999 rezultate për

celular

Me super "Benz", bllokues celularësh dhe çantën plot me para, kapet një i ri në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka shkatërruar një grup personash të rrezikshëm pasi konstatoi se mjeti i tyre ishte duke bërë lëvizje
Partneri ju kontrollon celularin? Mësoni arsyet që fshihen pas këtij veprimi (FOTO LAJM) Padyshim që një lidhje të jetë e shëndetshme duhet pikë së pari të formohet besim tek njëri-tjetri. Por ndodh që ndon
KOMIKE/ Hoqi VAR-in nga priza për të karikuar celularin Një lajm sa i pabesueshëm aq edhe gazmor vjen nga Arabia Saudite. Bëhet fjalë për ndeshjen mes Al-Nasr dhe Al-Fateh,
U importuan 20% më shumë telefona, Kina “pushton” tregun shqiptar Telefonat celularë janë bërë pjesë e pandarë e përditshmërisë sonë dhe jo vetëm,i nuk shërbejnë vetëm si mjet komunikimi
Që sot e tutje tabletin dhe celularin kurrë mos e merrni në krevat Të gjithë në ditët e sotme kanë krijuar rutinën e të ndenjurit në telefon ose laptop a kompjuter para se të bien për t
Shpëton jetë! Ky celular lajmëron vetë urgjencën nëse pësoni aksident Aksidentet janë një ndër shkaqet më të mëdha të humbjeve të jetëve në botë. Në përpjekje për të parandaluar sado pak
Shkaktar i kancerit, lëreni celularin larg shtratit kur flini Një studim i bërë kohët e fundit nga Instituti Kombëtarë Shëndetësor në Britani, na paralajmëron të bëjmë shumë kujdes n
Shpëton jetë! Ky celular lajmëron vetë urgjencën nesë pësoni aksident Aksidentet janë një ndër shkaqet më të mëdha të humbjeve të jetëve në botë. Në përpjekje për të parandaluar sado pak
Momenti i çuditshëm bëhet viral, vajza detyron me dhunë të dashurin të hapë celularin (VIDEO) Ok, sot çmenduritë që njerëzit arrijnë të bëjnë për teknologjinë janë vërtete të një niveli që ndoshta as nuk ishte imag
La celularin të karikohej poshtë jastëkut gjatë natës, humb jetën 14 vjeçarja Alua Azalbek ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme pasi ka lënë celularin duke u karikuar poshtë jastëkut të saj. Ng n
Si do të dukej bota pa celularë? Fotografi realizon shkrepjet e "frikshme" (FOTO LAJM) Një seri fotosh të quajtur “Removed” nga fotografi amerikan Eric Pickersgill tregon njerëzit që shikojnë aty ku zakonish
Atentatori i Çapjave, Shkëlzen Hasanpapaj kapet me celular në qeli Eshte gjetur një aparat celular në qelinë e paraburgimit të Shkëlzen Hasanpapajt. Hasanpapaj ndodhet në paraburgimin
Drogë dhe celularë "bien nga qielli" në burg, si u zbulua i dënuari (VIDEO) Ky është momenti kur një i burgosur kap një pako që ra nga qielli, mbushur me marijuanë dhe një celular. Burgu i Qark
Mësoni si të karikoni celularin pa karikues Kur nisemi për udhëtim, të gjithëve na ndodh të harrojmë dicka. Cështja na duket serioze kur vëmë re se në cantë ose val
Fotografi amerikan “zhduk” celularin: Po injoroni njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Celulari është kthyer tashmë në një mjet edhe për t’u informuar. Ka shumë mundësi që këtë artikull po e lexoni nga celul
49 vjeçarja i bën video vetes ndërkohë që po pësonte sulm në tru (VIDEO) 49-vjeçarja Stacey Yepes po kthehej me veturë në shtëpi pas punës kur papritmas filloi të humbasë kontrollin e automjeti
Shqiptarët nuk ndalen në burgjet e Britanisë, flasin hapur me familjarët dhe miqtë nëpërmjet telefonit Të burgosurit shqiptarë në burgjet e Mbretërisë së Bashkuar përdorin celularë për të komunikuar me miqtë dhe familjet e
Shqiptarët kanë më shumë akses në celularë sesa në tualet! Teknologjia celulare ka përparuar aq shumë në vendin tonë sa përdorimi i shërbimeve të telefonit i ka kaluar ka kaluar a
Ish-futbollisti i Realit akuzohet për pedofili Gjermania "Bild" ka lëshuar bombën mbrëmjen e së martës: Ish-lojtari i Borussia Dortmund dhe Real Madridit Christoph Met
Masakrojnë qytetarin dhe i djegin shtëpinë, arrestohet shqiptari dhe greku Një shqiptar 43-vjeçar dhe një 23-vjeçar grek kanë dhunuar barbarisht një shtetas grek. Ngjarja e rëndë u regjistrua