999 rezultate për

bones

Nis koncerti "Mos ma prek Valbonën" (VIDEO) Gjate mesditës ka nisur koncerti protestë "Mos ma prek Valbonën". Dy këngëtare shumë të mirënjohura të xhazit, Eda Zari
Blushi niset drejt Valbonës, në krah të atyre që duan ta mbrojnë Rebeli Ben Blushi, përmes një statusi në Facebook ka sinjalizuar për një vizitë drejt Valbonës dhe kjo jo pa një qëllim
Ekspertët e pavarur: Këto janë shkeljet e rënda mjedisore në HEC-et e Valbonës Një grup ekspertësh mjedisi prej 9 personash me tituj shkencore kanë bërë ekspertizë të pavarur nëse leja mjedisore e dh
Ja formacioni i Interit (FOTO) Interi ka bërë një goditje të madhe në këtë afat merkato ku përpos Ever Banegas e Antonio Candrevas, blu-zinjtë kanë mar
PE-Britanisë: Aktivizo sa më parë nenin 50 të Lisbonës Parlamenti Europian miratoi me shumicë dërrmuesve rezolutën që i kërkon Britanisë së Madhe që të thërrasë sa më shpejt a
Bie në humnerë, humb jetën turistja australiane Pas rënies nga një lartësi e madhe, një turiste australiane ka gjetur vdekjen në zonën e Valbonës. Shtetasja me inic
Ja sa do të kushtojë aboneja për urbanet në Tiranë Bashkia e Tiranës e ka zyrtarizuar edhe ligjërisht çmimin e biletës prej 40 lekësh duke filluar nga 1 shkurti. Sa i t
Sportingu me mendje te Benfica,"toleron" Skënderbeun? Në Estadio Jose Alvalade të Lisbonës, Skënderbeu mund të ketë rastin ideal për të marrë pikët e para në grupin H të Euro
Biçikleta më e çuditshme në botë (FOTO LAJM) Të gjith jemi mësuar që të shohim modelin e thjeshtë të biçikletave të zakonshme me dy rrota, por ky është një model i v
Relaksohu Thaç, relaksohu....(FOTO LAJM) Ministri i Jashtëm Hashim Thaçi ka bërë një vizitë në malet e Valbonës si për ditë të dielë. Ai ka shkuar atje së bas
Fatos Nano drejt Valbonës (FOTO LAJM) Fatos Nano është fotografuar duke udhëtuar me traget nga Komani drejt Valbonës. Ai së fundmi është rikthyer në Shqipëri,
Real-Atletico, Marca: "Riedicioni i finales së Libonës" Kapriçoja e goglave të Nyonit solli në skenën e çerekfinaleve derbin e Madridit, Atletico-Real, përballje që të rikujton
Fillim i vështirë dhe luksi, ja sekretet e CR7-ës (FOTO LAJM) Gjatë adoleshencës ishte aq i dhunshëm dhe jashtë kontrollit saqë drejtuesit e Sportingut të Lisbonës menduan se kishte
Turistët pushtojnë Valbonën (FOTO-LAJM) Lugina e Valbonës është një ndër perlat e natyrës, e rrethuar me male të lartë, majat e të cilëve ende janë me dëborë. T
Dita e derbit, Lisbona pushtohet nga tifozët (VIDEO) Që prej orëve të para të mëngjesit tifozë madrilenë të Atleticos dhe Realit kanë pushtuar rrugët dhe sheshet e Lisbonës
Figo: Finalja e Lisbonës, spektakolare Ish mesfushori i Real Madrid, Luis Figo, i cili është edhe ambasadori i finales së UEFA Champions League, jep një mendim
Pepe mungon në finalen e Lisbonës Mbrojtësi i Real Madrid Pepe nuk do të jetë në finalen e Lisbonës me 24 maj. Pas vizitës në klinikën 'Sanitas', mediat e
Finalja e Lisbonës, ja sekretet e madrilenëve Lisbona, kryeqendra e Portugalisë, do të ndajë më dysh kryeqendrën e Madridit më 24 maj. Por, cilat janë dy skuadrat e k
Historike! Real-Atletico, finalja e parë derbi Real Madrid-Atletico Madrid. Është kjo finalja e madhe e Champions League për këtë sezon. Pas sukseseve kundër Bayern Mu
Finalen e Lisbonës e luan qyteti i Madridit (VIDEO) Chelsea ka pësuar humbje të rëndë me rezultat 3-1 nga Atletico Madridi në Stamford Bridge, me madrilenët që do të kualif