999 rezultate për

biznesmeni

U gjet i vetëvarur në banesë, biznesmenit 37-vjeçar iu refuzua leje-qëndrimi në Shqipëri Më 30 korrik 2020, biznesmeni 37 vjeçar Eugert Lazaju gjet i pajetë në vilën e tij private në Farkë-Tiranë. I riu hum
Organizoi sërish dasmë, biznesmeni merr gjobën marramendëse Policia e Durrësit ka vendosur 1 milion lekë gjobë dhe mbyllje të aktivitetit për një periudhë 6-mujore, ndaj një admini
EMRI/ Vrau veten? Gjendet i pajetë biznesmeni i njohur shqiptar Një biznesmen është gjetur i pajetë brenda vilës së tij, në një kompleks, që ndodhet në periferi të Tiranës. Viktima
Atentat me armë zjarri në Shkup, plagoset biznesmeni Mbrëmë rreth orës 22:00 se te “Rruga e Plastikave” ka ndodhur një incident i armatosur, ku ka mbetur i plagosur R.B, pr
I zhvati biznesmenit rreth 90 mijë euro përmes e-mailit, si u zbulua autori Një krim i rëndë kibernetik është zbardhur nga Policia eshtetit pas denoncimit që një bzinesmen ka bërë. Pas rreth n
Zbulohet e dashura e Azet, reperi kapet "mat" me vajzën e biznesmenit shqiptar (FOTO LJAJM) Reperi i hiteve “S’kam kohë”, “Qa bone” etj, Azet, muaj më parë në llogarinë e tij në Instagram, dha një lajm që me sigu
Dalin pamjet, si u martua në heshtje princesha Beatrice me biznesmenin (FOTO LAJM) Princesha Beatrice vendosi të zhvillonte një ceremoni private, edhe pse do të kishte dashur diçka të ngjashme me atë të
Infektohet me koronavirus, biznesmeni dhe ish-deputeti i PS-së përfundon në spital Ish-deputeti i Partisë Socialiste, për qytetin e Vlorës, Fatmir Toçi ka rezultuar pozitiv me COVD-19. Mësohet se ish
Tregon tatuazhin në vendin intim, mbesa e biznesmenit shqiptar rrëmben vëmendjen (FOTO LAJM) CEO i disa kompanive headhunters në mbarë botën, biznesmeni i fuqishëm shqiptarë ka bërë bujë pasi ka pranuar hapur bin
Mbante hapur lokalin dhe nuk zbatonte masat ndaj Covid-19, gjobë biznesmenit (VIDEO) Policia e Tiranës ka procedyar penalisht dhe ka gjobitur me vlerë 1 milion lekë pronarin e një lokali, që nuk zbatonte r
Tragjike, trupi i biznesmenit 33-vjeçar gjendet pa kokë në apartamentin luksoz (FOTO LAJM) Trupi i copëtuar i një sipërmarrësi 33-vjeçar është gjetur brenda apartamentit të tij luksoz në Manhattan. Pranë trupit
I "çmendur" pas Gentës, biznesmeni turk gdhend në trup tatuazhin për këngëtaren (FOTO LAJM) Prej kohësh këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka bërë publike lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta. Dyshja po jeto
Kërkon të blejë Marsejën, biznesmeni: Mund të sjellë Ronaldon dhe Zidane Olimpik Marseja mund të ndryshojë pronësinë në të ardhmen, ndërsa një prej kandidatëve është sipërmarrësi francez-tunizi
"“Na ke marrë nderin e mamasë", si të rinjtë gjobitën me plot 50 mijë euro biznesmenin Është raportuar shpesh ekskluzivisht për të rinj që po përdorin rrjetet sociale si mjet përfitimi të shpejtë. Një ndë
Lajm i madh për Vllazninë, arrihet marrëveshja me biznesmenin që kërkon aksionet e klubit (FOTO LAJM) Një lajm i madh ka ardhur ditën e sotme për të gjithë tifozët e Vllaznisë, teksa klubi nëpërmjet një postimi në faqen zy
1 kg C4 poshtë makinës së biznesmenit, dënohet me 25 vite burg Astrit Sinanaj Gjykata e Elbasanit ka dënuar me 25 vite burg Astrit Sinanajn si dhe me 10 muaj burg për moskallëzim krimi për mikun e S
Maskë floriri 4000 dollarë, çmenduria e biznesmenit për tu mborjtur nga COVID-19 (FOTO LAJM) Koronavirusi është përhapur pothuajse në të gjithë botën dhe një nga ndryshimet që ka sjellë është përdorimi i maskave n
Infektohet me koronavirus biznesmeni dhe edukatorja e kopshtit Tre raste të reja me koronavirus kanë rezultuar gjatë orëve të fundit në Përmet. Bëhet fjalë për një biznesmen, edukator
E promovoi Rama me bujë, kush është biznesmenia shqiptare që u vu në pranga (VIDEO) Ditën e djeshme është vënë në pranga një biznesmene shqiptare në Këlcyrë. Në pranga është vënë shtetasja Elona Bejo
Gjobë biznesmenit të njohur, arrestohet 27-vjeçari i rrezikshëm në Bulqizë (VIDEO_ Operacioni nga Policia e Bulqizës dhe Specialistët për Hetimin e Krimit në DVP Dibër, për kapjen e personave të shpallur