999 rezultate për

berat

"Benzi" del nga rruga, plagoset shoferi në Berat Një makinë është aksidentuar vetëm pak minuta më parë në aksin nacional Berat – Urë Vajgurore, në fshatin Moravë. Një
Pengmarrje, dhunë e drogë: OFL shënjestron pesë "të fortët" e radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë pesë personave të dënu
Përndiqte bashkëshorten e tij, 41 vjeçari arrestohet nga Policia Një shtetas është arrestuar mëngjesin e së enjtes (24.09.2020) nga Policia e Beratit. Shtetasi P.V, 41 vjeç nga Ura
COVID-19 nuk ekziston?! Plas sherri publik mes Remzie Osmani dhe Berat Buzhalës Pandemia e COVID-19 ndryshoi mënyrën tonë të jetesës duke shkaktuar pakënaqësi dhe debate të ashpra rreth ekzistencës ap
Aksident i rëndë në Berat, 3 persona të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Berat ku kanë mbetur të lënduar 3 persona. Ngjarja ndodhi pasdite
"I ndiqte fëmijët djem duke u ofruar s*ks me para", detaje nga ngjarje rëndë në Berat Një 66-vjeçar nga Berati është arrestuar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 16-vjeçar. Bëhet me dije se në
Arrestohet 66 vjeçari në Berat, abuzoi s*ksualisht për muaj me radhë një 16 vjeçar Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në Berat, ku një 66-vjeçar është arrestuar, pasi akuzohet se ka ngacmuar
U plagos me thikë e jo me varëse, si i shpëtoi adoleshenti nga Berati vdekjes Të tjera detaje zbardhen nga ngjarja e rëndë e ndodhur në qytetin e Beratit ku një adoleshent u plagos me thikë nga një
Infektohet punonjësja në Berat, pozitivë edhe 4 pensionistë Një punonjëse fasonerie në qytetin e Beratit është infektuar me koronavirus. Mësohet se e infektuara është një 45 vjeçar
Shënohen dy raste të reja me COVID-19 në Berat, një prej tyre sanitare tek Infektivi Dy raste me Covid janë konfirmuar këtë të mërkurë në Berat, duke e çuar në 81 numrin e personave të infektuar në këtë qy
Trafikim të miturish e vrasje, kush janë të radhës që morën "letrën" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, tre per
E rëndë, ndërron jetë punonjësi i Bashkisë teksa po priste një pemë Ka humbur jetën punonjësi i Bashkisë së Beratit teksa ishte në vendin e punës. Ngjarja e rëndë është regjistruar në
Dhunoi punonjësin e ujësjellësit, i riu përfundon në komisariat Policia e Beratit ka arrestuar një 29-vjeçar nga Berati pasi ka goditur me sende të forta punonjësin e ujësjellësit.
Rëndohet bilanci, 125 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se gjatë 24 orëve të fundit nga 506 testime të kryera janë konfirmuar 125 raste të
Gati 2000 të infektuar, 3 qytetet më të prekura nga koronavirusi në vend Në Shqipëri aktualisht janë 2167 raste aktive të infektuarish me Covid 19. Tre qytetet më të prekura në vend, janë Ti
U infektuara në Berat thyen karantinën, kapet nga policia Policia e Beratit ka kapur një grua 37-vjeçare me inicialet E.Z., e cila ishte e infektuar me koronavirus, por shkeli rr
Transportonte klandestinë, si e pësoi 37-vjeçari nga Berati Policia e Korçës ka vënë në pranga një person i cili akuzohet për dhënie ndihme ndaj shtetasve të huaj. Në kuadër të
Aksident fatal në Berat, përplaset për vdekje 61-vjeçari Një aksident rrugor me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Mësohet se shtetasi A.S, 56 vjeç, banues në
Kush janë katër "të fortët" e Beratit që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër shtetasve banues
Ministrja Denaj në Berat me lugën bosh të propagandës Nga Namir Lapardhaja Ministrja e Financës dhe e Ekonomisë, znj. Anila Dënaj, ka zhvilluar sot një vizitë në Bashkinë