999 rezultate për

behrami

Behrami tregon për gjendjen e tij kur ishte i infektuar me Covid-19 Mesfushori i Genoas, Valon Behrami, ka thënë se druhej për shëndetin e vet dhe se kishte frikë se do t’i infektonte të a
Behrami një nga 11 lojtarët e infektuar me koronavirus te Genoa Futbolli italian është goditur rëndë nga koronavitusi gjatë kësaj jave. Është raportuar se 11 lojtar dhe katër pjesët
Behrami kërkon të dëshmoi që nuk është i "mbaruar" Mesfushori me prejardhje kosovare, Valon Behrami, ka zbuluar arsyen pse u kthy në Serie A, te skuadra e Genoas. 35 vj
Franca dhe Gjermania kërkuan fillimin e dialogut me Serbinë, reagon këshilltari i Thaçit Vetëm pak ditë më parë, dy ministrat e jashtëm të Francës dhe Gjermanisë deklaruar se kërkonin fillimin e dialogut Kosov
Behrami kundër të gjithëve: Ky është pseudo futbolli botëror, gjithçka fasadë dhe maskaradë Një intervistë e pa zbukuruar, e hapur, e sinqertë, pavarësisht së godet fort. Kështu është Valon Behrami, i cili nuk i
Gazetari provokon Behramin: Njihesh si luftëtar, por ike nga lufta e Kosovës Një intervistë vërtet interesante është ajo që Valon Behrami ka dhënë së fundmi për mediat zvicerane. Pikërisht njeriu q
Behrami largohet nga Udinese, firmos me ekipin e njohur Mesfushori shqiptar Valon Behrami është larguar nga kampionati italian, përkatësisht nga Udinese. Ai është transferua
Tërnava po hetohet nga prokuroria për vjedhje, akuzat shokuese ndaj tij Kreu i Bashkësisë Islame Naim Tërnava po ballafaqohet me akuza të rënda, vjedhje e keqpërdorim të detyrës zyrtare. Teolo
"Vodhi 300 mijë marka", imami ngre padi ndaj Naim Tërnavës Teologu nga Vushtrria, Emin Behrami, pretendon që kreu i BIK-ut, Naim Tërnava, i cili gjatë vitit 2002 ushtronte pozitë
U dëmtua ndaj Milanit, Behrami rrezikon të mbyllë sezonin Mbrëmë, gjatë ndeshjes Milan-Udinese, Valon Behrami u detyrua të dilte para kohe nga fusha, madje me barrelë, për shkak
Behrami: Udinese duhet të sigurojë qëndrimin sa më parë në Serinë A Kapiteni i Udineses, Valon Behrami, ka mbetur i trishtur me barazimin ndaj Fiorentinës. Sipas mesfushorit shqiptar, s
Shikoni supergolin e Behramit ndaj Cagliarit (VIDEO) Udinese mori një fitore të rëndësishme ndaj Cagliarit me rezultatin 2-0 në kuadër të xhiros së 19-të në Serie A. Njër
U bë hero në Austri, edhe mediat shkruajnë për shqiptarin Muharrem Behrami, shqiptari nga Podujeva e Kosovës punon dhe jeton në Linz të Austrisë por ditën e djeshme ai është bërë
E gjithë Austria po flet për heroin shqiptar, si u përball me rrezikun (FOTO LAJM) Muharrem Behrami, shqiptari nga Podujeva e Kosovës punon dhe jeton në Linz të Austrisë por është bërë hero. Krejt kjo
Udinese shtang Romën, shënohet goli i parë (VIDEO) Udinese e ka befasuar Romën duke kaluar në epërsi 1-0, në një ndeshje të Serisë A, që po zhvillohet momentalisht në Udin
Zbardhet dosja e frikshme e ISIS, si do sulmohej Elbasani dhe Kosova Mbi gjashtë muaj hetime të Prokurorisë Speciale të Kosovës kanë zbardhur planet e një grupi i cili dyshohet se është i l
Valon Behrami tregon pse iu besua shiriti i kapitenit te Udinese Valon Behrami beson se është emëruar kapiten i Udineses për shkak se flet shumë gjuhë të huaja dhe vepron si lehtësues.
Zvicra nxjerr listën zyrtare, aty mungojnë Behrami dhe Xhemaili Përfaqësuesja e Zvicrës ka grumbulluar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e radhës. Helvetikët do të luajnë
Trajneri i Zvicrës flet për herë të parë pas largimit të Valon Behramit Mesfushori nga Kosova, Valon Behrami është larguar nga Përfaqësuesja e Zvicrës. Shkak për largimin e tij nga ekipi pë
Largoi Behramin nga kombëtarja zvicerane, trajnerit Petkovic i kërkohet të japë dorëheqjen Një valë reagimesh të shumta kanë filluar në Zvicër, pas vendimeve të papritura të trajnerit Vladimir Petkovic. Trajneri