999 rezultate për

bosque

Del Bosque: Casillas, krenaria e Realit Trajneri i Spanjës, Vicente del Bosque vlerëson Iker Casillas si krenarinë e Real Madrid. Lënia në stol e kapitenit madr
Del Bosque: "Topi i Artë" i takon Iniestës Trajneri i Kombëtares spanjolle Vincente Del Bosque është shfaqur shumë entuziast për mundësinë e marrjes së çmimit "Tra
Mourinho larg çmimit "Trajneri i Vitit" Jose Mourinho larg Madridit por gjithashtu dhe larg çmimit të "trajnerit më të mirë të vitit". Portugezi që është në gar
Del Bosque: Atletico mund të fitojë derbin e Madridit Trajneri i kombëtares spanjolle Vicente del Bosque beson se Atletico e Madrdit ka shance reale për të dalë fitues në der
Mou, më i miri në historinë e Realit (FOTO LAJM) Trajneri i Real Madrid, Jose Mourinho, arriti dje përballë Saragozas suksesin e 100 në të gjitha kompeticionet zyrtare
Trajneri më i mirë, Del Bosque favorit Lista me 10 trajnerët kandidatë për çmimin si më i miri i vitit nuk ka shumë surpriza. I vetmi që bie në sy për mungesën
Del Bosque: Me Francën vendoset kreu i grupit Në shtëpinë e Spanjës, në prag të duelit të Vincente Calderon ndaj Francës, gjithçka vërtitet rreth një emri, Sergio Ram
Del Bosque, i kënaqur në fitoren kundër Bjellorusisë Vincente Del Bosque është shfaqur shumë i kënaqur me paraqitjen e Spanjës së tij në fitoren 4-0 ndaj Bjellorusisë dhe në
Irritohet Del Bosque: Spanja, jo qëndër bamirësie Fakti që trajneri Vicente Del Bosque ka lënë jashtë lojtarë të nivelit Juan Mata dhe të Fernando Llorentes, i ka irritua
Spanja, Del Bosque bën revolucion Trajneri i kombëtares së Spanjës, Vicente Del Bosque, ka bërë ndryshime rrënjësore në formacion në vigjilje të superndes
Pele: Spanja, më e mira për momentin Përfaqësuesja Spanjolle e cila kondsiderohet si kombëtarja më e mirë e të gjitha kohërave, pasi ka fituar rresht tre tro
David Villa rikthehet në kombëtare David Villa rikthehet në kombëtaren spanjolle. Sulmuesi i Barcelonës është përfshirë në listën e lojtarëvë të trajnerit
A po favorizon Del Bosque Barçën? Xavi, Puyol e Alba jashtë miqësores së Spanjës me Porto Rikon dhe menjëherë në shtypin iberik nisin zërat për një favor
Merkel: Dua të darkoj me Del Bosque-n Kancelarja Gjermane, Angela Merkel, deklaroi se do t’i pëlqente që të darkonte me trajnerin e kombëtares spanjolle të fu
Del Bosque "këshillon" Mourinho dhe Vilanovan Trajneri i kampionëve të Europës, Vincente Del Bosque është rikthyer të flasë por jo për skuadrën e tij që theu të gjith
Messi apo CR7? Del Bosque zgjedh "pleshtin" Trajneri i Spanjës, Vincente del Bosque preferon yllin e Barcelonës, Lionel Messin në vend të portugezit të Real Madrid,
Del Bosque: Jemi në histori Vicente Del Bosque e di se do të mbahet mend gjatë për arritje historike të Spanjës që me futbllin e saj po dominon botë
"Biskota", Del Bosque nuk pendohet Vicente Del Bosque është shprehur për mediat spanjolle se nuk është penduar që ndihmoi Italinë në kalimin e grupit duke
Del Bosque i frikësohet Ronaldos Një natë e vështirë do të jetë ajo e sotmja për Cristiano Ronaldon në ndeshjen me Spanjën. Tekniku Vicente Del Bosque në
Portugali-Spanjë, formacionet Nesër në mbrëmje, në orën 20.45 luhet gjysëmfinalja e parë e Euro 2012 mes Portugalisë dhe Spanjës. Cristiano Ronaldo me