999 rezultate për

cara

Hidhet shorti në Carabao Cup, rezervon derbin anglez (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për raundin e katërt të Carabao Cup. Fati i goglave ka vendosur që ky raundi të sjellë përplasje
Eleminimi nga Carabao Cup, Pochettino paralajmëron ndryshime në janar Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino ka thënë se Tottenhami duhet të bëjë disa gjëra me ndryshe në afatin e janar
Kepa flet sërish për sherrin me Sarrin: Nuk jam krenar për atë që ndodhi Portieri i Chelseat, Kepa Arrizabalaga është hapur në lidhje me përplasjen e tij me ish-trajnerin Maurizio Sarri gjatë f
Thembra të çara gjatë verës? Provoni këto produkte natyrale për t’i eliminuar Ecja zbathur gjatë verës ju kushton me thembra të plasitura dhe të thata. Mirëpo me anë të disa produkteve shtëpiake ju
Përfundon numërimi i votave në Kurbin, ky është rezultati përfundimtar Sapo ka përfunduar numërimi i kutive të votimit në Kurbin ku sipas KQZ-së nga 76 kutivë e numëruara kandidatja e Partisë
Sherr në avionin e linjës Tiranë-Romë, piloti bën ulje emergjente Një avion i kompanisë "Blua Panorama Express" i nisur nga Tirana për në Romë, ka bërë ulje emergjente në Pescara gjatë f
Bombë nga Franca: Reali pas Hazard do transferojë dhe Salah Real Madridit nuk do t’i mjaftojë vetëm blerja e Eden Hazardit, pasi sipas gazetarit të televizionit francez, Canal +, P
Sarri: Refuzimi i Kepa për t'u zëvendësuar i bëri mirë Chelsea-t Maurizzio Sarri i ka përshëndetur përpjekjet e skuadrës së tij në finalen e “Carabao Cup”, edhe pse nuk e fituan trofeun
John Terry flet pas veprimit të Kepa Arrizabalaga në Carabao Cup John Terry e ka komentuar veprimin e Kepa Arrizabalagas në EFL Cup. Terry ka thënë se veprimi i portierit spanjoll ës
Sarri një hap larg shkarkimit, sfida ndaj Manchester City-t vendimtare Maurizio Sarrit është pranë shkarkimit nga stoli i Chelsea-t, teksa e përditshmja angleze, Daily Mail, raporton se bordi
Ylli i Tottenhamit pritet të luajë ndaj Dortmund Harry Kane mund të kthehet më herët se sa ishte planifikuar në fushë për Tottenhamin, shkruan Albeu.com. Anglezi u dë
Tension mes Sarrit dhe Hazard, belgu: S’më intereson çfarë thotë Në shtëpinë e Chelsea-t jo gjithçka shon vaj, sikurse mund të jetë perceptimi nga jashtë. Në kampin e bluve të Londrë
Chelsea kualifikohet në finale të Carabao Cup (VIDEO) Chelsea është kualifikuar në finale të Carabao Cup, pasi ka mposhtur me penallti skuadrën e Tottenhamit në "Stamford Bri
Manchester City kualifikohet në finale të Carabao Cup (VIDEO) Manchester City e ka mposhtur Burton Albion me rezultatin minimal 1-0, dhe atë të përgjithshëm 10-0, pasi në ndeshjen e
Receta popullore për të shëruar thembrat e çara Keni probleme me thembrat e këmbëve dhe nuk po gjeni dot shërim. Nëse përdorni sodën e bukës, lamtumirë thembra të cacra
Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Carabao Cup Është hedhur shorti në Londër pas ndeshjes Arsenal-Tottenham për gjysmëfinalet e Carabao Cup. Manchester City, Burton
Tottenham fiton derbin ndaj Arsenlit dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Carabao Cup (VIDEO) Tottenham Hotspur ka fituar me rezultatin 0-2 Arsenalin në "Emirates Stadium", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup. So
Chelsea kualifikohet në gjysmëfinale të Carabao Cup (VIDEO) Chelsea ka fituar me rezulttin 1-0 ndaj Bournemouth në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup. Pjesa
Heroi Muric, City kualifikohet në gjysmëfinale të Caraba Cup (VIDEO) Kanë përfunduar me barazim 90 minuta të ndeshjes Leicester City-Manchester City, ndeshje kjo në kuadër të çerekfinales s
Shkëlqen Diaz, City fiton bindshëm ndaj Fulhamit (VIDEO) Manchester City ka marrë një fitore të rëndësishme ndaj Fulhamit me rezultatin 2-0 në "Etihad Stadium", ndeshje e vlefsh