999 rezultate për

brown

Brown-Rihanna, tashmë një çift i lumtur Edhe pse ata shpesh kanë pasur mosmarrëveshje, çifti Chris Brown-Rihanna po e forcojnë lidhjen e tyre. Tashmë ylli i R&B
Brown-Rihanna, përfundoi sërish? (FOTO-LAJM) Pas disa ditësh të lumtura duket se Chris Brown dhe Rihanna i kanë dhënë sërish fund romancës së tyre. Ata janë parë të
Rihanna e lumtur me Chris Brown Pas disa muajsh spekulimesh, lidhja e Rihannës me Chris Brown po forcohet cdo dite. Në një intervistë për ‘Rolling Stone
Ka shumë femra, Tabby Brown ndahet nga Balotelli Me justifikimin se në jetën e tij ka shumë femra, Tabby Brown i ka dhënë duart Mario Balotelit. Sipas të përditshmes "Th
Rihanna dhe Chris Brown harrojnë të kaluarën (FOTO-LAJM) Rihanna dhe Chris Brown po kalojnë momente të bukura së bashku. Këngëtarja 24-vjeçare, këto ditë u largua nga Barbados n
Ndarjen me Rihannën e konfirmon edhe Brown Rihanna dhe Chris Brown nuk janë më bashkë. Këtë gjë e ka pohuar edhe Brown i cili në një intervistë është shprehur se t
Rihanna i jep fund lidhjes me Chris Brown Rihanna duket se i ka dhënë fund lidhjes së saj me Chris Brown. Këngëtarja e famshme është shprehur se tashmë ata janë v
Chris Brown nuk mund të rrijë pa Kerrueche Edhe pse Chris Brown njoftoi ndarjen nga modelja Karrueche në fillim të muajit duke e argumentuar këtë vendim me rilindj
Rihanna dhe Chris Brown jo shumë larg martesës Rihanna dhe Chris Brown duket se po planifikojnë martesën. Pasi Chris i dha fund lidhjes me të dashurën Karrueche Tran
Chris Brown, këngë për Rihannën dhe Tran "Vuajtjet" që ai ka pasur për shkak të dy lidhjeve në të njëjën kohë, këngëtari Chris Brown, i ka realizuar në një video
Rihanna -Chris Brown, sërish bashkë? Rihanna dhe Chris Brown janë parë duke u puthur në një lokal nate. Pas disa muajsh spekulimesh për rikthimi e tyre, duke
Nicole Scherzinger flirton me Chris Brown Mediat rozë kanë publikuar të enjten disa foto kompromentuese ku shihet Nicole Scherzinger duke flirtuar me Chris Brown,
Fytyra e kësaj femre vlen 3 milion dollarë (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Tom Cruise, bukuroshja 33 vjeçare Katie Holmes ka firmosur një kontratë 3 milion dollarëshe me markën e
Puthja me Rihannën, Chris Brown bën xheloze të fejuarën E fejuara e Chris Brown, Karrueche Tran, nuk e ka pritur mirë lajmin e puthjes mes shokut të saj dhe ish-të dashurës së
Rihanna dhe Chris Brown, nuk mund të rrinë pa u puthur Dy fituesit e VMA, Rihanna për Videon e vitit dhe Chris për Videon më të mirë në kategorën e meshkujve gëzimin e tyre nu
Chris Brown dhe Drake nuk u rrahën për Rihanën Dy ish të dashurit e Rihanna-s Chris Brown dhe Drake nuk jane rahur per kengetaren por per nje shume prej 16 milion doll
Rita Ora ka nevojë për vota VEVO ka organizuar një kampionat botëror për top këngëtarët, ndërsa tani është radha e shqiptarëve që të dëshmojnë se sa
Rihana i rikthehet miqësisë me Brown Këngëtarja Rihanna duket se i pëlqen miqësia me ish të dashurin e saj Chris Brown me të cilin është parë gjatë fundjavës
Kim Kardashian tashmë edhe grimiere (VIDEO) Kim Kardashian është sërish në qendër të vëmendjes së medias, por këtë radhë si grimiere. Ajo i ka bërë një make-up të v
Një tjetër fëmijë Spice Ish-pjesëtarja e Spice Girls, Melanie Brown ka lindur vajzë. “Më në fund fëmija jonë erdhi”, ka shkruar ajo në tuiter. K