999 rezultate për

basta

Nxorri Ramën "lakuriq", BastArena bën veprimin e çuditshëm pas shpërthimit të skandalit (FOTO LAJM) Edi Rama nuk do ta kishte menduar kurrë se kompanie të cilës po i shërbente sipas opozitës, t'ia hidhte në erë strategji
BastArena nxjerr zbuluar Ramën: Jemi të vetmit të licencuar, nuk mbyllemi (FOTO LAJM) Kryeministri Rama tha javën e shkuar se do të zhdukte bastet sportive në Shqipërisë dhe se do të zhvedoste nga qytetet k
Noizy pendohet për sherrin me Babastars: Jam fajtor, kërkoj falje! "Unë ndihem me të vërtetë fajtor. Nuk e di a do të më pranohet kjo por kërkoj falje, kjo ka ndodhë, ne jemi të rinj dhe
Në burg, gjykata dënon Noizyn dhe reperin Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Pri
OTR dhe BabaStars i japin fund "luftës": Jemi vëllezër! (FOTO LAJM) Ish-pjesëtari i Babastars, Albert Krasniqi dhe reperi Noizy ka lënë pas sherrin e bujshëm dhe kanë vendosur të bëjnë pa
"Do të të largoj magjitë", si e zhvati krushkun 25-vjeçari nga Zall-Bastari Gjykata e Tiranës ka dënuar me 6 muaj burg mëngjesin e sotëm një 25-vjeçar për veprën penale "Mashtrimi". I riu i ka
Shfaqet babai "dhunues" i Ermal Metës: Më quajte bastard por të kam falur! Ermal Meta është një ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur shqiptar, brenda dhe jashtë vendit. Pavarësisht se
Çfarë po ndodh? Reperi largohet nga grupi i Babastars? Skivi është një prej tyre, i cili të gjithë këngët i publikonte në kanalin e Youtube të grupit, ndërsa këtë herë na ka h
Vendi i preferuar i djalit të këngëtarëve shqiptarë, mësim për të gjithë ne Përpara pak ditësh i vogli i Vesa Lumës dhe Big Bastës festoi 2-vjetorin e lindjes së tij. Mami Vesa dhe Big Basta kanë
Big Basta i bën dedikim special Vesës Ata vitin e shkuar vendosën që të largohen nga Shqipëria për t’u transferuar në një kontinent tjetër. Vesa Luma dhe B
Vesa zbulon se çfarë urren Big Basta (FOTO LAJM) Pasi jetuan për rreth një viti larg njëri- tjetrit, më në fund familja e Vesa Lumës dhe Big Bastës është bashkuar. Ç
Kështu po e kalon fundjavën Big Basta dhe Vesa (FOTO LAJM) Reperi i njohur Big Basta ka dëshmuar se është një baba shumë i përkushtuar. Këtë më së miri keni pasur mundësi të v
Getoari ishte molla e sherrit mes Ledrit dhe DJ Blunt? Shpërthimi i papritur i Blunt dhe Real ndaj Ledrit, Gjikos dhe Red Box Entertainment, paska patur rrënjë më të thella. T
Plas sherri, ish-anëtari i Babastars shan Getoarin (FOTO LAJM) Një përplasje ka ndodhur mes reperëve Blunt dhe Real 1 në një anë dhe anëtarëve të RedBox në anën tjetër. Madje, përp
12 orë në ujë, nxirret më në fund furgoni i pasagjerëve (VIDEO) Pas më shumë se 12 orësh është nxjerrë nga lumi i Zall Bastarit furgoni i pasagjerëve që u bllokua pasditen e djeshme.
Situatë alarmante prej shirave në Zall Bastar, ushtria në këmbë për të shpëtuar njerëzit e bllokuar Moti i keq është bërë shkak që dy mjete me njerëz brenda të bllokohen në zonën e Zall Bastarit në Tiranë. Shirat e d
Big Basta dhe Vesa më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Big Basta dhe Vesa Luma njihen si një çift shumë simpatik të cilët janë kujdesur shumë mirë që emri i tyre të mos përmen
Shqipja vazhdon të bastardohet në Shkup Në Shkup, përveç që është e vështirë të gjesh tabela komunikacioni në gjuhën shqipe, problematike janë edhe gabimet e sh
Big Basta dhe Vesa Luma zbulojnë se çfarë pune bëjnë në Zelandën e Re Big Basta dhë Vesa Luma pas një kohe të gjatë larg njëri-tjetrit më në fund u bashkuan dhe vazhduan jetën e tyre së bash
Qetësohen ''gjakrat'', Noizy darkon me menaxherin e Babastars Krasniqi ishte ai që e plagosi një vit më parë Noizy-n, në Hotelin Swiss Diamond, në qendër të Prishtinës, ku përfundoi