999 rezultate për

betis

Real 0-1 Betis: Notat e lojtarëve, një ish-madrilen më i miri në fushë (Foto) Real Madrid ka pësuar humbje të papritur në ligën elitare spanjolle. Madrilenët nuk triumfuan para shikuesve të vetë kun
Reali i Ronaldos ndalet në histori bashkë me Santosin e Peles, meritat i shkojnë Betisit (VIDEO) Real Madrid është mundur 1-0 në shtëpi nga Betis. Një rezultat befasues dhe i pamerituar ky që i lë kampionët në fuqi të
Real Madrid - Real Betis, formacionet e mundshme Real Madridi sonte nga ora 22:00 do të luajë ndeshjen e javës së 5-të në La Liga ndaj Real Betisit në Bernabeu. Klubi
Trajneri i Betisit elozhe për Cristianon para ndeshjes së sontme Trajneri i Real Betisit ka dhënë një intervistë para ndeshjes ndaj Real Madridit, sot nga ora 22:00 në Bernabeu. Seti
Barcelona mposht Betisin, Messi shkëlqeu (VIDEO) Barcelona e ka nisur mbare sezonin e ri në La Liga, duke marrë pikët e para në “Camp Nou”. Katalunasit mposhtën 2:0 B
Barcelona - Betis, ja formacionet zyrtare Barcelona dhe Real Betis do të përballen në “Camp Nou” nga ora 20:15, në kuadër të xhiros së parë në La Liga për sezonin
Barcelona pret Betisin me plot mungesa Valverde nuk do të ketë në dispozicion shërbimet e Paulinhos në ndeshjen e Barcelonës kundër Real Betis. Dy klubet en
Cabellos flet për herë të parë si lojtar i Real Madrid Real Madrid ka nënshkruar me Dani Ceballos nga Real Betis. 20-vjeçari ka njohur lavdinë e klubit të tij të ri, duke prem
Zidane optimist për Ceballon: Ke talentin e duhur për Realin Dani Ceballos i është dhënë disa javë për të vendosur nëse do të jetë i Real Madrid, Barcelona apo një klub tjetër që do
Barcelona ndalet nga Betis, titulli gjithnjë e më larg (VIDEO) Barcelona gjithnjë e më larg luftës për titullin kampion. Skuadra e Luis Enriques ka barazuar vetëm në minutat shtesë nd
Betis-Barcelona, Enrique surprizon në formacionin zyrtar Janë publikuar formacionet e sfidës së orës 12:00 mes Betisit dhe Barcelonës. Katalansit kanë bërë disa ndryshime në for
FANTASTIKE/ Klopp transferon futbollistin shqiptar te Liverpooli Liverpooli është afër një transferimi interesant në afatin kalimtar të janarit. “Daily Mail” raporton se Jurgen Klop
Real Madridi nuk ndalet, mposht Betisin (VIDEO) Real Madridi u është rikthyer fitoreve në La Liga, ku ka mposhtur Betisin si mysafirë me rezultat të thellë 6:1. Gola
Barcelona e kthen në tenis (VIDEO) Barcelona ka qenë fantastike në mbrojtjen e titullit në La Liga, duke e mposhtur Betisin me rezultat 6:2. Kampioni i
Barça fiton dhe kryeson (VIDEO) Barcelona ka fituar me rezultatin 2:0 në fushën e Real Betis duke vazhduar kryesimin e La Ligës. Pjesa e parë u mbyll
Atletico shfryhet ndaj Betisit (VIDEO) Atletiko Madridi reagoi menjëherë pas humbjes së turpshme kundër Gijonit dhe në “Vicente Calderon” ka shpartalluar Betis
Montoya braktis Interin Mes Interit dhe Martin Montoyas duket se nuk po shkojnë gjërat edhe aq mirë, pasi spanjolli pritet të largohet nga ekipi
Betis ndal Realin e Zidane (VIDEO) Real Madrid e kishte filluar me fitore të njëpasnjëshme qëkurse trajner erdhi Zinedine Zidane. Por se sonte Reali ka
Barcelona kërkon një "pensionist" Barcelona ka befasuar të gjithë duke shfaqur interesim për sulmuesin veteran të Brazilit. Bëhet fjalë është për 35 vj
Barça-Betis, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas barazimit në mesjavë në Champions League ndaj Atletico Madrid Barcelona rikthehet të luajë në La Liga, aty ku shpres