999 rezultate për

besim

Koeman fiton "betejën" , ka besimin e lojtarëve Ronald Koeman ka fituar betejën e parë dhe ndoshta më kryesoren te skuadra e Barcelonës. Tekniku holandez, Ronald Koe
16.500 nënshkrime, mocioni mosbesimit ndaj Bartomeut fare pranë përfundimit Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu po përballet me një mocion mosbesimi dhe mund të largohet përpara fundit të
Mocioni mosbesimit ndaj Bartomeut dorëzohet zyrtarisht sot Mocioni i mosbesimit kundër Josep Maria Bartomeu do të dorëzohet zyrtarisht të martën [sot] në mëngjes. Paneli për kr
Si u vra Azem Hajdari, fjalia e autorit: U takuam edhe një herë! (VIDEO) Azem Hajdari doli nga selia e Partisë Demokratike për të verifikuar një makinë të dyshimtë që qëndronte aty prej pak orë
Eduart Ndocaj rrëfehet per dobësimin drastik: Tani mund të lidh këpucët (FOTO LAJM) Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar
Zbulohet kush do të jetë kryetar i BDI pas Ali Ahmetit Gazetari maqedonas, Vasko Eftov, i cili i njeh mirë rrethanat politike në BDI, ka bë vlerësimin se kush mund ta zëvendës
Disa truqe psikologjike për personat që nuk kanë vetëbesim Sa shpesh mendoni se do të merrni punën tuaj të ëndrrave dhe do të keni një jetë më të mirë nëse do të ishit një person
BARCELONA/ Dorëzohet mocioni i mosbesimit kundër presidentit Bartomeu dhe bordit të drejtorëve Kandidati për president të Barcelonës, Jordi Farre, ka njoftuar se sot në mëngjes e ka dorëzuar mocionin e mosbesimit ku
Coutinho mund të rikthehet në "Camp Nou", Koeman ka besim te braziliani Philippe Coutinho mund të qëndrojë te Barcelona në sezonin e ri. Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman beson se e
Fifi zbulon e inatosur sekretin e dobësimit: Nuk kam dalë të shes trupin (FOTO LAJM) Prej disa kohësh të gjithëve ju ka rënë në sy dobësimi drastik i këngëtares së njohur, Fifi. Edhe pse artistja e ka
Shqiptarët masakrojnë me komente Ramën pas vdekjes së 10-vjeçarit: Haram e paç besimin e votën! (FOTO LAJM) Kryemininistri Edi Rama ka habitur ndjekësit e tij në Facebook me postimin e fundit në lidhje me një paradë të organizua
Gati plani për ringjalljen, trajneri Ilir Daja ka besim te sulmuesi i Partizanit Theofilus Solomon erdhi me bujë në verën e 2019-ës, pasi u pretendua që Partizani e zgjidhi çështjen e sulmit me nigeria
HOROSKOPI/ Mos e humbni besimin në dashuri, e premtja do t'ju sjellë fat Dashi Kjo ditë mund të jetë vërtetë e bukur, nëse keni njeriun e duhur në krahë. Ndonjë problem mund të hasni me të l
Kandidat për president, Haradinaj: E konsideroj përgjegjësi dhe nder Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë sot publike pretendimet për president të Kosovës. Ai këtë e ka b
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO) PAs dy golave të shpejtë të Interit, Leverkusen ka arritur të ngushtojë rezultatin në minutën e 25' me yllin e ekipit, H
Ndeshja ndaj Barcelonës, Alaba: Kundër katalanasve me shumë vetëbesim David Alaba nuk ka frikë nga Barcelona. Ylli i Bayern Munich, David Alaba, ka dhënë disa komente para ndeshjes Bayern
Prag-ndeshja me Bayernin, Lampard: Duhet të kemi vetëbesim Frank Lampard ka treguar çfarë duhet të bëjë skuadra e tij për të arritur mrekullinë. Chelsea ka nevojë për një mreku
Barazohet rezultati mes Manchester City-t dhe Real Madridit (VIDEO) Real Madridi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Manchester City-t duke rikthyer edhe njëherë besimin në skuadër.
"Një sfidë e vërtetë", Ndocaj tregon sekretin e dobësimit Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar
Në distancë nga njëri-tjetri e me maska në fytyrë, besimtarët myslimanë falin Kurban Bajramin Besimtarët myslimanë kanë falur mëngjesin e sotëm namazin e Kurban Bajramit. Për shkak të situatë së shkaktuar nga ko