999 rezultate për

bayern-sevilla

Ka sërish gol në finalen, Bayern-Sevilla (VIDEO) Bayern ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Sevillas. Për bavarezët realizoi Goretzk lehtësisht brenda zonës. /albeu.com/
Superkupa e Europës: Formacionet zyrtare, Bayern-Sevilla (FOTO LAJM) Bayern dhe Sevilla do të tentojnë të fitojnë trofeun e Superkupës së Europës. Bavarezët që fituan Championsin do të p