999 rezultate për

bomba

Bebe Rexha "tërbon" rrjetin me të pasmet bombastike (VIDEO) Bebe Rexha është në qendër të vëmendjes me çdo veprim që ndërmerr, këngëtarja është shumë e pranishme në mediat rozë.
Bomba nga Italia/ Pogba i thotë "PO" Juventusit Prestigjozja italiane "La Gazzetta dello Sport" bën të ditur se Paul Pogba i ka thënë PO një rikthimi te Juventusi. T
Albright përlot: Momenti kur Clinton më tha se avionët për bombardimin e serbve ishin nisur Ish-sekratarja e shtetit amerikan, Madeleine Albright ka mbajtur një fjalim emocionues në shënimin e 20 vjetorit të clim
Gjermania "bombardohet" nga breshëri (FOTO &VIDEO) Një stuhi me kokrra breshëri në madhësinë e topave të golfit, goditi Gjermaninë jugore duke shkaktuar dëme të mëdha.
VIDEO HISTORIKE/ Momenti kur Bill Clinton njofton fillimin e bombardimeve ndaj forcave serbe (VIDEO) Si dje, 20 vite më parë, SHBA së bashku me aleatët e NATO’s do të nisnin ndërhyrjen ushtarake kundër Serbisë përmes sulm
Rashel "bombardon" Instagramin me format e saj (FOTO LAJM) Nuk ka ndalur prej javësh tashmë. Rashel Kolaneci vazhdon të na lërë gojëhapur me postimet e saj super, super seksi.
20 vjet nga ndalja e bombardimeve të NATO-së kundër forcave serbe Sekretari i përgjithshëm i NATO-së, Havijer Sollana, më 10 qershor 1999 kishte lëshuar urdhrin për ndalimin e bombardimi
"Babai u ngushëllua që nuk isha fare lakuriq", rrëfehet bomba e Champions-it (FOTO LAJM) "The Sun" ka zhvilluar një intervistë të gjatë me Kinsey Wolanski, modelen ruse që u kthye në kryetitull të mediave rozë
Frikë për një "21 Janar II": Sonte, protesta e madhe e opozitës pas "bombave" të BILD Opozita do të zhvillojë sonte në orën 19:00 protestën e tetë kombëtare përpara Kryeministrisë duke kërkuar sërish largim
Prela flet pas bombave të "Bild": Çfarë ndodhi me dosjen e bujshme 339, kush nxorri përgjimet Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela ka dalë në një konferencë për shtyp pas nxjerrjes së përgjime
Bomba e "Bild", Donika Prela vendos të flasë Përgjimet e prestigjozes gjermane "Bild", kanë trondiur politikën shqiptare duke krijuar një kaos dhe te opinion publik.
Ahmeti për "bombat" e El Cheka-s: Po fyenim me shaka Një pjesë e bisedave të përgjuara të zyrtarëve të lartë të BDI-së të cilat po i publikon “El Cheka” në rrjetet sociale,
"Të dua fort vllai"! Vangjush Dako reagon pas "bombave" të "Bild" Kryetari i Bashkisë së Durrës, Vangjush Dako ka reaguar për publikimin e audiopërgjimeve në gazetën gjermane "Bild" ku k
Osmani: Institucionet të shqyrtojnë "Bombat" Zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani, i cili njëherit është edhe zëdhënësi i BDI-së, sot deklaroi se
"Bomba" nga Italia, Sarri merr me vete Hysajn te Juventus Juventus është shumë pranë nëshkrimit me trajnerin Maurizo Sarri. Por së fundmi prestigjozja italiane "Corriere dello Sp
"Bomba" nga Italia, Marotta propozon shkëmbimin Icardi-Dybala Mbrëmë i gjithë menaxhmenti i Inter në krye me Beppe Marotta së bashku me trajnerin Antiono Conte udhëtuan për në Madrid
BDI i kundërpërgjigjet "bombave" të El Cheka-s (FOTO LAJM) Pas materialeve të përgjimeve të publikuara nga El Cheka, një mërgimtar që jeton në SHBA ku protagonistë janë krerët e B
"Bombat" e reja, larje hesapesh brenda BDI-së? Bisedat e përgjuara që janë publikuar në Facebook shërbejnë për pastrim brenda partiak dhe zhveshje të udhëheqësisë së B
"Bombat" në Facebook, El Cheka flet pas përgjimeve që tronditën Maqedoninë (FOTO LAJM) Në rrjetin social fejsbuk po vazhdon beteja e publikimit të “bombave”, gjegjësisht përdoruesi i profilit “El Cheka”, tas
INTERVISTA/ Rama gati për fushatë, por plas "bomba" në Durrës: Sako, pjesë e skandalit që fundosi Dakon Maxhoranca shprehet e vendosur për të zhvilluar zgjedhjet në 30 qershor duke njoftuar edhe nisjën e fushatës pas dy ditë