999 rezultate për

camp

Denis Suarez: Jam i gjithi i Barcelonës Denis Suarez ka folur për të ardhmen e tij. Spanjolli ka prekur dhe spekullimet e fundit të cilat e lidhnin për një lëvi
Marquinho "xhelozon": Verratti nuk ka thënë kurrë se dëshiron të lërë PSG Marquinho ka deklaruar për L'Equipe se kolegu i tij kurr nuk ka shprehur dëshirën për tu larguar. Duket se nga njëra
Inter hedh sytë në Camp Nou, sigurisht ka dy dëshira Inter po mendon te fokusohet në Barcelonë për te sistemuar repartin e mesfushës. Klubi zi kaltër këtë herë të preferuar
2 persona vdesin nga sulmi i ISIS-it në resortin malian Persona të armatosur që dyshohet të jenë nga Shteti Islamik kanë sulmuar një resort turistik luksoz Le Campement Kangaba
E kërkon gjysma e Europës, por Morata shijon pushimet me të fejuarën (FOTO LAJM) Alvaro Morata po kalon pushime fantastike me të fejuarën Alice Campello në Ibiza. Disa ditë pas triumfit në Chamoiions m
Morata përgatitet në këtë mënyrë para finales së Champions-it (FOTO LAJM) Sulmuesi i Reali të Madridit, Alvaro Morata me shumë mundësi do ta nis nga stoli finalen e Ligës së Kampionëve, ashtu si
Reali luan nesër me Atleticon, por Morata i habit të gjithë me kërcimin e tij (VIDEO) Reali luan nesër në mbrëmje gjysmëfinalen e parë ndaj Atleticos, teksa atmosfera te "Los Blancos" mesa duket është fanta
Juve e frikshme në transfertë, Barça ka të drejtë të trembet Barcelona e Luis Enriques ka gjithë të drejtën për të besuar te ndonjë përmbysje e çmendur sonte në mbrëmje ndaj Juventu
Barça bën gati super koreografinë, ja sa juventin do të ketë në stadium (FOTO) Super sfida e mbrëmjes së sotme në “Camp Nou” do të jetë e veçantë dhe në shkallët e stadiumit. Vendasit do të vijnë me
Komentuesi: Lutem për ju të mërkurën. Ja si ia kthen "juventini" Rama (FOTO) Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në “Facebook”, ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kolonën zanore të fushat
Barcelona e Sociedadi dhurojnë spektakël në "Camp Nou" (VIDEO) Barcelona dhe Real Sociedadi, kanë dhuruar spektakël në “Camp Nou”, sidomos në pjesën e parë, ku u shënuan pesë gola.
Mbrëmje kampionësh, Juventus ritakon Barçën për t'u hakmarrë (VIDEO) Dy vjet pas finales së Berlinit, Juventus dhe Barcelona do të ritakohen në një sfidë të dyfishtë të vlefshme për çerekfi
10 ndeshjet më të mëdha të luajtura në "Camp Nou" (FOTO) Ndeshja e të martës në mbrëmje, zhvilluar në Comp Nou, ishte një ndeshje historike, e cila do të mbahet mend gjatë nga s
Draxler tregon rrugën se si mund ta kalojnë Barçën Ylli i Paris Saint-Germain, Julian Draxler nuk ka aspak frikë nga një përmbysje e çmendur e Barcelonës, por kërkon nga s
E PABESUESHME/ PSG-ja shkatërron Barcelonën (VIDEO) Paris Saint Germain ka fituar ndeshjen e parë kundër Barcelonës. Djemtë e Unai Emery shkatërruan ata të Luis Enrique duk
Simeone sulmon gjyqtarët: Tani e kuptoj pse kemi më shumë shanse në Champions Diego Simeone është tërbuar pas barazimit 1-1 në "Camp Nou" që solli dhe eliminimin e skuadrës së tij nga Kupa e Mbretit
Barcelona- Atletico, dueli për një vend në finalen e Kupës Barcelona dhe Atletico Madrid do të zhvillojnë sonte ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales të Kupës së Mbretit, sfidë që
Ronaldinho kthehet te PSG, por... Ronaldinho ka vizituar ish-klubin e tij, Paris Saint-Germain, përpara ndeshjes vendimtare të Ligue 1, atë të së dielës k
Verrati te Juvja? Agjenti i yllit të PSG-së sqaron gjithçka Në të ardhmen e Marco Verrattit është vetëm Paris Saint-Germain. Lajmin e përsëriti edhe një herë agjenti i italianit, D
Naomi Campbell kërcënohet me jetë: Do të vrasim! Mesa duket, nuk ka qënë vetëm Kim Kardashian që ka marrë kërcënime me jetën. E njëjta situatë paraqitet edhe për supermo