999 rezultate për

bayerni

Gnabry e Lewa çojnë shifrat në 1-5 për Bayernin (VIDEO) Talenti i Bayernit, Gnabry ka arritur të lejë shenjë edhe këtë ndeshje, shkruan Albeu.com Ai po kalon një moment fant
Bayerni shënon ende pa filluar (VIDEO) Bayernit të Munihut i kanë mjaftuar vetën 2 minuta lojë për të shënuar ndaj Monchengladbach, shkruan Albeu.com Lojtar
Kjo do të jetë oferta e Bayernit për Hudson-Odoin në merkaton e verës Bayern Munich ishte shumë e interesuar në merkaton e dimrit për talentin e Chelseat, Callum Hudson-Odoi. 18-vjeçari
Gafa e tifozit të Liverpoolit, fluturoi në Gjermani për ndeshjen e parë me Bayernin Disa nga gafat e bujshme mund të ndodhin edhe në vitin 2019. Një tifoz i “çmendur” i skuadrës së Liverpoolit, të martën
Këto janë fjalët e Jurgen Klopp pas barazimit me Bayernin Jurgen Klopp beson se barazimi pa gola kundër Bayern Munichut, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Champions Leagues
Fitoi shumë me Bayernin, por Xherdan Shaqiri nuk "ka mëshirë" për ta Xherdan Shaqiri mezi pret që Liverpool të luajë kundër Bayern Munich në Ligën e Kampionëve, duke shpresuar që Jurgen Klo
Kaos te Bayerni, trajneri në sherr me lojtarët Gazeta prestigjoze gjermane, Bild, sjell detajet e dramës më të fundit në Bayern Munich. Ky artikull vjen 48 orë par
Klopp: Liverpooli favorit ndaj Bayernit? Është shumë qesharake Trajneri Jurgen Klopp i ka quajtur qesharake raportimet se Liverpooli është favorit ndaj Bayern Munich. “Gjithmonë th
E bujshme / Ronaldo telefonon yllin e Bayernit që t'i bashkohet Juventusit Siç raporton "MARCA", Cristiano Ronaldo, ka telefonuar James Rodrigezin që të bashkohet me të te Juventusi. Marrëdhëniet
E konfirmon Kovac, përfundon merkatoja dimërore e Bayernit Trajneri i Bayern, Niko Kovac ka thënë sot se skuadra e tij u ka dhënë fund tentimeve për nënshkrimin me lojtarin, duke
Reus: Nuk do të më shihni kurrë duke veshur fanellën e Bayernit Marco Reus nuk ka dyshime aspak për të ardhmen e tij dhe kjo pasi ai është shumë i vendosur se karriera e tij do të mbyl
Bayerni e nis mbarë 2019-ën, presion Dortmundit 2019-ta nisi në mënyrën më të mirë për Bayern Munich. Kampionët e Gjermanisë triumfuan me rezultatin 1-3 në transfer
Chelsea nuk dorëzohet, refuzon të gjitha ofertat e Bayernit për Hudson-Odoi Bayern Munich po kërkonte me çdo kusht talentin anglez, Callum Hudson-Odoi. Bavarezët bën kanë oferta duke e dërguar
Juventus kërkon t'i rrëmbejë Bayernit mbrojtësin austriak Juventus është vënë seriozisht në ndjeke të një prej mbrojtësit më të mirë në Bundesligë. Bëhet fjalë për lojtarin që pë
Pavard: Nuk kam asnjë marrëveshje me Bayernin Benjamin Pavard ka mohuar të ketë një marrëveshje që do ta shohë atë të lidhur me Bayern Munichun në verën e vitit 2019.
Bayerni konfirmon lëndimin e Serge Gnabry Bayern Munich ka konfirmuar se Serge Gnabry ka pësuar një dëmtim në muskul gjatë fitores së Bayernit në Bundesligë kundë
Neuer: Mund ta eliminojmë Liverpoolin Ata mund të jenë lider në Premier League, por numri 1 i Bayernit dhe Gjermanisë beson që Liverpool mund të mposhtën dhe
Përballja mes Liverpoolit dhe Bayernit, historia flet për anglezët Është hedhur sot në Nion të Zvicrës shorti i Uefa Champions League, ku janë rezervuar edhe përplasje titanësh. Nënkam
Bayerni kalon në epërsi ndaj Hannoverit (VIDEO) Bayern Munich kalon në epërsi ndaj Hannoverit që në minutën e parë falë golit të shënuar nga mbrojtësi Joshua Kimmich,
Spektakël dhe gola, Ajaxi dhe Bayerni bëjnë paqe (VIDEO) Ajax dhe Bayern Munich kanë barazuar me rezultatin 3-3 në "Johan Cruijff Arena", e vlefshme për UEFA Champions League.