E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

brown

Dhuna ndaj Rihanna-s po i kushton shumë Chris Brown Dhuna që ka ushtruar tek ish-e dashura e tij, Rihanna, shumë kohë më parë po i kushton shumë Chris Brown. Autoritetet nu
Chris Brown me vajzën në kopertinën e albumit Me imazhin e së bijës 17 muajshe, Royalty, Chris Brown pretendon se do të pushtojë tregun në muzikë, pasi e ka nxjerrë n
Rihanna: Do të ndjej për Chris Brown deri sa të vdes Rihanna ka tronditur sërish, teksa ka thënë se ende ka ndjenja për Chris Brown, madje deri në vdekje. "Do të ndjej për t
Depay kapet me ish të dashurën e Chris Brown (FOTO LAJM) Memphis Depay është fotografuar duke bërë shopping në rrugët e Manchesterit dy ditë pas golit të parë në Premier League
Chris Brown ende xheloz për Rihannën Chris Brown ndonëse prej kohësh është ndarë me Rihannën, ende bëhet xheloz për të. Kohët e fundit, Rihanna dhe Travis Sc
Katër të vdekur pas përplasjes së dy avionëve në SHBA Katër persona kanë vdekur pas përplasjes së dy avionëve në SHBA. Bëhet fjalë për dy avionë të vegjël, të cilët janë për
Rita Ora: Ja çfarë mendon Chris Brown për shqiptarët Rita Ora i ka rrëfyer këngëtarit të njohur Chris Brown për origjinën e saj. Në një intervistë të saj këngëtarja nga Pris
Për 100.000 dollarë shitet fotografia e trupit të vajzës së Houston Një foto në të cilin shfaqej trupi i vajzës së Whitney Houston është shitur nga një person i paidentifikuar. Ajo fotogr
Rita Ora dhe Chris Brown së shpejti me një këngë (FOTO LAJM) Është dashur postimi i një fotoje në Instagram, për të bërë me dije se së shpejti Rita Ora do të vijë me projektin e saj
Rihanna harron Chris Brown Rihanna nuk ka ndërmend që të kthejë kokën pas dhe Chris Brown tashmë nuk është në planet e saj. Këngëtarja preferoi që
5 telefonat më të mirë që kushtojnë më pak se 300 $ (FOTO LAJM) Marques Brownlee, ekspert i teknologjisë, ka kategorizuar pesë modele të telefonëve të mençur (smartphone) për këtë vit,
Chris Brown përleshet me ish të dashurën Një ndarje e cila u shkaktua pas tradhëtisë së Chris Brown, pasohet me një sherr të madh me ish të dashurën. Nje sherr i
Chris Brown në sulm ndaj njerkut të Kardashian Njerku i familjes Kardashian nuk ka marrë vetëm mbështetje nga artistët, por ka pasur edhe një sërë kritikash në drejtim
Chris Brown dhunon ish të dashurën? (FOTO LAJM) Chris Brown është cilësuar si një njeri i dhunshëm dhe pasi dhunoi Rihanna-n para disa vitesh, ai nuk ka të ndalur. Karr
Asnjë përmirësim për vajzën e Whitney Houston (FOTO LAJM) Vajza 22 vjeçare e të ndjerës Whitney Houston, ka tashmë më shumë se 3 muaj që është në gjendje të rëndë shëndetësore dh
Chris Brown prezanton para fansave vajzën (FOTO LAJM) Kohë më parë përflitej se këngëtari Chris Brown kishte një vajzë të vogël nga një lidhje me një ish modele, por tashmë t
Chris Brown ka një vajzë 9 muajshe Një foto që qarkullon në internet, nxjerr në dritë fakte të cilat dëshmojnë se këngëtari Chris Brown është baba. Së
Mallëngjyese! Kali i jep lamtumirën pronares që po vdes (FOTO LAJM) Kur ka marrë vesh që nuk kishte më shpëtim për të, Sheila Marsh, një 77 vjeçare e sëmurë me tumor, ka shprehur dëshirën
Brown shokon me teoritë e tij për Ebolën Chris Brown ka prezantuar teoritë e tij për Ebolën. Reperi ka ndarë me fansat teorinë e tij mbi këtë sëmundje. Sipas
Njihuni me të dashurën e re të Balotellit (FOTO LAJM) "The Sun of Sunday" shkruan se Mario Balotelli e ka tashmë një të dashur të re. Sipas gazetës angleze, sulmuesi i Liverp