999 rezultate për

cente

Rita Ora prezanton “Coming Home” (VIDEO) Rita Ora nuk ka të ndalur, ndërsa sot ka prezantuar projektin e saj më të ri. “Coming Home”, është bashkëpunimi i s
Serbia, Macedonia and Albania to become refugee centers The European Union is expected to ask the countries of the Western Balkans, and primarily Serbia, Macedonia and Albania
Ja koefiçentët e ekipeve pjesëmarrëse në Evropian, Shqipëria ... Shqipëria ka koeficientin më të ulët sa i takon pretendentëve për fitoren e Kampionatit Evropian “Francë 2016”.Sipas kom
Trondit specialisti i basteve: U luajtën shuma të mëdha për Serbinë Në fillim u dukë si thashethem normal tifozësh pas një humbje të rënd si ishte ajo ndaj Serbisë në Elbasan Arena. Por t
"Receta" e Telit: Ja si e mundim Portugalinë Admir Teli është një prej “heronjve” të Kombëtares, që 5 vite më parë, do të shënonin barazimin historik 0-0 në Braga nd
Tevez drejt transferimit në Madrid Sulmuesi i Juventusit, Carlos Tevez me shumë mundësi do të largohet nga Juventusi gjatë merkatos së verës. Ylli ar
Lori Hoxha i'a kthen fansave: Nuk jam producente e Top Fest, boll më pyetët! (VIDEO) Top Fest-i ka shkaktuar një bum komentesh në Instagram, ndërsa jo pak ironikë kanë qënë komentuesit në lidhje me komenti
Gjobiten 17 "Call Center" Zyra e Komisionerit për të Dhënat Personale ka gjobitur 17 “call center”. Mësohet se Zyra e Komisionerit për të Drejtën
Si ka ndryshuar New York-u në 500 vjet?! (VIDEO) Si kanë ndryshuar banesat e New York-ut, që prej vitit 1500 e deri më sot? Këtë e gjeni te përshkruar në një ide orig
Fiton Atletiko, rrezikon Realin (VIDEO) Atletiko Madrid ka arritur të mposhtë më rezultatin 2:0 skuadrën e Real Societadit. Madrilienët triumfuan në sfidën e
Pep Guardiola mbërrin në Barcelonë Pep Guardiola ka mbërritur tashmë në Barcelonë për të ndjekur nga afër ndeshjen e Champions League mes katalanasve dhe M
"Vincente Calderon të mos ndalojë për asnjë minutë" "Shpresoj që Vincente Calderon të mos ndalojë për asnjë minutë". Kjo është kërkesa që Diego Simeone ka për tifozët e Atl
Përmbytje në "Marassi", shtyhet Sampdoria-Genoa (FOTO LAJM) Reshjet e dendura të shiut nuk lejuan zhvillimin e ndeshjes Sampdoria-Genoa. Në "Marassi" gjithçka ishte gati për derbin
15 firma tërhiqen nga puna për ndërtimin e autostradës Prishtinë-Shkup 15 kompani të kontraktuara nga kompania "Bechtel-Enka", në ndërtimin e autostradës Prishtinë–Hani i Elezit, pas vendimit
20 vjeçarja denoncon menaxherin italian të "call center" për ngacmim seksual Një 20 vjeçare është drejtuar në rajonin e policisë, lidhur me një denoncim për një menaxher italian të një "call center
45 mijë tifozë në "Vicente Calderon" për të pritur Torresin (FOTO LAJM) Fernando Torres prezantohet te Atletico Madrid, klubi ku u rrit dhe shkëlqeu si futbollist. Për ti dhënë mirëseardhjen e
"Ski Center Gjakova 2015", VETËVENDOSJE! tallet me komunën Gjakovë (FOTO LAJM) Sot më 3 janar 2015, Lëvizja VETËVENDOSJE! në Gjakovë organizoi një aksion simbolik në lidhje me situatën emergjente të
Atletico mundet pas 27 takimesh (VIDEO) Atletico e Madridit ka pësuar humbje nga Villareal në Vicente Calderon pas 27 ndeshjeve që nuk humbiste në terren të vet
Inaugurohet Call Center-i në Paskuqan, Meta: Mundësi për të rinjtë (FOTO LAJM) Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, mori pjesë në inaugurimin e CCP (Call Center Paskuqan) ku janë punësuar 100 të rinj të m
Rama: Ministry of Integration, the center of gravity of the European future For Prime Minister Rama, Ministry of Integration remains the center of gravity for European future efforts. This stateme