999 rezultate për

buburrec

Meta sulmon ashpër Ramën: Buburrec trendi, përse ke frikë? (FOTO LAJM) "Pse mblidhesh si buburrec e fshihesh pas Tëitterit?! Je aq frikacak sa trembesh edhe nga protestat e popullit në Kirgis
Meta nuk i ndahet Ramës: Hajde në debat, o trendi buburrec! Pavarësisht se kryeministri Rama vazhdon ti shmanget një përballe me Presidentin Meta, ky i fundit nuk ka ndërmend të he
Shkon me dhimbje veshi, mjekët i gjejnë gjallesën e frikshme në vesh Një i ri kinez kishte kohë që kishte dhimbje veshi dhe shkoi të vizitohej te mjeku. Por surpriza që gjeti 19-vjeçari
ADN-ja e buburrecave zbulon përse ata jetojnë në vende të ndyra Sekreti i aftësive të bubrrecave që jetojnë në vende të pështira janë zbuluar në AND-në e tyre. Bubrrecat amerikane jan
Qumështi i buburrecit, ushqim për të ardhmen Ekziston një lloj buburreci që nuk lëshon vezë, por që prodhon një lloj qumështi që shkencëtarët e konsiderojnë shumë të
Largoni buburrecat nga shtëpia vetëm me këtë përzierje Buburreca në mure, te dera apo në çdo cep të shtëpisë? Me siguri të gjithë e dini se sa e bezdisshme është e gjitha kjo.
Largoni buburrecat nga shtëpia vetëm me këtë përzierje Buburreca në mure, te dera apo në çdo cep të shtëpisë? Me siguri të gjithë e dini se sa e bezdisshme është e gjitha kjo.
Dyshuan se i kishte hyrë buburrec në kraharor por doli e kundërta Një qytetar u shtrua urgjent në spital për shkak të një dhimbje të fortë në kraharor. Pasi i bënë një grafi të shpejt
Zhdukni një herë e mirë buburrecat nga shtëpia me këtë përzierje Buburreca në mure, te dera apo në çdo cep të shtëpisë? Me siguri të gjithë e dini se sa e bezdisshme është e gjitha
Sherr e fyerje mes vajzave në BB: "Gabele", "Jeni si buburrece".. Nata e djeshme ka qenë e tensionuar mesa banorëve të shtëpisë më të famshme në vend asaj të “Big Brother”, ku tensionet
Mënyra më e lehtë për të mbajtur larg shtëpisë mizat dhe buburrecat Në stinën e verës thuajse në çdo shtëpi janë të pranishme buburrecat apo insekte të tjera. Një metodë efektive për e
Në një qeli me buburrecat, shqiptarit i ulet dënimi Një shqiptar i dënuar për vrasje në Itali, ka qëndruar tre vjet i burgosur në një qeli me më pak se tre metra katrorë ha
Jeta dhe vdekja në një vend Shteti më i ri i krijuar në Ballkan, Kosova po sfidohet nga rriqrat. Ky shtet, që në kuadër të vet ka Ministrinë e Sigur
Meteorologu gëlltit një insekt në transmetim live Një buburrec shqetësoi meteorologun Wes Hohenstein gjatë një transmetimi live (direkt). Kjo nuk është hera e parë që ins