999 rezultate për

cagliarit

Juve nuk e mbyll kampionatin, Inter me 5 "yje" ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventus më në fund merr barazimin e parë për këtë sezon. Skuadra e Massimiliano Allegrit është ndalur nga Udinese në ba
Interi kërkon 3 pikët ndaj Cagliarit, ja formacioni zyrtar i Piolit (FOTO) Inter synon një vend në kupat e Europës për sezonin e ardhshëm, teksa sot do te këtë një sfidë delikate në transfertë nd
Milani kërkon 3 pikëshin ndaj Cagliarit, ja formacioni zyrtar (FOTO) Pas fitores së Napolit dhe Romës në fushën e lojës do të zbresë dhe Milanit që do të përpiqet të ruajë ritmin e tyre për
De Boer nuk toleron rezultat tjetër veç fitores me Cagliarin Interi ka vështirësi ndaj skuadrave të vogla. E ka mëse të qartë këtë trajneri i zikaltërve Frank De Boer, por holandezi
Allegri me një skemë të re, ja si pritet të luajë Juvja (FOTO) Pas humbjes ndaj Interit, trajneri Massimiliano Allegri është i tërbuar me lojtarët e tij që nuk dhanë asgjë në "San Sir
Inter i Manajt shkatërron Cagliarin (VIDEO) Interistët po përjetojnë një formë të shkëlqyer këtë sezon. Inter e ka mposhtur me rezultatin e thellë 3:0 ekipin e C
A do të luajë Pogba kundër Realit? Përgjigjet Allegri Paul Pogba do të jetë në fushë nesër kundër Cagliarit, por edhe për ndeshjen e e madhe kundër Real Madrid të mërkurën. K
Paraqitja e dobet, Zeman shkarkohet nga drejtimi i Cagliarit Humbja me Juventusin ka bërë që krerët e skuadrës së Cagliarit të shkarkojnë trajnerin e kësaj skuadre Zdenek Zeman. Për
Mazzarri: Më duhet ta shkundi skuadrën Interi është turpëruar nga Fiorentina me rezultatin 3-0 në firence dhe Mazzarri thotë që ekipin duhet shkundur. "Më d
Shpërthimi i Mazzarrit: Skuadër pa b... "Skuadër pa bo..". Fraza e thënë nga Walter Mazzarri gjatë ndeshjes mediokre që zhvilloi Interi përballë Cagliarit do të
Cagliari, selfie festiv në "San Siro" (FOTO LAJM) Pas fitores së bujshme 1-4 në "San Siro" përballë Interit, mbrojtësi i Cagliarit Danilo Avelar ka postuar në profilin e
Cagliari, Cellino i bën një super-ofertë Gallianit Binomi mes Barbara Berlusconit dhe Adriano Gallianit te Milan mund të përfundojë së shpejti. Administratori aktual i kuq
Massimo Moratti blen Cagliarin? Tifozëve të Interit mund të mos u vijë mirë, por Massimo Moratti po mendon të blejë Cagliarin. Zërat që qarkullonin para
Milan, dopio-goditje nga Cagliari (FOTO LAJM) Emri i tij u përmend shumë nga tifozët kuqezinj gjatë merkatos së verës, kur drejtuesit e Milan menduan më shumë për sul
Inter i "shkel syrin" dy lojtarëve të Cagliarit (FOTO LAJM) Cagliari-Inter nuk do të jetë vetëm një ndeshje për javën e gjashtë të Serie A por edhe një dritare e mirë për merkaton
Serie A, Fiore barazon dhe humb kreun (VIDEO) Fiorentina kishte mundësinë më të mirë për t'iu bashkuar Napolit në krye të klasifikimit të Serie A por pas barazimit që
Napoli godet sërish: Vjen Davide Astori Napoli godet sërish: Davide Astori, mbrojtësi i Cagliarit dhe Kombëtares italiane, i kërkuar me ngulm edhe nga Milan, do
Rrëfeu për penalltinë, Pinilla nuk ndëshkohet Komisioni i Disiplinës vendosi të mos e penalizojë sulmuesin e Cagliarit, Mauricio Pinilla, për gjest josportiv, edhe ps
Serie A, Top 10 i javës së 32 (FOTO LAJM) Me ndeshjen e djeshme të Olimpicos, e fituar 0-2 nga Juventus, është mbyllur edhe java e 32 e Serie A, por edhe ndoshta
Strama karikon Interin, kërkon një biletë për në Champions Andrea Stramaccioni përpiqet të lërë pas polemikat e forta me arbitrat në Serinë A. Tekniku zikaltër shprehet se me Romë