999 rezultate për

cani

Pyetja e Çanit që nxorri Ramën nga binarët Sa shanse ka që ky të jetë dimri i fundit në pushtet? Kjo ishte pyetja që drejtuesi i “Zonë e Lirë”, Arian Çani i drejto
Skandal, gjyqtari i kërkon marrëdhënie për t’i dhënë kujdestarinë e vajzës Një histori tronditëse publikohet në emisionin “Stop”. Gazetarët e programit kanë marrë rrëfimin e një nëne, e cila u pë
Kaçaniku shpenzon nga paratë e qytetarëve 50 mijë euro për lap-topa Më datën 17 të muajit të kaluar, drejtuesit e Komunës së Kaçanikut kurorëzuan edhe kontratën e fundit për vitin që shkoi
Aksident në Graçanicë, 21 nxënës të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Graçanicë. Një makinë e policisë dhe një autobus që po transportont
"Çfarë ngjyre i ke mbathjet?", Fatmira Breçani vë duart në kokë nga pyetja e Kejvinës Të ftuar në edicionin special të festave në emisionin “Xing me Ermalin” kanë qënë një grup artistësh shumë të njohur shq
Kujdes, rruga Kaçanik-Hani i Elezit vazhdon të jetë e mbyllur Vazhdon të jetë e mbyllur pjesërisht rruga nacionale Kaçanik – Hani i Elezit, bën të ditur Ministria e Infrastrukturës p
Kujdes, mbyllet rruga Kaçanik – Hani e Elezit Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është
Deputeti i PD-së "kërcënon" Ramën: Nëse ngul këmbë, bëhem kryeministër Deputeti i PD-së dhe biznesmeni i njohur, Agron Shehaj, ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, pr
Deputeti tregon të vërtetën e zhdukjes së "Air Albania", pse u tërhoqën turqit Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj, i ftuar në “Zonë e Lirë” mbrëmjen e djeshme, dha një lajm që fashiti trumbe
Kaçaniku reagon i pari dhe djeg produktet serbe (VIDEO) Disa banorë të Kaçanikut kanë djegur disa produkte serbe mbrëmë dhe kanë xhiruar këtë veprim. Sipas tyre, kjo vjen pa
Rezart Veleshnja zbulon sekretin e bisedës me Arian Çanin (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja është një prej aktorëve më të pëlqyer të humorit në Shqipëri. Rolet e tij kanë qenë të memorizueshme
Fshatrat e Kaçanikut mbulohen nga dëbora, çfarë pritet në vijim Shumë pjesë të vendit janë zbardhur sot nga bora që nisi natën e mbrëmshme. Të reshurat sporadike të borës kanë vazhdua
Arrestohet i riu në Kaçanik, qëlloi me armë Në fshatin Kovaqec të Kaçanikut kanë ndodhur dy raste të gjuajtjeve me armë zjarri. Hetuesit policor kanë ndërmarrë v
Plas keq mes ujkut të Fierit dhe ujkut të Cerrikut tek Çani (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme Arian Çani ka patur të ftuar në emisionin e tij dy persona, të cilët e konsiderojnë veten “Ujq” dhe k
Çani i propozon live në emision, por këngëtraja e njohur e lë me "gisht në gojë" Moderatori i njohur, Arian Çani ka patur të ftuar në emisionin e tij këngëtaren, Anxhela Peristerin, për të promovuar kë
Kastro Zizo kandidon për kryebashkiak: Tani e di Monika Kastro Zizo ka qenë këtë të premte i ftuar në “Zonë e Lirë”, ky është pyetur nga Arjan Çani, nëse e ka seriozisht se do
Arian Çani i vendos unazën në gisht këngëtares shqiptare Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të sinqerta shqiptare, dhe kështu ka qenë edhe këtë herë. Duke e këndua
"Ke marrë kredi për t’u bërë këngëtare?", Çani vë në siklet të ftuarën Të ftuar në "Zonë e lirë" mbrëmjen e sotme janë Kastro Zizo dhe Suela, dyshja që kanë sjellë së fundmi projektin muzikor
Këto armë dolën nga një shtepi në Kaçanik Një sasi e madhe e armëve është gjetur nga policia gjatë kontrollit të një shtëpisë të pabanuar në fshatin Korminjan i U
Rovena Stefa shpërthen kundër Çanit: Ai është i çmendur Tashmë pas disa kohësh këngëtarja Rovena Stefa ka nxjerrë një klip të ri. Kënga titullohet "Jeta, jeta" ndërkohë që n