999 rezultate për

bregun

Sherr grash në PD, deputetja e Elbasanit "kapet" me Majlinda Bregun Deputetja e PD-së Arbjola Halimi ka reaguar pas deklaratës së bërë nga kolegia e saj Majlinda Bregu. Përmes një statu
Basha pas kritikave: Mos sulmoni Topallin, Selamin e Bregun Pak orë pasi Kreu i PD-së Lulzim Basha ka marrë kritika të forta nga tre deputetë të partisë së tij, ka ardhur edhe një
Kriza politike, Lu takon Majlinda Bregun Ambasadori amerikan në vendin tonë, Donald Lu sot ka zhvilluar një takim me deputeten demokrate Majlinda Bregu. Taki
Identifikohet kufoma që u gjet në bregun e lumit Buna Është identifikuar trupi i pajetë i personit që u gjend mbrëmjen e sotme në breg të lumit Buna në një fshat në Shkodër.
Netanyahu insiston për ndërtimin vendbanimeve të reja në Bregun e okupuar Perëndimor Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, ka thënë sot se do ta nderojë përkushtimin e vet për të ndërtuar një vendba
Ftesa për dialog, Basha mbledh urgjent aleatët Pas takimit Rama Meta ku u vendos për dialog me opozitën, kreu i Partisë Demokratike ka thirrur në një mbledhje urgjent
"RD" sulmon hapur Majlinda Bregun: Paguhet nga Edi Rama Gazeta zyrtare e Partisë Demokratike, “Rilindja Demokratike”, ne editorialin e sotëm është marrë me parcelizimin e prote
Izraeli aprovon ndërtimin e 2.500 shtëpive të reja në Bregun Perëndimor Izraeli e ka aprovuar ditën e sotme ndërtimin e rreth 2.500 shtëpive të reja në vendbanimet e Bregut Perëndimit, sipas k
Totozani: Zgjidhje urgjente për strehimin e banorëve të përmbytur në Bregun e Lumit Avokati i Popullit, Igli Totozani, ishte sot në ambientet e grevës së banorëve të komunitetit romë dhe egjiptian, banesa
PD "braktis" Bregun në Komision Partia Demokratike ka braktisur deputeten Majlinda Bregun sot në Komision, duke e lënë të vetme përballë maxhorancës.
Trupi i gruas në bregun e Durrësit, dyshime për vrasje Hetimet e nisura në lidhje me zbulimin e shkaqeve të gjetjes së trupit të një gruaje në bregun e detit, nuk heqin mundës
Dy të plagosur nga shpërthimi në Bregun e Lumit Një ditë më parë, rreth orës 18:30, në breg të lumit, afër Institutit Bujqësor, disa fëmijë kanë ndezur një zjarr duke p
Momenti i zjarrit në Bregun e Diellit (VIDEO) Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në kompleksin "Princesha". Ndërhyrja e ekipit të zjarrfikësve
Mrekullia e valëve të ngrira (FOTO LAJM) I ftohti historik që ka përfshirë Shtetet e Bashkuara të Amerikës a bërë të mundur që të sjellë në vëmendjen tonë këto p
I vihet flaka ambasadës izraelite në Athinë Persona ende të paidentifikuar i kanë vënë flakën ambasadës izraelite në Athinë. Në vendngjarje nuk ka patur as vikti
Fjalimi i Berishës përlot Majlinda Bregun (FOTO LAJM) Ish ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, është përlotur nga fjalimi i ish kryeministrit Sali Berishës në Konvetën Kom
Bisturi edhe për Majlinda Bregun? (FOTO LAJM) Shumë pikëpyetje kanë lindur ditën e djeshme pas daljes së radhës së deputetes së PD-së, Majlinda Bregu, e cila shfaqej
3 gola në 9 minuta, Kolumbia kalon Bregun e Fildishtë (VIDEO) Një gol i James Rodriguez në minutën e 64 dhe një i Quinteros në të 70-ën i kanë mjaftuar Kolumbisë të mposhtë Bregun e
Batica shkakton panik, 30 të plagosur në Kinë (VIDEO) Mbi 30 persona janë lënduar nga dallga e shkaktuar për shkak të baticës në lumin Qiantang, i cili ndodhet në lindje të Z
Lirohet grupi i parë i palestinezëve nga Izraeli 26 të burgosurit palestinez dalin nga burgu falë aprovimit të një komiteti ministror izraelit. Kjo është bërë e munduar