999 rezultate për

bashkepunimin

E keni kuptuar gabim, Elgiti bashkëpunimin e radhës nuk do ta sjellë me Klean Elgiti prej kohësh ka paralajmëruar që do të sjellë një projekt të ri. Mendohej se ky projekt do të vintë ne duet me
Make-up Mario Dedanoviç rrëfen për njohjen dhe bashkëpunimin me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Ai sot është një ndër grimierët më të famshëm në botë, pasi kujdeset për pamjen e disa prej personazheve më të njohur të
Greta Koçi paralajmëroi bashkëpunimin që nuk prisnim Këngëtarja Greta Koçi duket se nuk do të ndalet sa i përket publikimit të produksioneve të reja muzikore. Këtë herë k
E FUNDIT/ Deputeti dorëzon mandatin Deputeti i Partisë demokratike Eduard Halimi ka dorëzuar ditën e e sotme mandatin. Ai e ka bërë të ditur nëpërmjet r
Ermal Fejzullahu dhe Samanta Karavella konfirmojnë bashkëpunimin Samanta Karavella dhe Ermal Fejzullahu janë dy këngëtarë shumë të dashur për publikun shqiptar këngët e të cilëve gjithm
Ardit Çuni dhe Eranda Libohova konfirmojnë bashkëpunimin Kishte ardhur koha që të kishim një tjetër projekt nga dy artistët e famshëm Ardit Çuni dhe Eranda Libohova e ku ka më m
Këngëtarja tregon hapur pse ndërpreu bashkëpunimin me Flor Mumajesin Të gjithë i mbajnë mend bashkëpunimet mes këngëtares Evi Reci dhe Flori Mumajesit. Hitet “I ngjan asaj”, “Jemi të dy
Tashmë fakt, Noizy dhe Ledri sjellin nesër bashkëpunimin më të pritur të momentit Dy reperët e njohur Ledri Vula dhe Noizy kanë bërë të ditur prej kohësh se janë duke përgatitur një bashkëpunim. Ky d
Tjetërsuan pronat në Spille, ish-kreu i Hipotekave pranon bashkëpunimin me drejtësinë jykata e Kavajës ka dhënë masën e sigurisë për të akuzuarit për tjetërsimin e 36 hektarëve të tokë në bregdet. Kjo gj
U përfol për largimin e saj nga Klani, Vera dhe Alketa sjellin bashkëpunimin më të ri Tv Klan do të sjellë sërish një projekt të ri shumë interesant. Me produksionin e Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut,
Fungo, i kënaqur me bashkëpunimin me FSK-në Ministri për Forcën e Sigurisë së Kosovës, Rrustem Berisha ka pritur sot në takimin lamtumirës komandantin e KFOR-it në
Pacolli realizon takim me Dimitrovin Intensifikimi i bashkëpunimit bilateral politik dhe ekonomik, me theks në infrastrukturën dhe bashkëpunimin energjitik j
Behgjet Pacolli për vizitë në Maqedoni Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, sot do të qëndrojë për një vizi
Kasami: Sot do të takoj Ziadin Selën dhe të konkretizojmë bashkëpunimin Pas takimit me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, kryetari i Lëvizjes BESA, Billall Kasami i pyetur në lidhje me koali
Specialja s’e mohon bashkëpunimin me Serbinë Në Gjykatën Speciale nuk e kanë mohuar bashkëpunimin reciprok me Serbinë, për të cilin presidenti Hashim Thaçi ka folur
Currin e zëvendësojnë menjëherë me këtë mjek Pas dorëheqjes së Curr Gjocajt, bordi e mori menjëherë vendimin tjetër që ta faktojë si ushtrues detyre, dr. Basri Sejdi
PD i jep dritën jeshile LSI-së: Gati për bashkëpunimin Nënkryetari i Partisë Demokratike, Paloka ka shprehur qëndrimin e forcës së tij politike që të bashkëpunojë me Lëvizjen
Zaev konfirmon bashkëpunimin me BDI-në për zgjedhjet lokale Në kontekst të zgjedhjeve lokale të 15 tetorit dhe bashkëpunimit të paralajmëruar me BDI-në, kryeministri Zoran Zaev, në
Luana Vjollca në bashkëpunimin e radhës me Genën Prej disa kohësh Luana Vjollca i ka hyrë seriozisht profesionit si këngëtare e po publikon këngë njëra pas tjetrës.
Moska deklarohet për Ramush Haradinajn dhe Listën Serbe Disa zyrtarë rusë i kanë demantuar lajmet se presidenti i Rusisë, Vladimir Putin e ka mbështetur Listën Serbe për të hyr