999 rezultate për

bllokuan

"Rebelim për klimën", protestuesit dalin zhveshur në rrugë (FOTO LAJM) Mbrojtësit e klimës ka vijuar protestën e tyre në rrugët e Melbourne. Aktivistët e “Extinction Rebellion” bllokuan m
ASTIR/ Bllokuan rrugën, shoqërohen në polici 5 protestues Banorët e Astirit nuk kanë ndërmend të dorëzohen. Pesë protestues të zonës së Astirit janë shoqërua në polici. Më
U bllokuan 2 vjet, kur votohen dy ligjet që finalizojnë Reformën në Drejtësi Ditën e enjte, Kuvendi i Shqipërisë pritet që të votojë dy ligjet e mbartura të reformës në drejtësi. Bëhet fjalë për li
Stuhi me breshër godet Meksikën, makinat mbeten të izoluara në akull (FOTO LAJM) Meksika u godit nga një stuhi në mëngjesin e hershëm me breshër, duke krijuar rrezik tek qytetarët, madje makinat mbetën
Bllokuan ambjentet e KZAZ-së Kukës, bashkia padit anëtarët për shpërdorim detyre (FOTO LAJM) Bashkia Kukës ka paditur për shpërdorim detyre anëtarët e KZAZ nr.11 të qytetit të Kukësit. Anëtarët e kësaj KZAZ-je
Loredana bën postimin thumbues pasi i bllokuan të gjitha llogaritë (FOTO LAJM) Pas lajmit se prokuroria në Zvicër i ka bllokuar llogaritë bankare repers Loredana, kjo e fundit ka reaguar duke thënë s
I bllokuan rrugën Ramës, shoqërohen në komisariat Dasho Aliko, Spartak Drasa Shoqërohen në Policinë e Gjirokastrës, Dasho Alikom kryetar i PD në këtë Rreth dhe Spartak Drasa sekretar i degës së PD
I bllokuan rrugën Ramës, arrestohen 7 persona në Librazhd (VIDEO) Policia e Librazhdit ka proceduar 23 persona dhe ka arrestuar 7 prej ture për protestën e paligjshme të organizuar pasdi
Plas tek "Astiri", policia merr edhe Klevis Balliun pasi i bllokuan rrugën Ramës (FOTO LAJM) Ka nisur me tension protesta e sotme e banorëve të Unazës së Re, të cilët kanë bllokuar sërish rrugën, por kalimi i krye
Shoqërohen Boçi dhe 15 demokratë elbasanas pasi i bllokuan rrugën Ramës Policia ka shoqëruar ish-deputetin demokrat Luçiano Boçi dhe 15 anëtarë të PD pasi ditën e sotme bllokuan rrugën në Brad
I bllokuan rrugën Ramës, shoqërohen në polici 11 protestues Ditën e sotme kryeministri Rama udhëtoi drejt Elbasanit po ashtu si në Malsine e Madhe edhe në Elbasan ai ëshët pritur m
Gazetari tregon prapaskenat e intervistës me Balilin: U bllokuan valët e telefonit Gazetari Artan Hoxha deklaroi ditën e sotme se ka mundur të bëjë një intervistë me Balilin. Në Opinion, ai ka rrëfyer
Alpinistët shqiptarë rrëfejnë si u bllokuan 11 ditë në Antarktidë Dy alpinistët shqiptarë, Mrika dhe babai i saj Arianit Nikqi janë kthyer sot në Kosovë pas një ekspedite në kontinentin
Bllokuan rrugën kombëtare, lirohen 12 ekstremistët grek mes tyre dhe Babis Karathano Nuk janë mbajtur as 10 orë në ambjentet e policisë 12 shtetasit grek të shoqëruar pas varrimit të Konstandinos Kacifas d
Vazhdojnë përmbytjet në Greqi, tetë shoferë shpëtojnë për mbrekulli (VIDEO) Pamje të tjera tronditëse vijnë nga Athina, e cila - pas zjarrit që i mori jetën 85 personave në lindje të Atikës – sot
Patentat u bllokuan disa muaj, KËTU gjeni emrat dhe datat për t'i tërhequr në të gjitha rrethet Ngërçi me patentat e reja ka marrë fund. Pas muajsh të tërë ngërç vetë DPSHTRR ka publikuar në mënyrë periodike listat
Shitësit bllokuan edhe sot rrugën në Bit Pazar Tregtarët ilegal të Bit Pazarit në Shkup kanë protestuar edhe sot duke bllokuar hyrjen dhe daljen në drejtim të bulevard
Dogjën goma e bllokuan rrugët, Rama nis hakmarrjen ndaj deputetëve demokratë Në lidhje me protestën e opozitës më 5 prill ku qindra shqiptarë bllokuan 4 akse kryesore në vend, policia ka nisur proc
U bllokuan në Theth mes deborës, turistët anglezë tregojnë orët e tmerrit Kanë ardhur nga Manchesteri për të kaluar pak ditë në Theth të Dukagjinit në Shkodër por janë bllokuar nga bora. Për tre
Bllokuan ambulancën në trafik, nis hetimi për dy policët (VIDEO) Ditën e djeshme në media bëri bujë një video ku policët rrugorë bllokuan në trafik ambulancën në mënyrë që të kalonte e