999 rezultate për

cara

Kapet peshku më i çuditshëm në botë (FOTO LAJM) Peshkatarët në Cabo të Meksikës, kanë zënë në rrjetat e tyre të peshkimit një gjallesë të çuditshme. Pas hedhjes së foto
Kënga "O lulija jonë me limona…" i mori jetën Ervis Zybës Ka mjaftuar një keqkuptim për një këngë në një lokal nate, që të bëhej mollë sheri për vrasjen e Ervis Zybës në Kurbin.
Arrestohen në mesnatë dy vëllezërit Cara që vranë 20-vjeçarin Efektivët e policisë kanë arrestuar dy autorët e vrasjes së 20-vjeçarit Ervis Zyba dy ditë më parë në Laç. Rreth orës
Ja vëllezërit Cara, të dyshuar për vrasjen e 20 vjeçarit në Kurbin (FOTO LAJM) Uniformat blu kanë bërë të mundur zbardhjen e vrasjes së 20-vjeçarit Ervis Zyba. Lidhur me këtë çështje, policia ka shpa
Shkëlqejnë Memushaj dhe Pescara Vazhdon ecuria mjaft e mirë në Serie B për skuadrën e Pescarës. Ekipi ku luan edhe mesfushori Ledian Memushaj ka arritur
Memushaj shënon për Pescarën (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares sonë në ditët e shortit ka shënuar për ekipin e tij Pecarën në ndeshjen që po zhvillohet ende.
Parid Cara "pro" Ndokës: Beno, me kurajë e qetësi, do dalësh me kokën lart! Ish-deputeti socialist, Arben Ndoka ka marrë gjatë këtyre ditëve edhe mbështetjen e disa prej kolegëve të tij të grupit
Abuzoi seksualisht me një 19-vjeçara, arrestohet 48 vjeçari në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 48 vjeçar, i cili akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një të re. Arrestimi i t
Memushaj ndiqet nga dy klube të Serisë A Ledian Memushaj kërkon që sezonin e ardhshëm të luajë në Serinë A. Kapiteni i Pescara-s nuk e ka fshehur dëshirën për t’
Një skuadër e Serisë A ngulmon për Memushajn Sampdoria nuk ka ndërmend të heq dorë nga Ledian Memushajn. Shtypi italian raporton se Drejtori Sportiv i klubit të Seri
Zbulohet e dashura e re e Ronaldos (FOTO GALERI) Cristiano Ronaldo është parë në mëngjesin e ditës së sotme me supermodelen, Cara Delevigne. Ata shijuan rrezet e par
Memushaj shënon sërish, por ekipi i tij humb (VIDEO) Ledian Memushaj shënon sërish, por Pescara nuk arrin të fitojë. Vlonjati ka shkurtuar humbjen (2-1) në fushën e Varese-s
Ledian Memushaj, tjetër gol me Pescaran (VIDEO) Është Ledian Memushaj futbollisti që po përpiqet të udhëheqë Pescarën drejt një ngjitjeje të mundshme të Serie A. Mesfus
5 arrested for carrying explosives 5 people have been arrested today for carrying 30 kg of TNT and 10 kg of C4. According the police those arrested are Ast
Fushë-Krujë, arrestohen 5 persona me 30 kg tritol dhe 10 kg C4 Pesë persona me precedentë penalë janë vënë në pranga ditën e sotme, pasi janë kapur me 30 kg tritol dhe 10 kg C4.
Rihanna 'moll sherri' mes dy modeleve në Paris Ato janë dy diva në skenë, por jashtë sfilatave ato njihen si dy bukuroshe mjaft problematike. Dhe në këtë rast, skenat
Memushaj i jep fitoren Pescaras (VIDEO) Ledian Memushaj vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Pescaras në Serie B italiane. Mesfushori i kombëtares shqiptare u bë
Deputetët e PS mbrojnë Ndreun për dhunën në Kuvend Gjatë dëshmisë në Gjykatën e Lartë, deputetët socialistë Armando Prenga dhe Parid Cara, thane se nuk kanë parë që ndaj d
Ludovica Caramis, bukuroshja që i shtohet Milanit (FOTO LAJM) Bashkë me Mattia Destron, që sot pranoi ofertën e Gallianit, drejt Milanos do të udhëtojë edhe bashkëshortja e tij Ludov
Ledian Memushaj nuk lëviz nga Pescara E ardhmja e Ledian Memushajt, të paktën deri në përfundim të sezonit do të jetë Pescara. Futbollist shqiptar, i kërkuar