999 rezultate për

bejrut

Ja si e luftoi korrupsionin Pashko Vasa Për të treguar se shqiptarët kanë nxjerrë historikisht njerëz të mëdhenj për të mbrojtur pasurinë e atdheut, tokën dhe p
Bejrut, vriten 16 persona nga sulmi me bomba Së paku 16 persona janë vetëvrarë dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur në lagjen jugore të kryeqytetit të Libanit, Bejrut
Njihuni me Bejrutin, "Parisin e Lindjes së Mesme" (FOTO LAJM) Bejruti njihet si "Parisi i Lindjes së Mesme" për shkak të influencës franceze në Libanin e dikurshëm. Kryeqyteti pol
Bejruti, bashkëjetesa mes bumit dhe krizës imobiliare “Jo. Për çmimin nuk mund të bëjmë dot asgjë”, thotë zonja Haddad. Ajo po pret në hyrje të rezidencës që ka marrë emrin e
Shpërthim i fuqishëm në Bejrut, vritet ish ministri Chatah Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur sot kryeqytetin e Libanit, Bejrut. Si pasojë e shpërthimit është vrarë ish-ministr
MPJ dënon sulmin përpara ambasadës së Iranit në Bejrut Ministria e Punëve të Jashtme dënoi sot sulmin terrorist të dyfishtë me bomba përpara Ambasadës së Republikës Islamike t
Hilari Klinton viziton sot Bejrutin Hilari Klinton mbërrin sot në Liban për një vizitë zyrtare që pas marrjes së detyr&eu