999 rezultate për

bill

Harrojeni Billie Eilish! Një tjetër yll botëror pëlqen Era Istrefin (FOTO LAJM) Pas këngëtares amerikanë të muzikës pop, Billie Eilish, Era Istrefi pëlqehet nga një tjetër yll i njohur i muzikës latin
Dokumentari që zbulon “sekretin” e madh të Billi Gates: çfarë e bën të suksesshëm Shpesh pyesim veten se çfarë i bën njerëzit e suksesshëm të ndryshëm nga “të tjerët”, çfarë bëjnë më mirë dhe ndryshe, q
Skandali seksual i Bill Klinton dhe Monica Lewinsky shumë shpejt do të bëhet film Bill Klinton dhe Monica Lewinsky u përfshinë në një skandal seksual gjatë viteve 1995-1997, i cili u përhap në të gjitha
PRISHTINË/ Vrau te nënkalimi, policia arreston autorin Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin N.B lidhur me vrasjen e Gani Ramës, te nënkalimi, në rrugën Bill Klinton në
Era Istrefi rrëmben vendin e parë në renditjen e Billboard me këtë bashkëpunim (FOTO LAJM) 'Selfish' ishte bashkëpunimi i suksesshëm i Era Istrefit me dy dj grekë, Dimitri Vegas dhe Like Mike. Së fundmi bahs
Hoxha plas "bombën": Rama ka lejuar masivizimin e hashashit në 2016-ën Opozita jo pak herë ka hedhur akuza se "legalizimi" i kanabisit në vend është lejuar nga vetë kryeministri Rama. I ft
Po mbillnin fidanët e kanabisit, arrestohen 3 persona në Bulqizë (VIDEO) Policia e Bulqizës ka sekuestruar një mijë rrënjë kanabis. Finalizimi i operacionit policor "Ballenjë-2019" çoi në prang
Bill Gates e pranon: Gabimi im më i madh humbja e tregut të telefonave Themeluesi i Microsoftit, Bill Gates, ka reflektuar për vendimet e tij të ndërmarra lidhur me sistemin operativ të telef
Clinton ka një porosi për shqiptarët: Vazhdoni të jeni njerëz të mirë Në bulevardin “Bill Clinton” është zbuluar pllaka e ish-presidentit të SHBA-ve, Bill Clinton. Ish-presidenti i SHBA-s
Berisha i mahnitur nga Bill Clinton, ndan me ndjekësit fjalimin e tij (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha ka ndarë në Facebook fjalimin e mbajtur ditën e sotme nga ish presidenti Clinton në Kosovë
Clinton përqafohet nga qytetarët nëpër Prishtinë Presidenti amerikan, Bill Clinton, derisa po qëndron në Kosovë, ka pasur kontakt me disa qytetarë në rrugët e Prishtinë
Zbulohet agjenda shtetërore për Ditën e Çlirimit Fehmi Mehmeti, anëtar i Këshillit Organizativ për Shënimin e ditës së Çlirimit ka folur rreth agjendës së nesërme me ras
Dje i mori përdore, sot ata e nderojnë: Fotoja e Clintonit me ushtarët e Kosovës që po bën "namin" në Facebook "Ne po angazhohemi për të mbrojtur popullin e Kosovës nga një makineri vrastare që po i ndjek ata nga fshati në fshat du
VIDEO HISTORIKE/ Momenti kur Bill Clinton njofton fillimin e bombardimeve ndaj forcave serbe (VIDEO) Si dje, 20 vite më parë, SHBA së bashku me aleatët e NATO’s do të nisnin ndërhyrjen ushtarake kundër Serbisë përmes sulm
Miku i madh i shqiptarëve Bill Clintion mbërrin në Kosovë nën masa të rrepta sigurie (VIDEO) Ish-presidenti amerikan Bill Clintion ka arritur në Kosovë. Ai në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” është pritur
Bill dhe Hillary Clinton vizitojnë Kosovën, zbulohet axhenda Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, sot vjen për vizitë në Kosovë. Presidenti Clinton d
Harroni Bill Gates, Rothschild kanë aq shumë para sa nuk numërohen (FOTO LAJM) Ju nuk do ta gjeni familjen Rothschild në Forbes sepse trashëgimia e saj i përket shumë trashëgimtarëve. Shuma e saktë q
Selena Gomez shokon fansat, do të martohet me aktorin e njohur 68-vjeçar? (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez i ka shokuar fansat me deklaratën e saj të fundit në rrjetin social “Instagram”. Sel
Selena Gomez: Do martohem me aktorin 68 vjeçar Selena Gomez është një ndër këngëtaret dhe aktoret më të preferuara dhe të dashura për publikun në mbarë botën. Në pj
Zbuloni lagjen ku jeton Bill Gates dhe Jeff bezos, quhet Medine (FOTO LAJM) Jeff Bezos dhe Bill Gates janë dy nga njerëzit më të pasur në botë. Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme. Por, interes