999 rezultate për

capello

Capello flet për merkaton e Interit: Sensi dhe Eriksen në një nivel Interi ka qenë një nga skuadrat më aktive gjatë afatit kalimtar të dimrit duke ofruar tre lojtarë, Eriksen, Moses dhe Yo
Capello shpërthen ndaj Juves: S’ka fantazi, në mbrojtje ka probleme Ish-trajneri i Juventusit, Fabio Capello, në opinionin e tij për rrjetin “Sky Sport” ka mbetur shumë i zhgënjyer nga fan
Trajneri i njohur: Futbolli nuk është më prioritet për Bale Ylli uellsian i cili tashmë luan tek Real Madrid, duket se nuk e ka interesimin tek futbolli. Kështu të paktën insist
Capello: Ibrahimovic nuk zgjidh problemet e Milanit Fabio Capello ka folur mbi merkaton e klubeve italiane. Trajneri gjatë analizës së tij u shpreh se Juventus duhet të ket
Capello flet për transferimin e Ibrahimovic te Milani Fabio Capello është i bindur që Zlatan Ibrahimovic është nënshkrim i duhur për Milanin, ndërsa luftën për titull në Seri
Fjalët e Capellos nuk kanë për ti pëlqyer aspak Ronaldos I ftuar në studiot e "Sky Sport", ish-trajneri i Juventusit, por gjithashtu edhe një ndër legjendat e Milanit, Fabio Cap
Capello: Milani është në telashe Ish-trajneri i Milanit, Fabio Capello, ka thënë se kuqezinjtë janë në telashe, pasi nuk kanë kurrfarë personaliteti, pas
Capello: Juventusi kërkoi të huazojë Messin Ish-trajneri i Juventusit, Fabio Capello, ka bërë të ditur se ai i kishte kërkuar Frank Rijkardit të Barcelonë Lionel Me
Owen vrer për Capellon: Ai është plehrë, më shkatërroi karrierën Michael Owen vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut me qëndrimet e tij në librin “Reboot”, që po publikohet pjesë-pjesë
Capello Juventusit: Afrimi i Sarrit është gabim Ish-trajneri i Juventusit Fabio Capello ka vënë në pikëpyetje lëvizjen e Bianconerëve për trajnerin e Chelseat, Maurizio
Capello zgjedh formacionin më të mirë që ka drejtuar (FOTO LAJM) Fabio Capello është një nga trajnerët më të respektuar në historinë e futbollit dhe formacioni më i mirë i tij është plo
Capello tregon historinë si qëndroi Messi te Barça: Kur ishte 16 vjeç e kërkova te Juventus Lionel Messi, që vazhdon të bëjë të ëndërrojnë tifozët e Barcelonës, është sot në "Camp Nou" edhe për meritë të Fabio Ca
Capello i drejtëpërdrejtë: Ai është gjeni të tjerët vetëm futbollistë të mëdhenj Ish-trajneri i Real Madrid, Fabio Capello, foli për Lionel Messi, protagonist i pritshëm i përballjes vendimtare me Live
"I thashë Berlusconit se Ronaldo pëlqente modelet seksi", Capello: Ju tregoj 3 më të mirët e historisë Fabio CapelLo ka stërvitur futbollistët më të mirë e planetit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, "Don Fabio' ka rrëf
Capello kritikon Interi: Kanë qenë një zhgënjim i madh Fabio Capello ka komentuar titullin e radhës të fituar nga Juventus në një intervistë të dhënë për "Gazzetta dello Sport
Capello zbulon shifrën e "frikshme" që do të shpenzojë Reali këtë merkato Legjenda italiane e trajnimit, tashmë në rolin e opinionistit në televizione, Fabio Capello, në prag të sfidës Mancheste
Capello: Ajax-i bëri bllok Juventusit Ish-trajneri i Juventusit, Fabio Capello, komentoi eliminimin nga Ajaxi, duke i quajtur holandezët të jashtëzakonshëm.
Capello: Goli i barazimit shpërbëu Juventusin Ish-trajneri i Juventu s-it, Fabio Capello, ka komentuar eliminimin e Juventus nga Champions League për "Sky Sport".
Capello: Messi është gjeni, Ronaldo ka klas Fabio Capello ka folur me lavdata për dy yjet e futbollit Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldon. Fabio Capello, i cili
Capello: Cancelo ka probleme me krosimet Fabio Capelo ka analizuar nga ndeshjen Ajax-juventus. Italiani ka folur me fjalë jo të mira për Joao Cancelon, i cil