999 rezultate për

bill

14 shkurti, mbill pemën tënde në Kopshtin e të Dashuruarve Je i dashuruar dhe do të përjetësosh këtë ndjenjë? Tashmë e ke një mundësi nëpërmjet nismës më të re të ndërmarrë nga Ba
Nesër, në këto rrugë nuk mund të qarkulloni Nga nesër, veturat në kryeqytet nuk mund të hynë pa u nënshtruar një kontrolle nga inspeksioni me qëllim përmirësimin e
Mbillen 2 mijë pemë të reja në Petrelë, rikuperohen pemët e djegura Një mijë pemët e djegura nga zjarret që ranë verën e kaluar në zonën e Hekalit, në Njësinë Administrative të Petrelës, u
Berisha përmend Enverin: Edhe atëherë mbillej hashash I ftuar në Zonë e Lirë, ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se edhe në kohën e Enverit është mbjellë kanabis. Ber
Bill Gates mund të jetë "trilioneri" i parë në botë deri në vitin 2042 Filantropisti miliarder mund të hyjë në një klasë të pashembullt të pasurisë brenda 25 viteve të ardhshme, sipas një ra
Kjo është vajza e pasur e Bill Gates, udhëtimi luksoz në Kuvajt (FOTO LAJM) Bill dhe Melinda Gates janë bërë shpesh pjesë e mediave rozë dhe janë vënë në shenjëstër për shkak të pasurisë. Meg
Rikthehet në identitet lagjja e Selvive, mbillen 150 drurë dekorativë Lagjja e Selvive, përveç emrit, nuk i kishte mbetur më asnjë shenjë të drurëve karakteristikë të dikurshëm, të cilët i j
Rekord i ri, Jeff Bezos është personi më i pasur në histori Shefi i kompanisë Amazon, Jeff Bezos, ka pasuri prej 86.1 miliardë euro. Me këtë shumë të frikshme të ardhurash, ai i
Cardi B arrin suksesin e Beyonce iti i kaluar ishte një sukses i vërtetë për reperen e re në industrinë e muzikës, Cardi B. Pak ditë më parë ajo ka dh
As Bill Gates e as Rothshildët, ky është njeriu më i pasur në historinë e njerëzimit Kur flasim për njerëzit më të pasur në botë, të gjithëve u shkon mendja tek emra si Bill Gates, Warren Buffet apo John D
Zjarr në shtëpinë e Bill dhe Hillary Clintonit Një zjarr ka shpërthyer në një dhomë gjumi në shtëpinë e Bill dhe Hillary Clintonit, në pasditen e së mërkurës, në Shapa
Njeriu misterioz më i pasur në botë, lë pas edhe Bill Gates Njeriu më i pasur i botës nuk do të jetë më Bill Gates, pasi pasuria e tij është tkurrur gjatë 2017-s. Sipas një shkr
Përfundon ndërtimi i skarpateve në Bregun e Lumit, mbillen 4 mijë pemë Ajo që deri para dy vitesh dukej e pamundur, sot është realitet. Projekti për rehabilitimin e Bregut të Lumit është drej
Ja çfarë u ndalon fëmijëve njeriu më i pasur në botë Nëse ai njihet si një nga figurat ikonë në botën kompjuterike, Bill Gates nuk është në dijeni të rreziqeve që lidhen me
As Bill Gates e as Rothshildët, ky është njeriu më i pasur në historinë e njerëzimit Kur flasim për njerëzit më të pasur në botë, të gjithëve u shkon mendja tek emra si Bill Gates, Warren Buffet apo John D
Pylli Orbital, mbillen 150 pemë në zonën e Liqenit të Thatë Nga një hapësirë që dikur përdorej si vend grumbullimi mbetjesh urbane dhe inertesh, zona para digës së Liqenit të Thatë
Selena Gomez shpallet femra e vitit nga Billboard Selena Gomez për herë të parë është nominuar nga Billboard si gruaja e vitit. Në versionin total Black dhe një dekol
7 rregulla të Bill Gates që nuk t’i mëson shkolla Themeluesi i kompanisë Microsoft, dhe njëkohësisht një nga njerëzit më të pasur në botë jep këshilla për të një jetë të
Rimbillet bari në stadiumin "Loro Borici", ndeshja me Skenderbeun do të luhet diku tjetër Ndeshja e ardhshme e Vllaznisë në Shkodër, ajo ndaj Skënderbeut, nuk do të luhet në stadiumin “Loro Boriçi”. Arsyeja ësh
AKR gjobitet me 1100 euro për billbordin e Agim Bahtirit Subjektit politik Aleanca për Kosovën e Re (AKR) i ka kushtuar 1100 euro një billbord i vendosur afër shkollës fillore “