999 rezultate për

berishes

Prokurori mesazh Berishës: “Dje nga zyra e Ramës doli urdhri i prerë" Ish-kryeministri Sali Berisha, pretendon se ka marrë një mesazh nga një prokuror ashtu siç e quan ai "Prokurori digjital
Shtyhet gjyqi për "atentatorin" e Lulzim Berishës Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që seanca gjyqësore për Ahmet Ajetin, i konsideruar si truri i “Bandës së Durrësi
Tre super gënjeshtrat e Sali Berishës (VIDEO) Ndër premtimet që kapërcejnë çdo imagjinatë dhe pamundësi për t’u realizuar, janë premtimet e dhëna nga ish-kryeministri
Bomba e Berishës: Ka ardhur përgjigja e audio-përgjimit, zëri është i ... Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik sot faktin se Anglia ka sjellë në Shqipëri përgjigjen e audio-përgjimit të
Quni nis të filozofojë, a ka mesazh për aktakuzën ndaj Çekut, Berishës dhe të tjerve? Njëri prej udhëheqësve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Anton Quni, ka folur në parim, pa përmendur emra, për misionin
Shpendi përshëndet aktakuzën ndaj Çekut, Lushtakut, Berishës dhe të tjerve Kryetari i Partisë Social Demokrate, njëherësh kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është gëzuar ngritjes së aktakuzës
Gjysmë ora pas vrasjes së Azemit, zbulohet fotoja e sikletshme Berisha-Pollo (FOTO LAJM) Janë bërë 20 vite tashmë që prej vrasjes së Azem Hajdarit, e cila është cilësuar edhe si vrasja e shekullit për shkak të
"Siç q*** qartë"! Erla thotë se paska edhe më keq (VIDEO) Gafa e ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj po bën xhiron e mediave online. Një lapsus në të folur, po i kushton as
Deklarata e fortë e Sali Berishës: Ky është armiku im nga viti 1992 I ftuar në emisionin “Opinion” pas pesë vitesh e gjysmë mungesë, Sali Berisha ka treguar të vetmin armik që ka pasur ai
Deklarata e fortë e Berishës: Rama është dakord për ndarjen e Kosovës Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur gjatë mbrëmjen e sotme në lidhje me marrëveshjen që po vlon në Kosovë dhe Serbi.
Akuza e fortë e motrës së Haklajve: Roli i Berishës në vrasjen e Azemit Ajshe Haklaj motra e madhe e vëllezërve të vrarë Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Halkajt ka dhënë dhëshminë e saj në l
Rrëfimi i motrës së Haklajve që pritet t'i hapë punë Sali Berishës Haklajt janë të gjithë në azil për shkak se ishin objekti i vrasjeve dhe atentateve më të bujshme që tre dekadave të fun
Rama nudo krah Ronaldos, ky postim i Berishës do t'ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një meme e cila do t'ju shkrijë se qeshuri. Pas publikimit të f
Mesazhet e koduara të Izet Haxhisë dhe deklaratat e bujshme të Berishës për Haklajt Rikthimi i Izet Haxhisë në Shqipëri dhe hedhja në qarkullim të mesazheve të koduara herë përmes avokatit dhe herë përmes
“Oficeri i çau kokën një vajze”, policia reagon për denoncimin e Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet qytetarit dixhital ka bërë një denoncim se një oficer policie në Krujë i ka vend
Po i vjen ora Berishës? Motra e Haklajve takon Izet Haxhinë në burg Ekstradimi nga Turqia në Shqipëri i Izet Haxhias, ish-truprojës së Sali Berishës shkaktoi shumë zhurmë në Shqipëri. K
Aktori shpërthen kur sheh Ramën që qethet, ia kalon edhe Sali Berishës në ofendime Pak ditë më parë bëri “show” një video e Edi Ramës, i cili filmoi veten duke u qethur tek një berber në qytetin e Fierit
Berishës ende i dhembin akuzat e Thaçit, e sulmon duke përmendur Merkelin Ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berishës i ka djegur e vërteta e Thaçit i cili e akuzoi se i ka shitur naftë diktatorit
Sot është përvjetori i rënies së Bekim Berishës, shikoni sa i drejtë ka qenë (VIDEO) Sot më 10 gusht të vitit 1998, Bekim Berisha i njohur edhe nën nofkën “Abeja” si njëri ndër luftëtarët e Ushtrisë Çlirim
Akuza të reja ndaj Berishës, si punoi kundër UÇK-së dhe vrasjet misterioze Kosova është rikthyer edhe një herë tjetër në vëmendjen e opinionit publik pas deklarimit të presidentit Hashim Thaçi pë