999 rezultate për

beogradi

Daja: Nuk kishim kundërshtar modest, pavërsisht renditjes Trajneri Ilir Daja u shpreh i kënaqur për fitoren e sotme ndaj Lushnjës dhe e vlerësoi maksimalisht kundërshtarin. Në nj
Gjuriq ankohet për dialogun me Prishtinën Drejtori i të ashtuquajturës Zyre për Kosovë, Marko Gjuriq është takuar dje me Sekretarin e Shtetit të Ministrisë së Pu
Skënderbeu nxjerr njoftimin e rëndësishëm për ndeshjen kundër Partizanin të Beogradit Të enjten, 19 tetor, ora 21:05, Skënderbeu do të presë në stadiumin “Elbasan Arena”, Partizanin e Beogradit. Takimi ësht
Protestë në veri të Mitrovicës Përfaqësuesi i Lagjes së Boshnjakëve në Mitrovicën Veriore, Florent Azemi, ka bërë thirrje për protestë paqësore për shk
Erdogan "pushton" sot Beogradin me 50 badigardë, 8 ministra dhe 185 biznesmenë Duke filluar që nga sonte në mbrëmje, plot 3 ditë do të qëndrojë Presidenti i Turqisë, Rexhep Tayyip Erdogan, në Serbi.
Princi Filipi i Serbisë martohet në një ceremoni madhështore në katedralen e Beogradit (FOTO LAJM) Ai është një anëtar i lartë i familjes mbretërore serbe, ndërsa ajo ka mbaruar për grafik dizajner, dhe vazhdimisht treg
Daja: Pushimi erdhi nëkohën e duhur, kam frikë nga Beogradi Pas ndeshjes së djeshme në Kupë ndaj Mamurrasit, trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja është shprehur i kënaqur në lidhje me
Njoftim për shitjen e biletave Skënderbeu - Partizani Beogradit Skënderbeu po përgatitet për të pritur në stadiumin “Elbasan Arena” Partizanin e Beogradit. Takim do të diskutojë 3 piks
Izraelitët nga Beogradi i japin porosi Vetëvendosjes Ambasada e Izraelit në Beograd e cila mbulon edhe Kosovën e ka dënuar fuqishëm deklaratën e Visar Korenicës, kandidatit
Avdullah Hoti: Qeveria po varet nga Beogradi Shefi i GP të LDK-së, Avdullah Hoti është shprehur se krijimi i qeverisë po varet nga Beogradi. Sipas tij, për këtë q
Zeka: Votoni Ramushin se përndryshe jeni me Vuçiçin Deputeti i Nisma-s për Kosovën, Milaim Zeka përmes një postimi në Facebook ka thënë se deputetët të cilët nuk do ta voto
Mustafa: Institucionet po konstituohen me bekimin e Beogradit Kryeministri në detyrë Isa Mustafa ka kujtuar 7 shtatorin e vitit 1990 ku delegatët e atëhershëm kishin shpallur Kushtet
Lista Serbe do të dëmtojë rrushin e Rahovecit? Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Rahovecit, Visar Korenica ka reaguar pas lajmit se Ministria e Bujqësisë do të
Për Milaim Zekën Tirana dhe Beogradi nuk kanë ndryshim Milaim Zeka, deputeti i NISMA-s për Kosovë, duke komentuar deklaratat e kundërshtarëve politik, ka thënë se shteti nuk k
Lista Serbe takohet me Beogradin për të marrë leje Pas marrëveshjes së fundit ndërmjet koalicionit PAN dhe Aleancës Kosova e Re për bashkëqeverisje, partneri tjetër i koal
Talat Xhaferi i ftuar special në konferencën që organizon Universiteti i Beogradit Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi, nesër, më 05 shtator 2017, në ora 9:00 do ta hapë Konfer
Hasi ndihmon Skënderbeun, i merr Partizanit të Beogradit sulmuesin kryesor Sulmuesi kryesor i Partizanit të Beogradit, Urosh Xhurxheviç, mund të shkojë tek Olimpiakos. Lojtari, i marrë falas nga
De Biasi: UEFA duhej t'a shmangte duelin Skënderbeu-Partizani Beogradit Xhani De Biazi e ka cilë suar si problematik shortin e Skënderbeut në të njëjtin grup me Partizanin e Beogradit. Italian
Tifozët e "Skënderbeut", nisin "luftën" me serbët e Partizanit të Beogradit në Facebook (FOTO LAJM) Dhjetra tifozë shqiptarë i janë sulur faqes së Partizanit të Beogradit në Facebook duke bërë atje postime patriotike fil
Ilir Daja i trembet grupit: Nuk e doja Partizanin e Beogradit Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, e ka cilësuar si shumë të vështirë shortin e sotëm, ku përballë ekipit të tij janë sk