999 rezultate për

christina

Christina Aguilera, e prish pak fjalorin Një nga anëtaret e jurisë së versionit amerikan të talent show "The Voice", Christina Aguilera duke folur në konferencën
Christina Aguilera vjen në formë Shtimi i menjëhershëm në peshë e ka vënë shpesh përballë kritikave të ndryshme, Christina Aguilera shprehet se ndihet sh
Femrat më të bukura të 2012-tës (FOTO LAJM) Kjo është lista e dhjetë femrave më të bukura të vitit 2012 të publikuar nga Revista People. Në krye të listës gjendet k
Christina Aguilera shokon fansat, humbet linjat trupore Christina Aguilera ka tronditur fansat e saj kur ajo u shfaq në skenë në koncertin e zhvilluar për nder të Michael Jacks
Aguilera me aromë të re Pas shumë aromave të lansuara nga Christina, e fundit prej të cilëve ishte ”Royal Desire”, këngëtarja problematike Chri
Christina Aguilera shton në peshë E mbushur dhe plot forma trupore Christina Aguilera ka qenë e ftuar në inaugurimin e “The Unmasking” e Lynda e Stewart R