999 rezultate për

bartomeu

Bartomeu: Messi nuk e do "kokën" e Luis Enrique-s Gazetat prane Barcelonës këmbëngulin: është luftë e hapur mes Lionel Messit dhe Luis Enrique. Katalanasja "Sport" bën të
Barcelona prish marrëdhëniet me FIFA-n Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka njoftuar se klubi katalanas prish marrëdhëniet me FIFA-n për sa kohë q
Bartomeu siguron: Besim të plotë te Luis Enrique Në takimin e përvitshëm para Krishtlindjeve mes Barcelonës dhe medias, presidenti i klubit katalanas, Josep Maria Bartom
Joan Laporta, favorit për presidencën e Barcelonës Nëse Barcelona do të zhvillonte sot zgjedhjet presidenciale, numri një i klubit katalanas do të zgjidhej Joan Laporta. K
"Besim të plotë Luis Enrique" Dy humbje radhazi në La Liga përballë Real Madrid dhe Celta Vigos kanë prishur disi harmoninë që ekzistonte përpara disa
Çështja "Neymar", Bartomeu dhe Faus nuk merren të pandehur Skandali "Neymar" nuk është mbyllur ende në drejtësinë spanjolle. Në seancën e radhës, gjyqtari i çështjes Pablo Ruz ka
"Nuk ka klauzolë kafshimi për Suarez-in" U përfol se Luis Suarez kishte një klauzolë kafshimi në kontratë te Barcelona, por kjo gjë është thjesht një temë për me
Bartomeu: Suarez e zgjodhi vetë Barçën Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu zbulon disa detaje interesante në lidhje me transferimin më të shtrenjtë t
Bartomeu: "Neymar" dëmtoi imazhin e Barçës Barcelona ka vuajtur, imazhi është dëmtuar, por janë nxjerrë leksionet e nevojshme pas trazirave që shkaktoi transferimi
Çështja “Neymar” përfshin edhe Bartomeu e Faus Çështja Neymar vazhdon të shkaktojë tronditje deri në themele te Barcelona. Ndoshta u mendua se me tërheqjen e ish presi
"Shumë ndryshime, kemi një projekt emocionues" Pritet një verë shumë aktive për blaugranat. Presidenti Josep Maria Bartomeu zotohet se Barcelona e re do të jetë mjaft
Bartomeu: Tito referencë për Barcelonën Presidenti i Barcelonës, Bartomeu është shprehur se Tito do të kujtohet gjithmone, dhe se ai do të jetë referencë në Ba
Bartomeu-Blatter, kokë më kokë në 6 Maj Përflitej shumë për këtë takim, por tani ka një datë të sigurt. Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu dhe ai i F
Bartomeu: Rindërtim të skuadrës në fund të sezonit Barcelona po kalon momentin më të keq të viteve të fundit ku ka pësuar tri humbje rrjesht diçka që nuk ndodhte që në vit
Zubizarreta kërkon dorheqjen, Bartomeu se pranon Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka zbuluar se drejtori sportiv Andoni Zubizarreta kishte kërkuar dorëheqj
Barça, Bartomeu: Bisedë miqësore me Blatterin Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, hodhi poshtë zërat se Drejtori Sportiv i klubit Andoni Zubizarreta ka dhë
Referendumi Barça, tifozët "po" Camp Nou-t të ri (FOTO LAJM) Tifozeria e Barcelonës e ka thënë fjalën e vet, mitiku Camp Nou do të ketë një fytyrë të re, pasi 72.36% e tyre votuan p
Barça, Bartomeu: Mund të rinovojmë me Valdes Dëmtimi i rëndë i Victor Valdes në gju e komplikon situatën e gardianit katalanas që kishte vendosur largimin nga Barcel
Barça, 120 milionë euro për merkaton (FOTO LAJM) Barcelona mund të shpenzojë deri në 120 milionë euro në merkaton e ardhshme verore. Këtë e tha presidenti i klubit Jose
Barça "blindon" Messin: Më i paguari në botë Barcelona do të bëjë gjithçka për të mbajtur Lionel Messin: për të blinduar "Pleshtin", shoqëria katalanase është gati t