999 rezultate për

burrin

Do të sfidonte Ramën me parti të re, Zhaku "braktis" shqiptarët pasi rikthehet me burrin "Miq, a jeni gati te mbledhim bashkarisht te pakten 3000 firma votuesish per te regjistruar Levizjen tone politike ne Gj
Burrin nga Korça nuk e mbajnë nervat pas zënkës me 28-vjeçarin, e plagos mes rrugës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku pas një konflikti të çastit një 46-vjeçar ka qëlluar me thuikë nj
E tradhtonte me 70-vjeçaren, gruaja hedh burrin nga dritarja Një foto e gabuar në vendin dhe momentin e gabuar për pak i kushtoi jetën një 40-vjeçari. Charlotte Laudat, 31 vjeç m
Dogji të gjallë burrin dhe vjehrrën, burgim i përjetshëm për Hysnie Hoxhallarin dhe të dashurin e saj Prokuroria ka kërkuar burg përjetë për Hysnie Hoxhallarin dhe Kasëm Pirjasin, të akuzuar për vrasjen dhe djegien e Selki
Ish-e dashura e Izet Haxhisë bashkohet me burrin: E menderosa! Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak të deklaratave të ty
Orinda Hutës i ngrihen nervat me ndjekësin: Bëj një foto me burrin se u këpute vetëm (FOTO LAJM) Ndjekësit e personazheve të njohur të ekranit janë shumë të vëmendshëm kur VIP-at postojnë diçka në rrjetet sociale. Ata
"Mos bëj të vështirën", e dashura kallëzon burrin e martuar në polici Martesën e parë ai e mbylli me divorc. Me bashkëshorten e dytë lindi një fëmijë. Por edhe tek e dyta dashuria nuk i zgja
Shpërthimi në Bejrut: Gruaja heroinë i shpëton jetën burrit të ngecur nën rrënoja Ditën e djeshme Bejrut u shkretua nga një shpërthim i fuqishëm i cili ka shkaktuar 108 viktima, e mbi 4000 të plagosur.
E vrau burrin me jastëk, e futi në tokë dhe e betonoi Një grua 39 vjeçare në Rusi do të gjykohet për një vepër kriminale të rrallë. Ajo e ka vrarë burrin e saj pas 20 vitesh
I erdhi shpirti në majë të hundës, gruaja vret burrin që i vinte përnatë tapë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi. MWsohet se një grua 39 vjeçare në Rusi do të gjykohet për një vepër kriminale
Udhëtoi nga Shqipëria, gruaja me COVID-19 infekton burrin italian dhe djalin Një grua shqiptare ka infektuar familjen në Itali pasi udhëtoi nga Shqipëria drejt Italisë. Një familje në Itali ka r
Majlinda nga Tirana: Kapa burrin duke tradhtuar, tani dua burrë tjetër Një 36-vjeçare nga Tirana telefonoi në emisionin e të shtunës në “Aldo Morning Show” nga ku kërkoi njohje pasi ishte div
Gruaja sherr me ish-burrin: Më detyroje të takoja zonjën që ishe lidhur! (VIDEO) Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të dy ish-bashkëshortëve. Para 3 vitesh,
"Nuk mundem t’ua fal", kjo nënë akoma kërkon përgjigje për burrin dhe dy djemtë në Srebrenicë Njëzetepesë vjet më parë, më shumë se 8,000 burra dhe djem myslimanë të Bosnjës u vranë nga forcat serbe të Bosnjës në S
E kërkon burrin kollovar, Margaret mesa duket e gjeti "shpirtin binjak" (FOTO LAJM) Takimi i kësaj jave i Margaret ishte me Rexhepin dhe mesa duket çdo gjë ka shkuar më së miri. Në takim, dyshja po dis
13-vjeçarja me fëmijën 1-muajsh: Më nxirrni burrin 16 vjeçar nga burgu Këtë të martë në “Stop” trajtohet rasti skandaloz i sjelljes së strukturave të shtetit dhe drejtësisë, që çuan në thelli
Skandal në Kakavijë, kush është polici që ngacmoi gruan shtatzënë pasi i kaloi burrin në Greqi Mbrëmjen e së hënës u denoncua një punonjës policie me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavijë të Gjirokastrës se
Dhuna nuk ka gjini! Gruaja shkelmon ish-burrin në mes të servisit, ia heq nga dora polici Dhuna nuk ka gjini! Një 35 vjeçar me profesion teknik, kallëzoi në komisariatin numër katër ish bashkëshorten e tij për
Rrëfimi i dhimbshëm: Më martuan 12 vjeç, vjehrra më detyroi të flija me burrin Ishte vetëm 12-vjeç kur e martuan dhe vetem dy vjet me pas u be nene, ne moshen 14 vjecare. Sibora Ahmeti, sot që është
Aktorja shqiptare: Komshia ma ka merak burrin më shumë se mami im E ftuar në Pop Culture ka qenë Ina Gjonci e cila ka diskutuar për programin e saj më të ri “Stand Up ëith Ina”, dhe ësht