999 rezultate për

behrami

Behrami: Napoli vlen sa Juventusi Përforcimi i ri i Napolit, mesfushori kosovar Valon Behrami, është shprehur i lumtur me vendimin për t’iu bashkuar skuad
Behrami: Napoli është Juventusi im Valon Behrami është i gatshëm të veshë fanellën e Napolit. Mesfushori i ri i axurrëve, i intervistuar nga "Corriere dell
Vijon greva e minatorëve të Trepçës” Minatorë të “Trepçës” po vazhdojnë grevën, përmes së cilës po kundërshtojnë emërimin e Eset Ujkanin, si ushtrues detyre
Behrami kalon tek Napoli Mesfushori Valon Behrami pritet të jetë përforcimi më i ri i skuadrës së Napolit. Sipas "Tuttosport" marrëveshja është a
Napoli kërkon Behramin Walter Mazzarri aspetta segnali da Valon Behrami. L'esterno svizzero ha superato Medel e Diarra nelle preferenze del te
Sa e vështirë përballja me Shqipërinë Mesfushori i kombëtares së Zvicrës, Valon Behrami ka deklaruar se nuk e ka ndërmend ta braktisë Fiorentinën gjatë kësaj
Rrëfehet Behrami: Pse e refuzova Juven Mesfushori zviceran me origjinë shqiptare, Valon Behrami, refuzoi që të transferohej tek Juventusi, pavarësisht një ofer
Behrami ndoshta te Juventus? Trajneri i Fiorentinës Delio Rossi, në fund të ndeshjes me Kaljarin, i pyetur nga gazetarët në lidhje me merkaton, për
Juventus kërkon Valon Behramin Mungesa e arritjes së një akordi me Pizarro e ka një shpjegim: drejtuesit e Juventus, ndërsa lejuan kalimin e Amauri te
Valon Behrami "çmend" Antonio Conte Trajneri i Juventusit, Antonio Conte, ëndërron që në skuadrën e tij ta ketë mesfushorin shqiptar të Fiorentinës, Valon B
Fiorentina "blindon" Valon Behramin Nga Ricardo Montolivo te Manuel Vargas, Valon Behrami e shumë të tjerë. Këta janë emrat kryesorë të Fiorentinës që përfl
Mihajloviç: Dua 11 Behrama Trajneri i Fiorentinës, Sinisha Mihajloviç, ka deklaruar se për të patur një Fiorentinë kompetitive duhet të ketë në fus
Cana-Behrami derbi shqiptar në Seria A Ndeshjet e kësaj fundjave në Seria A, do të jenë të veçanta për tifozët shqiptarë të kësaj loje magjike, për faktin se t
Bogdani shënoi golin e gjashtë Erjon Bogdani ka shënuar golin e barazimit të Cesenës të dielën pasdite, deri sa kjo skuadër në saje të këtij shënimi ka
Behrami përfundimisht në Fiorentina Mesfushori kosovar i West Ham Unitedit, Valon Behrami, përfundimisht do të jetë i Fiorentinës. Skuadra e tij e deridjesh
Edhe Zeniti kërkon Behramin Skuadra kampione e Rusisë, Zenit St. Petersburg ka shprehur interesim për shërbimet e mesfushorit kosovar të West Ham Un
Behrami e do vetëm Fiorentinën Për herë të parë, Valon Behrami edhe vetë e ka konfirmuar dëshirën e tij për t'u larguar nga West Ham United dhe për t'i
Fiorentina akoma shpreson për Behramin Fiorentina nuk është dorëzuar ende për Valon Behramin, edhe pse West Ham United e ka refuzuar ofertën e parë të klubit V
Fiorentina, 1 milion euro rrogë Behramit Transferimi i Valon Behramit në Romë pothuajse është punë e kryer. Sipas mediave italiane, futbollisti kosovar pritet të
Behrami, marrëveshje me Fiorentinën Valon Behrami mund t’i bashkohet shumë shpejt Fiorentinës. Sipas mediave italiane, mesfushori kosovar dhe klubi italian