E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

burg

Gati ligj i ri, burg për ata burra që tradhtojnë gratë Indonezia përgatitet të miratojë një ligj të ri e të shumëdiskutuar, i cili kriminalizon marrëdhëniet seksuale jashtë ma
Aleksandër Kokorin lirohet nga burgu, firmos direkt me gjigantët rus (VIDEO) Futbollisti rus Aleksandër Kokorin është liruar më në fund nga burgu duke e mbyllur këtu çështjen për të cilën ishte aku
Gjykata vendos fatin e Tahirit, fjalët e fundit të ish-ministrit: Iki vetë në burg Gjykatën e Krimeve të Rënda është tërhequr për të marrë vendim për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Trupi gjyku
Tahiri në burg? Vendoset sot fati i ish-ministrit Gjykata e Krimeve të Rënda do të vendosë sot për fatin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Ne seancën e datë
Katica Janevës i caktohen plus 30 ditë paraburgim “Këshilli penal pranë Gjykatës penale në Shkup, duke vepruar në bazë të propozimit të Prokurorisë Themelore Publike për
Njihuni me bomberin e Salzburgut: Vetëm 19 vjeç dhe realizoi Hat-trick në Champions (VIDEO) Sulmuesi i Salzburg Erling Braut Haland, është kthyer në idhullin e tifozerisë, shkruan Albeu.com. Talenti 19 vjecar
Ronaldo kujton kohën kur lypte hamburger në mesnatë: Nuk do i harroj kurrë ato dy vajza Cristiano Ronaldo ka rrëfyer thuajse të gjithë jetën e tij me gazetarin Piers Morgan. Ylli portugez ka zbuluar së në mos
Me birra e mish, Çavkov bën jetë qejfi në burg Mitko Çavkov, ish drejtor i Byrosë për Siguri Publike, i akuzuar dhe i dënuar për rastin e 27 Prillit, aktualisht po vua
Atentat Çapjave, kërkohen 22 vite burg për Hasanpapajn Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar sot dënimin me 22 vite burg për Shkëlzen Hasanpapaj, njeriun që dyshohet nga grupi i h
745 vjet burg për grupin e Kumanovës Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 në
Gjykata e Strasburgut kërkon të dhëna për të shkarkuarit nga Vettingu Plot 15 pjestarë të sistemit të drejtësisë kanë depozituar çështjet e tyre në Gjykatën e Srtrasburgut pas skualifikimit
Katica Janeva në gjendje të rëndë shëndetësore, mbrojtja kërkon heqjen e paraburgimit Është përkeqësuar gjendja shëndetësore e ish Prokurores Speciale, Katica Janeva, këtë e ka konfirmuar avokatja e saj Ire
Presidenti bën deklaratën e papritur: Qëlloni zyrtarët e korruptuar, nuk do përfundoni në burg Presidenti i Filipineve Rodrigo Duterte ka bërë një deklaratë të fortë teksa ka ftuar qytetarët të qëllojnë me armë çdo
Tentoi të kondrabandonte 4 shqiptarë në Britani, dënohet me burg 35-vjeçari Një 35-vjeçar u dënua me 21 muaj burg pasi tentoi të kontrabandonte 4 shtetas shqiptarë. Përpara trupit gjykues, Edëa
Enver Sekiraqa dënohet me 30 vjet burg për nxitjen e eleminimit të Triumf Rizës Enver Sekiraqa, të hënën, është dënuar me 30 vjet burgim për shtytje të vrasjes së ish-policit Triumf Riza. Ai akuzoh
Jo vetëm "koka", kartelet meksikane po trafikontë drurin e veçantë Një kartel i ri brutal meksikan i drogës po masakron fshatarët ndërsa po tenton të ndërtojë biznesin e tij në një luftë
Kush është Gazmir Karemani, u dënua me burgim të përjetshëm por tani mund të gëzojë lirinë Në autobusin ku udhëtonin i dyshuari Gazmir Karemani dhe tre bashkëpunëtorët e tij, ka hipur efektivi i komisariatit Tep
RRËFIMI/ "Babain e dënuan 101 vite burg për një votë" Niko Kaçelano lindi më 1901, në Himarë. Më 8 maj 1946, me vendim nr.2, Gjykata Ushtarake e Vlorës e deklaroi fajtor për
Falsifikoi para, kapet sot 37 vjeçari i dënuar me burg. Policia jep detajet Kapet ne Belsh nje shtetas i shpallur ne kerkim dhe i denuar nga autoritet shqiptare me dy vite burg. Specialistët pë
Merr leje nga burgu, shqiptari nuk kthehet më në qeli. Pse ishte dënuar ? Merr leje nga burgu, por nuk kthehet me. Keshtu ka bere nje i denuar shqiptar ne Greqi, Mediat greke shkruajne se 34