999 rezultate për

bllokuar

Vjosa del nga shtrati, 4 persona mbeten të bllokuar brenda makinës në Fier Dalja e lumit Vjosa nga shtrati ka vwshtirwsuar situatwn nw zonat e prekura nga pwrmbytjetet. Për shkak të vërshimit
U inagurua në 2014, prishet ura e Qafshtamës dhe bllokon tre fshatra Një urë tjetër është prishur duke bllokuar të tjera familje. Tre fshatra kanë mbetur të bllokuar si pasojë e shembjes
Përmbytje në Matkë, katër persona të bllokuar Nënkalimi te udhëkryqi Matkë është përmbytur në lartësi prej një metër, njoftoi Lidhja Auto Moto e Maqedonisë. Përmby
Të bllokuar me orë të tëra në autostradë, qytetarët tregojnë tmerrin nga përmbytja Drejtuesit e mjeteve që u bllokuan në autostradën Tiranë-Durrës mbrëmjen e së enjtes tregojnë se kanë qëndruar në rrugë
Kujdes! Këto akse në vend janë të bllokuara plotësisht nga përmbytjet Prej disa orësh në vend ka pllakosur moti i keq me shira të rrëmbyeshëm dhe erëra të forta. Prej natës së mbrëmshme,
Përkeqësohet gjendja në autostradë, njerëzit me gomone Gjendja në kryeqytet dhe në të gjithë Shqipërinë për shkak të reshjeve është kthyer në një kaos të vërtetë dhe të vështi
Situata deri në këto momente, akset e bllokuara Si pasojë e intensitetit të lartë të rreshjeve të shiut, aksi rrugor Kardhiq -Gjirokaster kalohet me vështirësi pasi ka
Forcat e Armatosura evakuojnë me fadroma 13 qytetarët e bllokuar në Kamëz Raportohet se 13 personat e bllokuar brenda automjetit të zjarrfikëses në Kamëz janë evakuar. Forcat e Armatosura ka
Ushtria në këmbë, i shkon në ndihmë të bllokuarve në “City Park” Thirrja për ndihmëe qytetarëve në bllokuar në qendren tregtare City Park ka marrë përgjigje nga ushtria e cilaka dërgua
Bllokohen 13 persona në makinën e zjarrfikëses në Kamëz Gjendja në Kamëz është bërë vërtet problematike. Zjarrfikësja e stacionit nr.3 të Kodër Kamzës është bllokuar në Val
Autostrada e pakalueshme, nga Shqiponja te Qafa e Kasharit e bllokuar (VIDEO) Gjendja në kryeqytet dhe në të gjithë Shqipërinë për shkak të reshjeve është kthyer në një kaos të vërtetë dhe të vështi
Bllokohen punimet e autostradës Prishtinë-Shkup Nga orët e hershme të mëngjesit, dhjetëra persona kanë bllokuar punimet në autostradën Prishtinë-Shkup, respektivisht në
Rritet numri i të vdekurve nga përmbytjet në Greqi (VIDEO) Ka shkuar në 17 numri i të vdekurve nga stuhia vdekjeprurëse në Greqi dhe në çdo moment vazhdon të rritet numri i të pla
Kapshtica sërish e bllokuar, dhjetëra automjete në pritje Automjetet që presin në radhë për të kaluar kanë pushtuar sërish Kapshticën. Janë rikthyer radhët e gjata në pikën ku
Gjithçka ishte gati por e prishi vetëm një telefonatë Florentino Perez është një president që gjithashtu ka një ndikim shumë të madh në transferimin e lojtarëve. Sipas ‘Di
"E keni peshqesh nga Himara", përgjigja që po marrin shqiptarët e bllokuar në Kakavijë dhe Kapshticë Që prej mesnatës së djeshme mijëra shqiptarë janë bllokuar në doganat e Kapshticës dhe Kakavijës duke shkaktuar radhë të
Policia sqaron situatën në Kakavijë: Pse ndodhi problemi Qindra emigrantë shqiptarë janë bllokuar në doganën greke për shkak të një defekti serverash. Të revoltuar, emigrantë
Pamje apokaliptike! Breshëri bën namin në Argjentinë (FOTO LAJM) Një stuhi e fuqishme goditi qyetet në provincën argjentinase të Cordovës duke lënë rrugë të mbyllura dhe automjete të bl
Rusia përdor veton për të bllokuar hetimet rreth sulmeve kimike në Rusi Rusia ka vënë veton ndaj rezolutës së Këshillit të Sigurimit të OKB-së, gjë e cila ofronte zgjerimin e mandatit të misio
Pamje prekëse, ra në një pus të thellë, qeni kalon momentet e fundit të jetës (FOTO & VIDEO) Disa pamje prekëse tregojnë momentin kur shpëtuesit shpëtuan një qen që ishte bllokuar për orë të tëra në një pus 70 met