999 rezultate për

bitraj

"Është rrahur deri sa ka dhënë shpirt", dëshmia tronditëse e prindërve të Marvi Mihalit Sot në Gjykatën e Tiranës është zhvilluar seanca gjyqësore për vrasjen e të riut Marvi Mihali. Kujtojmë se Mihali u
Vrau të riun për një karikues, rikthehet në burg Eugen Bitraj Pranohet kërkesa e Prokurorisë për rikthimin në burg të Eugen Bitrajt. Ai është një ndër të akuzuarit për vrasjen e 2
Rikthehen në burg bashkëpunëtorët e vrasjes së Marvi Mihalit Gjykata e Tiranës ka kthyer në burg tre të rinjtë që dyshohet se bashkëpunuan në vrasjen e Marvi Mihalit disa muaj më pa
Vrasja e të riut për një karikues, prokuroria rikthen në burg tre të liruarit Prokuroria e Tiranës ka ndryshuar qëndrim për të rinjtë e liruar të cilët ishin në burg për vrasjen e Mavri Mihalit.
Vranë 22-vjeçarin me thikë në zemër, lihen në burg 4 të arrestuarit Ka përfundur seanca gjyqësore ndaj 4 të akuzuarëve për vrasjen e 22-vjeçarit Marvi Mihali. Gjykata e Tiranës ka vend
Masakruan me thikë 22-vjeçarin, autorët: Na ofendoi, s’donin t’a vrisnim Ka nisur seanca gjyqësore për 4 të arrestuarit për vrasjen e 22 vjeçarit Marvi Mihali, ngjarje e cila ndodhi para 3 ditë
“Na ofendoi kur u takuam…”, rrëfehen autorët e vrasjen së 22-vjeçarit Policia ka marrë në pyetje 4 të rinjtë, të cilët u arrestuan të martën për vrasjen Marvi Mihalit. Sipas deklarimeve t
Vranë 22-vjeçarin për një karikues, të arrestuarit shpjegojnë "shkakun" Policia ka marrë në pyetje 4 të rinjtë, të cilët u arrestuan të martën për vrasjen Marvi Mihalit. Sipas deklarimeve t
Sherri për celularin, si u masakrua me thikë djali i rekordmenit Një konflikt për blerjen e një celulari tip “Samsung” u bë shkak për vrasjen me thikë të një 22-vjeçari në Tiranë. Ng
E masakruan për një karikues, viktima ishte djali i vetëm i rekordmenit shqiptar Vrasja e 22-vjeçarit Marv Mihali ka tronditur opinionin publik. Mbrëmjen e djeshme pas një sherri banal për një karik
Vranë 22-vjeçarin për një karikus, këto janë autorët e krimit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Tiranë ku pas një sherri mes 5 të rinjve për motive të dobëta, humbi jetën një
Vranë 22-vjeçarin e fshehën thikën, policia zbarkon në “Lanë” Detaje të reja po zbardhen për sherrin e mbrëmshëm ku humbi jetën një i ri vetëm 22-vjeç pas një sherri me 4 të njohur t
U masakrua me thikë për një karikus, zbardhet emri i 22-vjeçarit Një sherr mes disa të rinjsh mbrëmë në Tiranë i ka marrë jetën një 22-vjeçari. Policia bën me dije se viktima është
E tmerrshme, 22-vjeçari masakrohet mes Tiranës për një karikues celulari Policia ka zbardhur shkakun e sherrit mes disa të rinjve në Tiranë ku i kushtoi jetën një 22 vjeçari me inicialet N.M.
BoA theft scandal, Bitraj and Bruzia sentenced to 23 years in prison After the scandal of theft of the Bank of Albania, in June of last year, the Court has sentenced to 13.4 years in prison
BoA theft, Prosecution demands 35 years for Bitraj and Bruzia The prosecution has asked for a sentence of 20 years in prison for Ardian Bitraj, the main official accused of stealing
Vjedhja e Thesarit të BSH, 20 vjet burg Bitrajt dhe 15 vjet Bruzias Prokuroria ka kërkuar dënimin me 20 vjet burg për Ardian Bitraj, të akuzuarin kryesor për vjedhjen e 713 milionëve lekë
Gjykim i shkurtuar për Bitrajn dhe Bruzia për vjedhjen në BSH Lidhur me vjedhjen në Bankën e Shqipërisë, gjykim i shkurtuar është dhënë për Bitrajn dhe Bruzia. Sot gjykata ka pranuar
Bitraj, Bruzia and Bejtaj responsible for theft at BoA Tirana Prosecution has completed the investigation and has sent the files for trial for Ardian Bitraj, Mimoza Bruzia and
Vjedhja në BSH, Prokuroria: Përgjegjës janë Bitraj, Bruzia dhe Bejtaj Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim kërkesën ndaj Ardian Bitraj, Mimoza Bruzia dhe Klevis B