999 rezultate për

cente

Si bosat izraelitë e qipriotë dhe punonjësit shqiptarë po rrjepin botën përmes bursave mashtruese online Të kamufluara si call center, sot askush nuk mund të na thotë saktë sa është numri i operatorëve në forex që operojnë pa
Vetëm fjalë, si nuk u mbajt premtimi për uljen e çmimit të energjisë Pavarësisht premtimit të kryeministrit Ramush Haradinaj për uljen e çmimit të rrymës, qytetarët e Kosovës po vazhdojnë t
Egjipt - Uruguai, kompanitë e basteve fiksojnë koefiçentët (FOTO LAJM) Sot do të luhet ndeshja tjetër ndërmjet Egjiptit dhe Uruguait të vlefshme për Grupin A në Kupën e Botës. Kompanitë e
Aksident 1.9 milion dollarësh, një bionde në timonin e Lamborghinit (VIDEO) Daily Mail ka publikuar një video ku një person me Lamborghini Centenario ka pësuar aksident në rrugët e Londrës. Lam
Dalin koeficentët në baste për skuadrën e re të Zidane Lamtumira e Zinedin Zidane vuri në lëvizje të gjithë opinionin sportiv në botë. Orët e fundit kanë dalë në baste edh
Del lista me koeficentët, kush mund të fitojë Eurovizionin? Jemi vetëm 24 orë larg finales së madhe në Lisbonë të Eurovizion 2018. Këtë herë me 3 shqiptarë në garë, duket se euf
Trafikonin kokainë nëpërmjet "Call Center", arrestohen 3 shqiptarët në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 3 persona të cilët akuzohen për krijimin e një rrjeti të gjërë droge. Mediat ital
E dashuruar me Ramën, Ornela tregon si e njohu burrin në lokalin ku kërcente Ornela Vorpsi u rikthye pas shumë vitesh në Tiranë dhe pushtoi mediat pas deklarëtës së saj se ishte e dashuruar me krye
Sektori i call center, dëmton shikimin dhe dëgjimin e 31.5% të punonjësve Sipas një studimi të kryer së fundmi, rreth 31.5% e personave që punojnë në ‘call center’, kanë probleme me dëgjimin apo
Pas Tillerson, Trump shkarkon një prej njerëzve më të besuar (FOTO LAJM) John McEntee, asistenti personal i Presidentit Trump, u largua papritmas nga Shtëpia e Bardhë të hënën në një tjetër ndr
Punësoi 37-vjeçarin por nuk e pagoi, pronari italian i Call Center e pëson keq Policia ka nisur procedimin penal ndaj një shtetasi italian pasi nuk e kishte paguar një punëtor shqiptar. Kjo gjë bë
Sot "boss" nga Call Centerat, deputeti i PD-së tregon si u bë milioner Deputeti i PD Agron Shehaj gjatë fjalës së tij në Kuvend foli për herë të parë në lidhje me pasurinë e tij dhe varfërinë
Barcelona - Getafe, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Barcelona ka barazuar pa gola 0-0 ndaj Getafes në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të La Ligas. Skuadra e Ernest
Vëmendje mbi pasojat e punës në Call Center nga Erion Muça - Prej më shumë se dy vitesh në daljet publike kam folur dhe drejtuar pyetje në media rreth problem
Çka ndodh me centët të cilat nuk i kthehen qytetarëve nëpër dyqane Qytetarët e Kosovës pos gjendjes së rënduar po përballën edhe me vjedhje gjatë blerjes së produkteve elementare në pothu
Tjetër akuzë ndaj femrave që treguan hapur ngacmimin seksual: Hipokrizi e gjallë Brixhit Bardot e konsideron si “hipokrizi” valën e denoncimeve të skandaleve seksuale në Hollivud. Ikona e kinemasë
Ritet çmimi i ujit Autoriteti Rregullator për Shërbime të Ujit ka kërkuar rritje të tarifës së ujit në shtatë kompani rajonale të ujësjellë
Ç'do ndodhë me 25 mijë të punësuar? Italia u jep goditjen finale Call Centerave Kompanitë e call center në Shqipëri po kalojnë një situatë të vështirë, teksa presioni nga qeveria italiane sa vjen e sh
Rritet çmimi i naftës Çmimet e naftës u rritën sot në tregun ndërkombëtar në rreth 68 dollarësh si rezultat i paralajmërimit për uljen e prodh
Grabitja si në filma, maskat u hodhën në sulm kur Policia po kërcente ne festë Një bankë e nivelit të dytë është gabritur në Lac, ndërkohë që mëohet se grabtja ka ndodhur nga persona të maskuar dhe t