999 rezultate për

betis

Europa League, derbi i Andaluzisë "ndez" Spanjën (FOTO LAJM) Në Europë League do të ketë një përballje andaluziane, ku Sevilla dhe Real Betis do të kërkojnë kualifikimin për në çere
Milan: Të shesësh, pastaj të blesh (FOTO LAJM) Siç dihet tashmë prej kohësh, Milani më parë duhet të shesë dhe më pas të bëjë goditjet e tij në merkato. Sipas asaj që
Real Madrid, "manita" që e ngjit në krye (VIDEO) Real Madrid e ka nisur me këmbën e duhur fazën e dytë të Primera Division. "Los Blancos" fituan lehtësisht 0-5 përballë
Betis-Real, golazo i CR7-ës (VIDEO) Real Madrid është duke fituar 0-2 në transfertën e Real Betis, në ndeshjen e vlefshme për javën e 20 të La Liga-s. Edhe
Sevilla "poker" në derbi (VIDEO) Sevilla fiton derbin e qytetit pasi mundur 4-0 Real Betis në "Ramon Sanchez Pizjuan" për të konfirmuar veten si skuadra
Frikë për të ardhmen, ja 4 dëmtimet e Messit (FOTO LAJM) Dëmtimi i radhës për Lionel Messin është një këmbanë e fortë alarmi për Barcelonën sepse brenda pak muajsh, argjentinasi
Martino: Mungesa e Messit nuk është justifikim Mungesa e Lionel Messit nuk mund të jetë një justifikim për Barcelonën dhe ashtu ndodhi. Skuadra katalanase fitoi, madje
Betis-Barça, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas fitores 3-1 në Champions League kundër Milanit Barcelonën e pret një transfertë e vështirë sot në mbrëmje në La Liga
Bilbao triumfon në shtëpi ndaj Betis (VIDEO) Pas katër përpjekjesh më në fund Athletic Bilbao arrin të thyejë Betisin duke e mundur 2-1 brenda në "San Mames", me gol
Shorti, ja 12 grupet e Europa League Pas shortit të Champions League para pak minutash është hedhur edhe shorti i fazës së grupeve të Europa League. Kompetic
Trajneri i Betis: E mund Realin që javën e parë Trajneri i Real Betis, skuadra që do të ndeshet me Real Madrid në javën e parë të sezonit të ri 2013-2014, Pepe Mel, ka
Real-Betis e Barça-Levante, java e parë e La Liga Është hedhur paraditen e sotme shorti për kalendarin e sezonit 2013-2014 të Primera Division në Spanjë. Në javën e parë
Barcelona shumë afër titullit (VIDEO) Barcelona ka mposhtur Real Betisin me rezultat 4-2 në takimin e zhvilluar të dielën mbrëma në Cam Nou duke iu afruar edh
Reali "tris" ndaj Betis (VIDEO) Reali i Madridit prezantohet me një fitore përpara sfidës me Borussia Dortmund në gjysmëfinalen e Champions League. Në “
Futbollisti-balerin "samba" në stërvitje (VIDEO) Xhonglim me topin dhe kërcim: kështu Joel Campbell dhe Celso Borges , futbollistë të kombëtares së Kosta Rikës, kanë dhë
Messi këtë herë viktimizon Betisin (VIDEO) Barcelona si mysafir ka mposhtur me rezultat 2-1 skuadrën e Real Betisit në Estadio Benito Villamarin duke vazhduar të u
Messi në fushë kunder Real Betis Lionel Messi do të luajë në përballjen e Barcelonës me Real Betis. Tito Vilanova thekson se nuk ka asnjë rrezik për Mess
Asnjë problem për Leo Messin (VIDEO) Dëmtimi i tij ka shtangur e heshtur Kamp Nou, i ka ngrirë të gjithë edhe para ekraneve televizive, që po përcillnin ndes
Mourinho: Unë jam i keqi gjithmonë "Kush luan të mërkurën në Champions nuk duhet të luajë të shtunën. Janë të tjerët ata që kontrollojnë kalendarin por jam
Mourinho e kërkon humbjen te gjyqtarët Shanset e Real Madrid për titull u kompromentuan rëndë mbrëmjen e djeshme, pas humbjes 1-0 në fushën e Betis, me Barcelo