999 rezultate për

cavani

Cavani pranë rikthimit te klubi i Serie A Presidenti i skuadrës së Napolit, Aurelio De Laurentis ka theksuar në prag të ndeshjes mes italianëve dhe PSG-së, se do
Cavani refuzon të rinovojë kontratën me PSG Sipas Gazzetta dello Sport, Edinson Cavani sulmuesi i PSG ka refuzuar të rinovojë kontratën me klubin francez. Ai pa
Ish-Topit i Artë "shpërthen" ndaj Neymar, Mbappe-s e Cavani-it Ish-fituesi Topit të Artë, Jean-Pierre Papin duket se nuk po e pëlqen aspak, lojën që po bëjnë të "magjishmit" e PSG, Ne
Penallti për PSG-në, shikoni ekzekutimin e Cavanit Paris Saint-Germain ka shënuar golin e dytë dhe kryeson 2-0 përballë Saint Etienne Në minutën e 49’ ishte Edison Cava
Reali me ofertë të re për yllin e PSG Merkatoja ende nuk është mbyllurpër të gjitha kampionattet dhe në Spanjë, Real Madrid duket se do e shfrytëzojë deri në
Formacionet zyrtare Guingamp-PSG, mungon Mbappe dhe Cavani (FOTO LAJM) Pas pak minutash do të zbresë në fushë PSG për të nisur kështu Liga 1 e Francës. Përballë PSG do të jetë klubi i Gui
Tuchel: Cavani nuk do të transferohet tek Napoli Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel i ka hequr shpresat Napolit që Edinson Cavani nuk do të rikthehet tek ata
Real Madrid vendos për zëvendësuesin e Ronaldos, nuk është as Hazard, as Cavani Largimi i Cristiano Ronaldos ka lënë një boshllëk të madh te Real Madrid. Këta të fundit prej ditësh janë munduar t
Sulmuesi i PSG i gatshëm të transferohet te Reali Real Madrid prej kohësh është vënë pas PSG dhe objektivat kryesorë janë tre sulmuesit e kësaj skuadre. Në fillim u k
Aurelio De Laurentiis flet për rikthimin e Cavanit dhe për transferimin e Vidal Aurelio De Laurentiis ka mbyllur derën një rikthimi në Napoli sulmuesit uruguajan, Edinson Cavanin, teksa i ka cilësuar
Neymar i bën "gropën" Cavanit, i kërkon PSG-s ta largojë Edinson Cavani ka shumë gjasa që të largohet nga PSG, për t’u rikthyer në Serie A, me Napoli dhe Juventus favoritë për s
Trajneri i Uruguajit refuzon të tregojë se a do të luaj Cavani ndaj Francës Trajneri i Uruguait, Oscar Tabarez ka refuzuar që të theksoi nëse Edinson Cavani do të startojë në çerekfinalen e nesërm
Ironizon mbrojtësi francez: Cavani duhet ta mposhtë shkencën për të luajtur ndaj Francës Pasi shënoi dy gola ndaj Portugalisë, Cavani çaloi në pjesën e dytë dhe më pas u konfirmua se sulmuesi I PSG-së ka një d
Shpresat e Uruguajit janë tek ai, ja gjendja e Cavanit (FOTO LAJM) Edison Cavani, është një nga lojtarët më të mirë të kombëtares së Uruguajit dhe dëmtimi që pësoi gjatë ndeshjes 1/8-ve t
Vjen lajmi tronditës për Cavanin Edison Cavani ishte arkitekti i kualifikimit të Uruguajit në fazën çerekfinale të Kupës së Botës, por ai e mbylli ndeshj
Cavani: Jam shumë i lumtur që u kualifikuam në çerekfinale Edinson Cavani e la fushën e lojës i dëmtuar, pasi realizoi dy herë për Uruguain e tij, teksa e kualifikoi për në çerekf
Uruguaji - Portugali, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Edinson Cavani me dy golat e tij e ka dërguar Uruguain në çerekfinale të Kupës së Botës në Rusi të shtunën. Uruguai e
FIFA shpall lojtarin e ndeshjes, Uruguaji - Portugali Portugalia është eliminuar nga Kupa e Botës pasi u mposht me rezultatin e përgjithshëm 2-1 përballë Uruguait. Dy gola
Cavani i tregon Ronaldos se kush bën ligjin, Portugalia jashtë Botërorit Ky nuk është Botërori i Messit dhe Ronaldos. Portugalia është eliminuar nga Kupa e Botës pasi u mposht me rezultatin
Cavani dëmtohet, Ronaldo e ndihmon duke e larguar nga fusha (VIDEO) Uruguaji dhe Portugalia po luajnë ndeshjen e dytë me eliminim direkt në Kupën e Botës. Në një moment Cavani pëson nj