë herë pas here edhe pse vit
Real Madrid gjen akordin për Lucas Silva-n Pas firmës me Martin Odegaard, Reali ka gjetur akordin dhe me lojtarin e Cruzeiros, Lucas Silva. Sipas asaj që ka konfir
Ancelotti: Ronaldo shënon në finale Carlo Ancelotti vlerëson në maksimumin yllin e skuadrës së tij, portugezin Cristiano Ronaldo. Sipas numrit 1 të stolit t
Botërori i Klubeve, formacionet e Cruz Azul-Real Madrid (FOTO LAJM) Real Madrid do të luajë sot në mbrëmje, në ora 20:30, ndeshjen e parë të Botërorit të Klubeve ndaj meksikanëve të Cruz A
Botërori i Klubeve, Cruz Azul në gjysmëfinale me Real Madrid (VIDEO) Do të jenë meksikanët e Cruz Azul kundërshtarët e Real Madrid në gjysmëfinalen e Botërorit të Klubeve që po zhvillohet n
Ja kush është femra më seksi në botë (FOTO LAJM) Ndonëse është 40 vjeç, ajo ka rrëmbyer një tjetër trofe, teksa është cilësuar si femra më seksi. Nuk kishte si të ndodht
Bërryl në fytyrë, Gary Medel humb dhëmbin (VIDEO) Kili mposhti 3-0 Perunë në miqësoren e zhvilluar në shtetin amerikano-jugor. Edu Vargas me një dopietë dhe Gary Medel is
Cruz dhe Bardem me fëmijët në park Penelope Cruz dhe Javier Bardem, pavarësisht angazhimeve të fundit me projektet më të reja janë shumë të lidhur me fëmij
Penelope Cruz dhe Javier Bardem, bashkë në jetë dhe në film (FOTO LAJM) Ndërsa një ditë më parë pamë se Penelope Cruz tregohej shumë e kujdesshme me fëmijët e saj teksa ndodhej në plazh, të nj
Penelope Cruz dhe dy fëmijët e saj pranë detit (FOTO LAJM) Penelope Cruz është fotografuar teksa ka shijuar detin, nën shoqërinë e dy fëmijëve të saj. Ajo dukej se ishte një nënë
Të marrosur pas njëri-tjetrit, Cruz dhe Bardem kapen "mat" Penelope Cruz dhe Javier Bardem, mbeten ndër çiftet të cilët e duan shumë njëri-tjetrin dhe ende nuk është dëgjuar për n
Debutimi i arbitres më të bukur kalon me polemika (FOTO LAJM) Anësorja braziliane Fernanda Colombo Uliana ka debutuar në Serie A braziliane në derbin mes Cruzeiros dhe Atletico Minei
Driblim mjeshtëror, Pato "deh" kundërshtarin (VIDEO) Më në fund Alexandre Pato rikthehet në qënsër të vëmëndjes, Sulmuesi i San Paolos, ish lojtar i Milanit, ka qënë protago