999 rezultate për

costa

Costa - Atletiko një dashuri që po merr formë Mirror thotë se Atletico Madrid është gati të ofrojë 50 millionë paund për Diego Costa. Klubi spanjoll është i ndalua
Me shitjen e Costas, Chelsea përgatitet tëhumbasë jo të fitojë Sipas Sun Chelsea po përgatet për të pranuar një ofertë për Diego Costa shumë më poshtë se ajo që ata shpresonin të merr
Costa: Chelsea e di se më ka 5000 milje larg, por un jam me mijëra vite drritë larg Diego Costa vazhdon të ketë një situatë të jashtëzakonshme me Chelsean. -A jeni vetëm 5,000 milje larg vendit ku stër
Costa: E zgjedh Atletikon sepse atë dua, dhe smë intereson se sa do më paguajë Diego Costa ka thënë se nuk do të kthehet më tek Chelsea dhe se do të vendosë fatin e tij për sezonin e ardhshëm për dik
Costa porvokon nervat e Chelseat, vazhdon me thyerje tabush Diego Costa ka insistuar për të ardhmen e tij përtej çdo rreziki. Braziliano- spanjolli është momentalisht me pushim
Deportivo La Coruna ndihmon Atletikon për të arritur tek Costa Atletico Madrid është i ndëuar duke mos bërë asnjë transferim në këtë merkato vere, deri në atë të dimrit. Raportet
Costa sot vuan për shkak të fjalëve të djeshme, por prap nuk ia ndjen Sky raporton se Diego Costa është gjobitur për mos pjesmarrjen në stërvitje në para sezonit me Chelsea muajin e kaluar.
Costa:Do shkoj aty ku dua, jo ku i leverdis Chelseat Diego Costa thotë se ka ndarë mendjen e tij dhe dëshiron të shkojë në Atletico Madrid. "Dëshira ime është të shkoj në
Diego Costa: Kam dhënë gjithçka këtu, por po më mbajnë si kriminel Diego Costa nuik po kursen kritikat ndaj klubit të tij Chelsea. Mbrëmë Costa ka deklaruar se në Londër po e trajtojnë nj
Lufta mediatike Chelsea- Costa vazhdon, blutë e thumbojnë sërish spanjollin Chelsea ka goditur përsëri me deklaratat e Conte, i cili po e detyron Costan të alrgohet nga klubi. Trajneri Conte ka
Të gjithë po punojnë për ta larguar Costan nga Chelsea Avokati i Diego Costa ka premtuar se do ta detyrojë Chelsean të bjerë më shpejt në kompromis për shitjen e Diego Costas.
Costa zgjedh rrugën ligjore për tu larguar nga Chelsea Duke folur për EFE, Ricardo Cardoso, avokati Diego Costa ka treguar mënyrën të cilën është i gatshëm të ndjekë klienti i
Douglas Costa optimist për Juventusin e ri në Ligën e Kampionëve Blerja më e madhe e Juventusit mbërriti në Itali me dëshirën për të rinisur fuqishëm, pas një sezoni pa shkëlqim te Baye
Simeone e konfirmon: Po do të ri-bashkohemi me Costan Diego Simeone ka treguar se Atletico Madrid mund të nënshkruajë Diego Costa në janar. Kosta ka luajtur ndeshjen e tij të
Atletiko pret, Costa pret por dhe sa? Atletiko nuk mund të nënshkruajë me lojtarë deri në janar dhe kuptohet se pse nuk ka nxituar për të përfunduar nënshkrim
Conte: Diego Costa dhe agjendi i tij janë mashtrues Conte, sot e theu heshtjen e tij rreth çështje Costa dhe e bëri të qartë se Kostas dhe agjentit të tij u është thënë që
Diego Costa, “bomba” e radhës e gjigantit nga Seria A E ardhmja e Diego Costas do të jetë në futbollin italian. Sulmuesi në largim nga Chelsea, sipas gjitha gjasave karrierë
Tani Costa është i lirë, Conte e përqafon nga larg Tani më rruga e Diego Costas është e lirë. Tekniku italian i tha në fillim të merkatos se ai nuk është më pjesë e planev
Presidenti i Atletikos flet me keqardhje për rikthimin e Diego Costas Presidenti i Atletico Madridit Enrique Cerezo ka hedhur poshtë zërat që flasin për një lëvizje të Diego Costa. Sulmuesi
Costa feston ndarjen me Chelsen, me fanellën e Atletikos veshur Costa transmetoi në Instagram një video live e cila u ndoq nga 2.5 milionë ndjekës të tij të dielën, duke shkaktuar shum