999 rezultate për

cruz

Kush e shënoi golin e barazimit, Cutrone tregohet i sinqertë Post-ndeshja mes Milanit dhe Dudelanges në fazën e grupeve të Europa Leagues u shoqërua me një kaos në listën e emrave t
E dashura e Isco-s përkrah Penelope Cruz, shkëlqen në rolin e aktores (FOTO LAJM) Futbollisti Real Madrid Isco nuk po kalon një formë dhe aq të mirë në fushën e blertë. Ndryshe ndodh me të dashurën e 26
Mbajti vajzën e vogël për dy vjet në bagazh, dënohet mamaja monstër Një gjykatë franceze dënoi me dy vjet heqje lirie një nënë që e mbajti të bijën në bagazhin e makinës së saj, rrethuar m
Ta kanë vrarë vajzën! Deputetja shpërthen në ulërima në sallën e Kuvendit (VIDEO) Një deputete meksikane ka shpërthyer në lot dhe ulërima gjatë një seance parlamentare, pasi mori një telefonatë që e njo
“Inter e ka për detyrë të jetë anti-Juve” Ish-sulmuesi i Inter, Julio Cruz i ka habitur të gjithë me deklaratën e bërë së fundmi. Cruz beson se Zikaltrit, duh
‘Inter e ka për detyrë të jetë anti-Juve’ Ish-sulmuesi i Inter Julio Cruz beson se Zikaltrit, jo Napili, duhet të jenë anti-Juve. Cruz – i cili ka fituar katër
Ky është klubi që firmosi me djalin e Ronaldinhos Djali i legjendës se futbollit, Ronaldinhos, duket se po ndjek gjurmët e të atit. Sipas asaj që raportohet nga medi
Papa më tha perëndia të bëri homoseksual dhe të do ashtu si je Juan Carlos Kruz, i mbijetuar i abuzimit seksual klerik ka thënë se Papa Françesku i tha atij se Perëndia e kishte bërë
Talenti i Barcelonës goditet me 5 plumba Lojtari i akandemisë së Barcelonës, Anthony Borges, i ka shpëtuar kolegët e tij të shkollës së mesme duke treguar guxim
I dyshuari për masakrën në Florida hesht në seancë I dyshuari në një shkëmbim zjarri në një shkollë në Florida, Nicolas Cruz (19), u paraqit në gjykatë për një seancë, dhe
FBI ishte njoftuar një vit më parë për masakrën në Florida Një përdorues i YouTube kishte alarmuar vitin e kaluar FBI, pasi kishte parë në platformë mesazhin e një përdoruesi me e
Masakra në Florida, postimet e frikshme të 19-vjeçarit në Facebook (FOTO LAJM) Autori i masakrës në një shkollë të mesme në Florida Nikolas Cruz, 19 vjeç është dërguar në burg pas daljes nga spitali
Ky është 19 vjeçari, autor i masakrës në Florida (FOTO LAJM) Së paku 17 vetë kanë mbetur të vdekur pasi një 19-vjeçar hapi zjarr në një shkollë të mesme në Parkland, Florida. Si
Bilanc i frikshëm nga sulmi me armë në Florida, dhjetra të vdekur Së paku 17 persona kanë vdekur pasi një djalë 19 vjeç hapi zjarr në territorin e shkollës së mesme në Parkland, Florida,
U mendua se do të ishte krosim, por përfundon si supergol (VIDEO) Lojtari i Cruz Azul, Martin Rodriguez arriti të shënonte një nga golat më të bukur të këtij sezoni në ndeshjen ndaj Pue
Një dasmë për t'u mbajtur mend gjatë! (FOTO LAJM) Vullkani po shpërthente kur Arlo Dela Cruz dhe Maica Nicerio-Dela Cruz lidhën martesë në Filipine këtë javë. Çifti i
Penelope Cruz si Donatella Versace, në filmin për vrasjen e Giannit (FOTO LAJM) Aktorja Penelope Cruz, 43 vjeç, do të luajë rolin e Donatella Versacee në sezonin e tretë të “American Crime Story”, që
Real Madrid largon një brazilian nga skuadra Real Madrid dhe Cruzeiro kanë arritur marrëveshje për huazimin e mesfushorit brazilian, Lucas Silva. Braziliani për s
Zgjedhjet në SHBA/ Tërhiqet Cruz, Trump nominohet nga republikanët Donald Trump pritet të jetë kandidati i nominuar presidencial republikan amerikan, pas fitores nga e cila e ka detyruar
Gjykata amerikane: Ted Cruz është qytetar i lindur amerikan! Një gjykatë në Nju Gjersi të ShBA-ve ka marrë vendimin se kandidati republikan shpresëdhënës për president të ShBA-ve, T