999 rezultate për

crotone

Lazio i rikthehet fitoreve të sigurta, mposht Crotonen në transfertë (VIDEO) Lazio ka mposhtur Crotone në udhëtim me rezultat 2 – 0, në kuadër të xhiros së tetë të Seria A. Ciro Immobile ndrysho
Më në fund negativ, Immobile bashkohet me Lazion Ciro Immobile, më në fund, është gati të kthehet në fushë. Sulmuesi i Lazios, i cili ka qëndruar për disa javë në izolim
Cagliari mposht Crotonen dhe regjistron fitoren e dytë radhazi (VIDEO) Cagliari merr fitoren e dytë radhazi në kampionat, pasi mposhti Crotonen me rezultatin 4-2 në Sardegna dhe filloi ngjitj
"Ngeci" në barazim ndaj Crotones, Pirlo kërkon kohë për Juventusin e tij Pa Cristiano Ronaldon, që mungon për shkak të koronavirusit, Juventusi u ndal në barazim 1-1 në ndeshjen ndaj Crotone-s
Juventusi "ngec" në barazim ndaj Crotones (VIDEO) Skuadra e Crotone ka arritur të luajë baras kundër kampionëve të Serie A, Juventus. Me rezultatin final 1:1, Crotone
Chiesa regjistron rekord negativ në Serie A Federico Chiesa ka debutuar sot me fanellën e Juventus në Serie A. I transferuari nga Fiorentina, Chiesa, gjeti hapës
Juventusi barazon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Crotones falë një aksioni të krijuar nga futbollistët e ofruar gjatë me
Surprizohet Juventusi, Crotone zhbllokon rezultatin (VIDEO) Juventusi është befasuar ndaj Crotones. Vendasit kanë zhbllokuar rezultatin në minutën e 12'. Bonucci me një ndërhyr
Crotone – Juventus, formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Crotone – Juventus. Juventus luan në udhëtim kundër Crotone, në kuadë
Federico Chiesa mund të debutojë ndaj Crotones me fanellën e Juventusit Federico Chiesea mund të bëjë debutimin për Juventusin të shtunën kundër Crotones, ndërsa Paulo Dybala thuhet se është n
Juventusi me plot mungesa, Pirlo nuk shqetësohet për ndeshjen ndaj Crotones Pirlo ka të paktën më tepër fat se shumë nga kolegët e tij, për arsyen e thjeshtë se ka në një organikë me shumë cilësi.
Milani vazhdon serinë pozitive, fiton pastër ndaj Crotones (VIDEO) Milan ka marrë edhe një fitore në Serie A. ‘Rossoneri’ kanë shënuar edhe fitoren e dytë në Serie A, në aq ndeshje të
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Milani ka arritur te zhbllokojë rezultatin në minutat e fundit të pjesës së parë. Kessie u tregua i saktë nga pika e
Crotone - Milan, formacionet zyrtare: "Kuqezinjtë" me debutues (VIDEO) anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Crotone – Milan. Milan luan në udhëtim kundër Crotone, në kuadër të Se
Anija shpërthen në flakë, gjejnë vdekjen 3 emigrantë Tre emigrantë humbën jetën, pasi anija me të cilën ata udhëtonin shpërtheu në flakë, në brigjet jugore të Italisë Nga
Di Marzio zbulon të ardhmen e Arlind Ajetit Mbrojtësi i Kombëtares, Arlind Ajeti, mund jetë pjesë e Crotones edhe në Serinë B. Mediat italiane raportojnë se skua
"Faleminderit Crotone", ka shpresë për Interin në Champions (VIDEO) Crotone i ka bërë nderin e vitit Interit. Ata kanë arritur të ndalin Lazion në një barazim spektakolar 2-2, duke mba
Juventusin zhgënjen në transfertë ndaj Crotones (VIDEO) Juventus është ndalur sonte nga Crotone me shifrat 1-1 në "Stadio Ezio Scida". Të parët që shënonin ishin torinezët
Crotone shënon super gol ndaj Juventusit (VIDEO) Crotone ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Stadio Ezio Scida". Ai që ka barazuar është Simy që ka realizuar
Juventus në epërsi ndaj Crotones (VIDEO) Juventus ka shënuar golin e epërsisë ndaj Crotones në "Stadio Ezio Scida". Ai që ka shënuar është mbrojtës brazilian,