999 rezultate për

beson

“Kur beson deri në fund”, Rama ka diçka për të thënë për skuadrën e zemrës Përsa i përket tifozërisë në futboll të gjithë e dinë që kryeministri i vendit, Edi Rama është një tifoz i flaktë i skua
Ngjan si 20-vjeçare, por nuk do ta besoni sa vjeç është Rudina Rudina mbetet shembull për modesti, butësi dhe krenari. Ajo është një nga moderatoret më të njohura dhe të dashura s
E pyeti për tradhtinë e Donald Trump, Ivanka shtang gazetarin (FOTO LAJM) Në një intervistë me NBC që zhvilloi të hënën në mëngjes, vajza e Donald Trump Presidentit të SHBA-ve, Ivanka Trump u py
Mos e teproni me kafen, sepse ju dobëson Studimi i ri, i publikuar në Harvard, ka treguar që tek meshkujt dhe femrat që pinë tri e më shumë kafe në ditë ekziston
Mziu beson në pjesmarrjen e Kamzës në Kupat e Europës: Jemi ndër më të mirët Pas ndeshjes me Lushnjën, kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, u shpreh i lumtur dhe krenar me ekipin e tij dukep
Rastësitë më përfekte, fotot që nuk do t’i besoni dot se janë të vërteta (FOTO LAJM) Natyra dhe dora e njeriut që të dyja kanë krijuar gjëra të bukura në këtë botë. Ama ndonjëherë gjërat ndodhin edhe pa
E besoni dot? Në këtë makinë gjendet 17 persona (VIDEO) Thuajse të gjithëve mund t’iu ketë ndodhur që të ngjishen në makinë për të liruar një apo dy vende në mjetin me të cilin
Kadri Veseli "bën" Edi Ramën kryeministër të Kosovës (VIDEO) Në fjalimin e tij në seancën solemne të Kuvendit të Kosovës me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë, kryeparlamentari Kadr
Ajsi e revoltuar për abuzimin: Duhet të vrisja veten që t’më besonit?! Ajsi Xhaxhaj, një showgirl, e rritur në skenë dhe që bëri bujë me deklaratën se u abuzua nga Leonard Bombaj, dëshiron ta
Ardi Veliu bën lëvizjen e madhe, kujt ia beson "krahun e djathtë" Drejtori i Përgjitshëm i Policisë së Shtetit ka bërë lëvizjet e para në rradhët e policisë. Mësohet se mbrëmjen e dje
Nuk ka fotoshop më të mirë se vetë natyra, pamjet që s'do i besoni dot se janë reale (FOTO LAJM) Ditët e sotme fotoshopi është bërë kaq shumë pjesë e jetës sonë, saqë e kemi shumë të vështirë ta besojmë një fotografi
Ky është gazetari, të cilit Rama i beson më shumë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama i ka shpallur luftë medias në Shqipëri, por duke mos u mjaftuar me këtë, ai ka hapur një vit më p
I tregoi gishtin e mesit, turisti goditet keq nga majmuni (VIDEO) Të qënit i pasjellshëm nuk ju çon kudo me njerëzit. Ne jetojmë me tre rregulla të thjeshta. 1) Jini të mirë me nj
Pas 10 vitesh çifti rigjen unazën e martesës, nuk do të besoni kush e gjeti atë! (FOTO LAJM) Një grua ka zbuluar se si burri i saj ka rigjetur unazën e tij të martesës 10 vjet pas humbjes së saj në muajin e mjalti
Kamennos nuk beson në zgjidhjen e çështjes së emrit para samitit të NATO-s Lideri i partisë “Grekët e Pavarur”, Panos Kamennos, ka mbajtur mbledhje me kryesinë e partisë së tij dhe me grupin parl
Daja komplimenton Luftëtarin: Na kapnin atëherë kur besonim se do shënonim ne Ndonëse shkoi në Gjirokastër si kryesues, Skënderbeu u dorëzua duke pësuar 2 gola dhe për më tepër shfaqi një gjendje ne
E besoni apo jo, Reali eliminohet nga Copa del Rey ndaj Leganes (VIDEO) Real Madrid ka humbur me shifrat e përgjithshmë 1-2 sonte në "Santiago Bernabeu" ndaj Leganes. Ka ndodhur ajo që nuk
Arsenali optimist për rinovimin e Ozilit Sipas London Evening Standard, për ozilin ekziston besimi se gjermani do të rinovojë. Ish-ylli i Real Madridit është
Luftëtari ia beson një greku portën Tanimë lajmi i bërë i ditur prej ditësh është zyrtar. Luftëtari komunikoi angazhimin në rradhët e skuadrës gjirokastrite
Inter beson se mund t'i siguroj shërbimet e sulmuesit të Liverpoolit Interi beson se do të mundë t’i sigurojë shërbimet e sulmuesit të Liverpoolit, Daniel Sturridge.. Sipas "Sky Sports I